Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO BP Ekstraklasy w 4K:Legia Warszawa - Lech Poznań. Transmisje live z PlusLigi tylko w Polsacie.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
19:15 Żużel: PGE Ekstraliga: Tauron Włókniarz Częstochowa - Platinum Motor Lublin
Komentarz: Michał Mitrut, Mirosław Jabłoński Eleven Sports 1
12:30 Piłka nożna: Serie A: US Lecce - UC Sampdoria
Komentarz: Michał Grzyb, Piotr Czachowski
15:00 Piłka nożna: Serie A: Torino FC - US Salernitana Calcio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Tomasz Zieliński
18:00 Piłka nożna: Serie A: US Sassuolo Calcio - Juventus FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
20:45 Piłka nożna: Serie A: AS Roma - Udinese Calcio
Komentarz: Patryk Mirosławski, Piotr Czachowski Eleven Sports 2
14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Girona FC - Elche CF
Komentarz: Eryk Szpruch, Marcin Gazda
16:15 Żużel: PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno
Komentarz: Michał Korościel, Marcin Kuźbicki
21:00 Snooker: Mistrzostwa Świata: Dzień 2 Eurosport 2
05:00 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, 24h Le Mans: Wyścig
06:00 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, 24h Le Mans: Wyścig
09:00 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, 24h Le Mans: Wyścig
12:30 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, 24h Le Mans: Wyścig
14:00 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, 24h Le Mans: Wyścig
15:30 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, 24h Le Mans: Wyścig
20:00 Golf: PGA Tour, Hilton Head Island: Finał Golf Channel
06:00 Golf: Asian Tour, Cam Ranh: Finał
Motowizja
21:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Ridgeway: Wyścig
Polsat Sport Premium 1
14:00 Siatkówka plażowa: Beach Pro Tour Challenge, Saquarema: 1/2 finału kobiet
15:00 Siatkówka plażowa: Beach Pro Tour Challenge, Saquarema: 1/2 finału kobiet
16:00 Siatkówka plażowa: Beach Pro Tour Challenge, Saquarema: 1/2 finału mężczyzn
17:00 Siatkówka plażowa: Beach Pro Tour Challenge, Saquarema: 1/2 finału mężczyzn
19:00 Siatkówka plażowa: Beach Pro Tour Challenge, Saquarema: Mecz o 3. miejsce kobiet
20:00 Piłka nożna: Eredivisie: AFC Ajax - FC Emmen Polsat Sport Premium 2
13:00 Piłka nożna: Scottish Premiership: Kilmarnock FC - Celtic FC
16:45 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Stanów Zjednoczonych: Rozgrzewka
18:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Stanów Zjednoczonych: Wyścig
19:15 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Stanów Zjednoczonych: Wyścig
21:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Stanów Zjednoczonych: Wyścig Polsat Sport Premium 3
18:00 Siatkówka mężczyzn: Liga LBA: Allianz Mediolan - Cucine Lube Civitanova
Polsat Sport
07:00 Łyżwiarstwo figurowe: World Team Trophy: Pokazy mistrzów
20:00 Siatkówka plażowa: Beach Pro Tour Challenge, Saquarema: Finał kobiet
21:00 Siatkówka plażowa: Beach Pro Tour Challenge, Saquarema: Mecz o 3. miejsce mężczyzn
22:00 Siatkówka plażowa: Beach Pro Tour Challenge, Saquarema: Finał mężczyzn Polsat Sport Fight
14:30 Piłka nożna: Eredivisie: FC Volendam - PSV Eindhoven
21:00 Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: CR Flamengo - Coritiba FBC Polsat Sport News
13:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, 6h Portimao: Wyścig
19:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: FC Banik Ostrawa - FC Viktoria Pilzno Sportklub
12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: UCAM Murcia CB - Basket Zaragoza
14:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: Darüşşafaka SK - Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü