reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ukraina przyjęła listę kanałów gwarantowanych

dodano: 2023-04-11 09:54
autor: RO | źródło: detector.media

kanały telewizja TV Ukraińska Narodowa Rada ds. telewizji i radia przyjęła nowy skład pakietu telewizyjnego, który musi być obowiązkowo dystrybuowany przez wszystkich dostawców telewizji. Decyzja została podjęta 6 kwietnia 2023 roku i ma na celu określenie listy kanałów gwarantowanych wszystkim odbiorcom w Ukrainie.

Valentyn Ogirenko / REUTERS
Ukraina


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
"Uniwersalny serwis medialny (UMS)" stał się częścią ustawy „O mediach”, zastępując dotychczas stosowany termin "Uniwersalne usługi programowe". Zgodnie z nowymi wytycznymi, operatorzy na Ukrainie są zobowiązani do obowiązkowego nadawania wybranych kanałów telewizyjnych.

Wykaz UMS obejmuje publiczne i lokalne stacje telewizyjne, kanał parlamentarny, inne kanały posiadające zezwolenia na nadawanie czasowe i ogólnokrajowe kanały, których oferta w 15% składa się z programów informacyjnych.

Lista kanałów do obowiązkowej dystrybucji.
Suspilne. Perszyj, Suspilne. Kultura i oddziały regionalne, RADA i wszystkie kanały, którym wydano tymczasowe licencje na nadawanie w sieci DVB-T2 operatora Zeonbud: My-Ukraina, ICTV2, 1+1 Ukraina, Sonce, Bigudi, Malyatko TV, OCE i Army TV.

Źródło: detector.media 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

329 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...