reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Zielone światło na TVR Sport i TVR Folclor

dodano: 2023-04-23 17:55
autor: RO | źródło: hdsatelit.com

Televiziunea Romania TVR Nowe kanały rumuńskiej telewizji publicznej Societatea Română de Televiziune (SRTV) otrzymały licencję Consiliul Național al Audiovizualului (CNA) na nadawanie w przekazie naziemnym, kablowym i satelitarnym. TVR Sport i TVR Folclor będą dystrybuowane w HD dla posiadaczy kart TVR i platformy Freesat Romania przez satelitę Eutelsat 16A (16°E). W swoich nazwach mają nie stosować akronimu HD.

http://www.tvr.ro/
Societatea Română de Televiziune (SRTV) - TVR Rumunia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ponadto obie stacje znajdą się w krajowym multipleksie cyfrowym MUX 1 (DVB-T2), gdzie będą nadawane w jakości SD bez szyfrowania (FTA).

Struktura programowa TVR Sport ma wyglądać następująco: produkcja własna - 60%, treści innych producentów (filmy dokumentalne) - 40%. Filarem ramówki będą programy informacyjne - 28%, edukacyjne - 8%, filmy - 3%, rozrywka - 44,3% oraz reklama i telezakupy - 16,7%. Pod pojęciem rozrywki należy rozumieć sport. Nadawca ma zaangażować się w inne dyscypliny sportowe, a nie tylko piłkę nożną.

TVR Folclor skoncentruje się wokół kultury, tradycji i folkloru, korzystając przy tym z bogatego archiwum programowego TVR. Filarem ramówki będą programy informacyjne - 7%, rozrywkowe i inne - 77% oraz reklamy i telezakupy - 16%. Nadawca obiecuje, że nie będzie skupiać się tylko na muzyce popularnej, ale postara się objąć całe spektrum związane z narodową tożsamością kulturową, czyli nie zabraknie treści o tematyce etnograficznej i autentycznego folkloru.

Źródło: hdsatelit.com  hdsatelit.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...