reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Warner Bros. Discovery z umową w Uzbekistanie

dodano: 2023-04-26 20:28
autor: RO | źródło: broadbandtvnews/uzdtv.uz

Discovery i UzDigital TV w Uzbekistanie Warner Bros. Discovery i UzDigital TV ogłosiły zawarcie ekskluzywnej umowy w Uzbekistanie. Jej przedmiotem jest dystrybucja kanałów Discovery, CNN, Eurosport, Discovery Science i Animal Planet w naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T, a także w sieci kablowej i IPTV.

UzDigital TV
UzDigital TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dzięki umowie abonenci UzDigital TV będą mogli oglądać ciekawe treści z zakresu faktów, stylu życia i sportu, które znajdują się w portfolio WBD. Kanały trafiły do różnych pakietów podstawowych i rozszerzonych.
 

- Z przyjemnością ogłaszamy naszą wyłączną współpracę z UzDigital TV. Ta umowa oznacza początek silnej obecności na rynku dla WBD wraz z naszym partnerem. UzDigital TV jest jednym z wiodących dostawców usług telewizji cyfrowej w Uzbekistanie i jesteśmy zadowoleni, że jego abonenci mogą teraz cieszyć się doskonałymi treściami z naszego portfolio kanałów linearnych

- mówi menedżer Warner Bros. Discovery ds. dystrybucji i rozwoju biznesu cyfrowego w regionie Nowej Europy Wschodniej, Alexander Florea.

Założona w 2009 r. firma UzDigital TV jest wiodącym dostawcą telewizji cyfrowej w Uzbekistanie. Spółka powstała przy pełnym udziale organów państwowych. Operator z powodzeniem rozbudował swoją sieć we wszystkich regionach Uzbekistanu.

W ramach wyłącznego partnerstwa UzDigital TV wzywa operatorów w Republice Uzbekistanu do retransmisji kanałów Discovery, CNN, Eurosport, Discovery Science i Animal Planet po zawarciu odpowiedniej umowy licencyjnej z UzDigital TV.

Źródło: broadbandtvnews.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Biznes


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...