reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Kto to wie?” - wydanie wielkanocne w TVN i ITVN

dodano: 2023-04-08 14:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

TVN „Kto to wie?” W poniedziałek, 10 kwietnia br. o godz. 18:25 w telewizji TVN wyemitowany zostanie premierowo 29. odcinek 1. sezonu polskiego programu „Kto to wie?”. Jego gospodynią będzie Dorota Wellman („Dzień dobry TVN” w TVN i ITVN/TVN International). Wystąpią Katarzyna Bujakiewicz, Angelika Trochonowicz „Andziaks” („Azja Express” w TVN, ITVN i TVN Style), Marcin Prokop i Tomasz Karolak. Wygrane pieniądze zostaną przekazane na cele charytatywne - Fundację TVN „Nie jesteś sam”. Program powstaje na licencji „Let's Ask America”, za dystrybucję którego odpowiada Warner Bros. Domestic Television Distribution. Teleturniej „Kto to wie?” mogą również oglądać widzowie ITVN (TVN International).

TVN „Kto to wie?”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W poniedziałek, 10 kwietnia br., w Poniedziałek Wielkanocny, o godzinie 18:25 w telewizji TVN widzowie będą mogli obejrzeć premierowo świąteczny odcinek gry „Kto to wie?” z udziałem gwiazd. Na pytania Doroty Wellman odpowiedzą Katarzyna Bujakiewicz, Angelika Trochonowicz „Andziaks”, Marcin Prokop oraz Tomasz Karolak. Program będzie również dostępny dla widzów kanału ITVN (TVN International) i serwisu VOD Player.

Uczestnicy będą walczyć o wygraną, którą w całości przekażą na cele charytatywne Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. Zmierzą się oni w czterech rundach, obstawiając odpowiedzi na pytania, jakich udzielili ankietowani. Po każdej części pożegnamy jednego zawodnika, zaś w finale najlepszy z nich będzie mieć szanse na wygranie do 20 tysięcy złotych.

Dorota Wellman ze specjalnie zaproszonymi gośćmi połączy się wirtualnie. Na pytania prosto ze swojej kanapy odpowiedzą: aktorzy Katarzyna Bujakiewicz i Tomasz Karolak, dziennikarz i prowadzący „Dzień dobry TVN” (emisja w TVN i ITVN/TVN International - więcej tutaj) Marcin Prokop, a także youtuberka i uczestniczka „Azji Express” (emisja w TVN, ITVN/TVN International i TVN Style - więcej tutaj) Angelika Trochnowicz „Andziaks”.

Program „Kto to wie?” powstaje na licencji „Let's Ask America”, za dystrybucję którego odpowiada Warner Bros. Domestic Television Distribution. Polska wersja produkowana jest w krakowskim studio TVN Warner Bros. Discovery przy użyciu technologii XR, wykorzystującej oprogramowanie unreal (więcej tutaj).
 
Dorota Wellman w programie „Kto to wie?”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Dorota Wellman w programie „Kto to wie?”, foto: TVN Warner Bros. Discovery


„Kto to wie?” - sezon 1., emisja od poniedziałku do piątku o godz. 16:20 w TVN. Program mogą również oglądać widzowie ITVN (TVN International).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

679 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

719 zł Więcej...