reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„#ProjektUniesieni” na kanałach TVP1 i TVP Polonia

dodano: 2023-04-15 09:05 | aktualizacja: 2023-04-15 11:35
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP1 TVP 1 Jedynka „#ProjektUniesieni” W sobotę, 15 kwietnia br. o godz. 17:15 na kanale TVP1 i o godz. 22:55 w stacji TVP Polonia wyemitowany zostanie koncert uwielbieniowy pod tytułem „#ProjektUniesieni”. Wystąpią Ida Nowakowska-Herndon („The Voice Kids” i „Pytanie na śniadanie”), Beata Bednarz, Barbara Pospieszalska, Agnieszka Cudzich, Marta Ławska-Zawadzka, Andrzej Lampert, Leopold Twardowski, Michał Mielczarek, Dariusz Malejonek, Michał Bukowski „Pax”, Stan Fortuna, Tony Melendez, Arkadiusz Zbozień „Arkadio”, Mateusz Otremba „Mate.O”, Tomasz Wolny („Panorama”), DJ Dugi, Volney Morgan & New-Ye, TGD, New Life i Mocni w Duchu. Aranżacje muzyczne opracował Marcin Pospieszalski.

TVP1 TVP 1 Jedynka „#ProjektUniesieni”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, „#ProjektUniesieni” to muzyczne widowisko z elementami „Ewangelii” i modlitwy. W koncercie zostanie zawarte również 14 przystanków „Drogi Światła”, która jest v nabożeństwem w Kościele Katolickim odprawianym w okresie wielkanocnym. „Droga Światła” to święto radości, pokoju i miłości, opisujące wydarzenia, które wydarzyły się po zmartwychwstaniu Jezusa Chrystusa.

Widzowie obejrzą występy polskich i zagranicznych wykonawców, takich jak m.in.: Beata Bednarz, Barbara Pospieszalska, Agnieszka Cudzich, Marta Ławska-Zawadzka, Andrzej Lampert, Leopold Twardowski, Michał Mielczarek, Dariusz Malejonek, Michał Bukowski „Pax”, Stan Fortuna, Tony Melendez, Arkadiusz Zbozień „Arkadio”, Mateusz Otremba „Mate.O”, DJ Dugi, Volney Morgan & New-Ye, TGD, New Life i Mocni w Duchu. Artystom towarzyszyć będzie orkiestra smyczkowo-dęta Huberta Kowalskiego oraz dwa chóry. Podczas koncertu uwielbieniowego modlitwy i nauczania poprowadzą m.in.: Iwona Zielonka, Marcin Zieliński i biskup Artur Ważny. Gospodarzami wydarzenia będą Ida Nowakowska-Herndon („The Voice Kids” na kanałach TVP2, TVP HD i TVP Rozrywka - więcej tutaj, i „Pytanie na śniadanie” w stacjach TVP2, TVP Polonia i TVP Kobieta - więcej tutaj) i Tomasz Wolny („Panorama” na kanałach TVP2, TVP Polonia i TVP Info - więcej tutaj, i „Pytanie na śniadanie” w stacjach TVP2, TVP Polonia i TVP Kobieta).

Wykonania połączy specjalna oprawa słowno-wizualna. W narracji motywem przewodnim będą fragmenty „Ewangelii” i płynące z niej przesłanie. Słowa ożywią wizualizacje - zaanimowane graficznie dzieła sztuki. Dodatkowo pojawią się świadectwa osób, których życie zmieniło się pod wpływem „Drogi Światła”.

Transmisję widowiska „#ProjektUniesieni” w sobotę, 15 kwietnia br. o godzinie 17:15 pokaże stacja TVP1, natomiast kanał TVP Polonia pokaże tego samego dnia retransmisję o godzinie 22:55.
 
Ida Nowakowska-Herndon w programie „Pytanie na śniadanie”, foto: Waldemar Kompała/TVP
Ida Nowakowska-Herndon w programie „Pytanie na śniadanie”, foto: Waldemar Kompała/TVP
Ida Nowakowska-Herndon w programie „Dance dance dance”, foto: Waldemar Kompała/TVP
Ida Nowakowska-Herndon w programie „Dance dance dance”, foto: Waldemar Kompała/TVP
Ida Nowakowska-Herndon w programie „You Can Dance - nowa generacja”, foto: TVP
Ida Nowakowska-Herndon w programie „You Can Dance - nowa generacja”, foto: TVP
Ida Nowakowska-Herndon w programie „Dance dance dance”, foto: Natasza Młudzik/Jan Bogacz/TVP
Ida Nowakowska-Herndon w programie „Dance dance dance”, foto: Natasza Młudzik/Jan Bogacz/TVP


„#ProjektUniesieni” - emisja w sobotę, 15 kwietnia 2023 roku o godz. 17:15 w TVP1 i o godz. 22:55 na kanale TVP Polonia.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 229 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...