reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Virgin Media rozszerzy ofertę Sky Ireland

dodano: 2023-04-23 09:20 | aktualizacja: 2023-04-23 14:10
autor: RO | źródło: rxtvinfo.com

Sky w Irlandii Północnej Irlandzki nadawca komercyjny Virgin Media Television udostępni swój 4. kanał dla abonentów platformy satelitarnej i usługi strumieniowej Sky w Republice Irlandii. Virgin Media Four, który wystartował w sierpniu zeszłego roku w telewizji naziemnej Saorview i kablowej, teraz będzie dostępny na platformach Sky i Sky Glass/Stream.

Virgin Media Four
Virgin Media Four


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ogólny kanał rozrywkowy Virgin Media Four rozpocznie transmisję satelitarną w jakości HD od czwartku, 27 kwietnia 2023 roku. Będzie dostępny na satelicie Astra 2E (28,2°E) w sposób zaszyfrowany (VideoGuard). Dla abonentów Sky Ireland, a także Sky Q i Sky+HD będzie oferowany na pozycji 160 w EPG. Klienci Sky Glass powinni włączyć kanał 159.

Na rozszerzeniu oferty satelitarnej Sky Ireland stracą widzowie z odbiorem kanałów w standardowej rozdzielczości (SD), ponieważ Virgin Media Four ma być dystrybuowany tylko w HD. Tacy widzowie muszą wymienić sprzęt na nowszy, tym bardziej, że BBC już zakończyło transmisję satelitarną BBC Northern Ireland w SD.

Virgin Media Four jest rozszerzeniem portfolio irlandzkiego nadawcy komercyjnego Virgin Media Television z siedzibą w Dublinie. Firma uruchomiła także Virgin Media More, ale ten kanał jest dostępny tylko dla abonentów Virgin Media TV w Irlandii.

Na satelicie Astra 2E (28,2°E) są już nadawane Virgin One (SD/HD), Virgin Two (SD/HD) i Virgin Three (SD).

Źródło: rxtvinfo.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...