reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Craig znad Potoku” 4 na kanale Cartoon Network

dodano: 2023-04-12 13:44
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery

Cartoon Network „Craig znad potoku” Jak zapowiada nadawca, dzięki nowym odcinkom amerykańskiego serialu animowanego „Craig znad Potoku” („Craig of the Creek”) widzowie będą mieli okazję przenieść się w świat fantastycznych zabaw zgranej ekipy przyjaciół. W historiach ich przygód ster przejmie fantazja - dzięki temu publiczność również będzie mogła puścić jej wodze. W nowych epizodach 4. sezonu bohaterowie założą zespół muzyczny Fistaszkołeb i zorganizują modowe widowisko. Premiera nowych odcinków odbędzie się w poniedziałek, 17 kwietnia br. o godz. 14:50 w Cartoon Network. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tej produkcji.

Cartoon Network „Craig znad potoku”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czy istnieją doświadczenia DIY (Do It Yourself, zrób to sam)? Jak zapewnia nadawca, „Craig znad Potoku” udowadnia, że tak. W tym świecie moc twórczego kreowania własnego podwórka to nieoceniona wartość. Bohaterowie biorą sprawy we własne ręce i uczą się, że każdy może próbować swoich sił na różne sposoby - wielokrotnie osiągają sukces, ale nie boją się popełniać błędów ucząc widzów, że z nich także można wyciągnąć życiowe lekcje. Sami tworzą sprytne narzędzia czy zabawki, które wykorzystują podczas przygód. Każde z nich ma unikatowe pomysły na nowe zabawy. Serial ukazuje małym widzom także różnorodność kulturową, pokazując, że każde dziecko jest równie wyjątkowe.

W nowych odcinkach znajoma Craiga, Lśniąca Kadetka, zatęskni za kumplem, który się przeprowadził. Dowie się o tym główny bohater i jego przyjaciele - postanowią zamienić uczucia Kadetki w tekst piosenki. Tak powstanie zespół Fistaszkołeb, który zrobi wszystko, żeby ich utwór stał się mega hitem. Innym razem bohaterowie zorganizują modowe widowisko. Bycie modnym to świetnia sprawa: wszyscy nas podziwiają i jesteśmy na bieżąco z trendami. Ale co jeśli ktoś nie ma drygu do mody? Postaci pokażą, że najważniejsza jest jedna rzecz: dobrze czuć się ze samym sobą w swoim ulubionym stroju.

Premiera nowych odcinków serialu „Craig znad Potoku” odbędzie się w poniedziałek, 17 kwietnia br. o godzinie 14:50 w Cartoon Network - emisja odbywać się będzie od poniedziałku do piątku godzinie o 14:50 (więcej tutaj).
 
Bohaterowie serialu animowanego „Craig znad Potoku”, foto: Warner Bros. Discovery
Bohaterowie serialu animowanego „Craig znad Potoku”, foto: Warner Bros. Discovery


„Craig znad Potoku” - sezon 4., nowe odcinki, emisja od poniedziałku do piątku (od 17 kwietnia 2023 roku) o godz. 14:50 w Cartoon Network. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego serialu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...