reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

100. rocznica urodzin założycielki telewizji EWTN

dodano: 2023-04-20 09:21 | aktualizacja: 2023-04-20 17:35
autor: Łukasz Knapik | źródło: Fundacja Vide et Crede im. św. Jana Pawła II/satkurier.pl

EWTN Polska Logo z FB W czwartek, 20 kwietnia br. mija 100. rocznica urodzin Matki Angeliki (Rita Antoinette Rizzo „Mother Angelica”), założycielki (w 1981 roku) największej katolickiej telewizji na świecie - Eternal Word Television Network (EWTN). Z tej okazji o godz. 16:45 profile EWTN Polska na Facebooku i YouTubie transmitować będą ze Stanów Zjednoczonych Ameryki uroczystą mszę świętą, której przewodniczył będzie biskup Steven John Raica.

EWTN Polska
EWTN Polska Logo z biuletynu


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W czwartek, 20 kwietnia br. o godzinie 16:45 profile EWTN Polska na Facebooku i YouTubie będą transmitować mszę świętą z okazji 100. rocznicy narodzin Matki Angeliki, założycielki Eternal Word Television Network (EWTN). Uroczysta eucharystia odbędzie się w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, a poprowadzi ją Steven John Raica, biskup Birmingham w Alabamie, w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Msza święta będzie prowadzona w języku angielskim, z pieśniami w języku łacińskim.

Rita Antoinette Rizzo „Mother Angelica” to zakonnica, która żyła w latach 1923-2016. W 1981 roku założyła telewizję Eternal Word Television Network (EWTN). W 2018 roku nadawanie rozpoczął kanał EWTN Polska, za projektem którego stoi Fundacja Vide et Crede im. św. Jana Pawła II z Wrocławia (więcej tutaj). Stacja dostępna jest na polskim rynku w sieciach kablowych i IPTV oraz bezpłatnie w ramach wybranych multipleksów lokalnych naziemnej telewizji cyfrowej (NTC) (więcej tutaj). W ofercie stacji widzowie znajdą transmisje mszy świętych i nabożeństw, koncerty, programy publicystyczne, dokumenty i reportaże (więcej tutaj).

„Msza święta z okazji 100. rocznicy urodzin Matki Angeliki” - transmisja w czwartek, 20 kwietnia 2023 roku o godz. 16:45 na profilach EWTN Polska na Facebooku i YouTubie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum PREMIUMBOX+ H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...