reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Kto to wie?” - wydanie wielkanocne w TVN i ITVN

dodano: 2023-04-08 14:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

TVN „Kto to wie?” W poniedziałek, 10 kwietnia br. o godz. 18:25 w telewizji TVN wyemitowany zostanie premierowo 29. odcinek 1. sezonu polskiego programu „Kto to wie?”. Jego gospodynią będzie Dorota Wellman („Dzień dobry TVN” w TVN i ITVN/TVN International). Wystąpią Katarzyna Bujakiewicz, Angelika Trochonowicz „Andziaks” („Azja Express” w TVN, ITVN i TVN Style), Marcin Prokop i Tomasz Karolak. Wygrane pieniądze zostaną przekazane na cele charytatywne - Fundację TVN „Nie jesteś sam”. Program powstaje na licencji „Let's Ask America”, za dystrybucję którego odpowiada Warner Bros. Domestic Television Distribution. Teleturniej „Kto to wie?” mogą również oglądać widzowie ITVN (TVN International).

TVN „Kto to wie?”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W poniedziałek, 10 kwietnia br., w Poniedziałek Wielkanocny, o godzinie 18:25 w telewizji TVN widzowie będą mogli obejrzeć premierowo świąteczny odcinek gry „Kto to wie?” z udziałem gwiazd. Na pytania Doroty Wellman odpowiedzą Katarzyna Bujakiewicz, Angelika Trochonowicz „Andziaks”, Marcin Prokop oraz Tomasz Karolak. Program będzie również dostępny dla widzów kanału ITVN (TVN International) i serwisu VOD Player.

Uczestnicy będą walczyć o wygraną, którą w całości przekażą na cele charytatywne Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. Zmierzą się oni w czterech rundach, obstawiając odpowiedzi na pytania, jakich udzielili ankietowani. Po każdej części pożegnamy jednego zawodnika, zaś w finale najlepszy z nich będzie mieć szanse na wygranie do 20 tysięcy złotych.

Dorota Wellman ze specjalnie zaproszonymi gośćmi połączy się wirtualnie. Na pytania prosto ze swojej kanapy odpowiedzą: aktorzy Katarzyna Bujakiewicz i Tomasz Karolak, dziennikarz i prowadzący „Dzień dobry TVN” (emisja w TVN i ITVN/TVN International - więcej tutaj) Marcin Prokop, a także youtuberka i uczestniczka „Azji Express” (emisja w TVN, ITVN/TVN International i TVN Style - więcej tutaj) Angelika Trochnowicz „Andziaks”.

Program „Kto to wie?” powstaje na licencji „Let's Ask America”, za dystrybucję którego odpowiada Warner Bros. Domestic Television Distribution. Polska wersja produkowana jest w krakowskim studio TVN Warner Bros. Discovery przy użyciu technologii XR, wykorzystującej oprogramowanie unreal (więcej tutaj).
 
Dorota Wellman w programie „Kto to wie?”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Dorota Wellman w programie „Kto to wie?”, foto: TVN Warner Bros. Discovery


„Kto to wie?” - sezon 1., emisja od poniedziałku do piątku o godz. 16:20 w TVN. Program mogą również oglądać widzowie ITVN (TVN International).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...