reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Telewizja ukraińskiej armii już nadaje

dodano: 2023-04-21 17:55
autor: RO | źródło: satkurier.pl

Armia TV (Army TV) Na satelicie Astra 4A (4,8°E) uruchomiono emisję testową stacji telewizyjnej, która pokazuje życie ukraińskiej armii. Inicjatorem projektu jest Ministerstwo Obrony Ukrainy. Armia TV od 21 kwietnia br. nadaje w postaci nieszyfrowanej (FTA) na częstotliwości 12,073H (DVB-S2), ale jest to transmisja w trybie T2-MI wymagająca odpowiedniego sprzętu do odbioru.

Armia TV (Army TV)
Armia TV (Army TV)


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Emisja ma charakter eksperymentalny i może być odbierana z nadajników naziemnych firmy Zeonbud w Ukrainie. Wkrótce zasięg Armia TV obejmie sieci kablowe i IPTV/OTT. Możliwe, że dystrybucja satelitarna rozszerzy się o widzów korzystających z tradycyjnego przekazu DTH.

Armia TV (Army TV) emituje informacje, reportaże i filmy dokumentalne z udziałem ukraińskich żołnierzy, duchownych i innych osób współpracujących z wojskiem, a także prowadzi bezpośrednie relacje z wojny w Ukrainie. Stacja ma też nadawać projekcje filmowe i rozrywkę. Projekt jest tworzony dla wojska i o wojsku. Grupą docelową są także rodziny, krewni, przyjaciele wojskowych, a także wszyscy, którzy potencjalnie mogą wstąpić w szeregi Sił Zbrojnych Ukrainy. Wszystkie treści mają być zrozumiałe dla ludności cywilnej.
 

- Chcemy zrobić nowoczesny format informacyjny z udziałem zwykłych żołnierzy ze strefy walk. Analityka i lekka dawka codziennych wydarzeń. Rozwiejemy mity związane z wojną, porozmawiamy o tym, jak żyją wyludnione miasta, zażartujemy z wojskiem, jak oni żartują oraz będziemy rozwiewać rosyjską propagandę. Chcemy rozmawiać o wydarzeniach, które przeszły do historii

- mówi Iłarion Pawliuk, ceniony ukraiński dokumentalista i reżyser, główny pomysłodawca kanału Armia TV.


Parametry techniczne:
Astra 4A (4,8°E)
tp. B19 (12,073 GHz, pol. H, SR: 30000, FEC: 3/4; DVB-S2 / 8PSK)
Typ transmisji: Multistream (T2-MI)
Strumień: 10 PLP 0

ID: Армія ТБ
PID V: 1209 (MPEG-4/SD)
PID A: 1210
PID PCR: 1209
SID: 14
Kodowanie: brak ( FTA )
 
Przekaz kanału Armia TV


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii FTA


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...