reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Antena HD świętuje swoje 2. urodziny

dodano: 2023-04-28 08:45
autor: Łukasz Knapik | źródło: MWE Networks/satkurier.pl

Antena HD 2 lata 2. urodziny W dniach 28 kwietnia - 3 maja br., czyli w długi weekend kwietniowo-majowy, kanał Antena HD poleca swoim widzom takie produkcje filmowe, jak: „Zawód gangster 3”, „Siły specjalne”, „Seks na wielką skalę”, „Dziennik nowoczesnego taty” („Pamiętnik nowoczesnego taty”), „Ja chcem być chłop, czyli czego pragną faceci”, „Ostatni strzał”, „Śmiertelne napięcie”, „C.K. Dezerterzy”, „Hitman - cena zemsty”, „Łuczniczka”, „ExPatriotka” i „Hitler i Niemcy: chora namiętność”. Stacja z grupy MWE Networks świętuje w tym czasie swoje 2. urodziny.

Antena HD 2 lata 2. urodziny


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W piątek, 28 kwietnia br. o godzinie 23:00 stacja Antena HD pokaże film „Zawód gangster 3” (więcej tutaj). W sobotę, 29 kwietnia br. o godzinie 22:00 kanał wyemituje film „Siły specjalne” - będzie to premiera na tej antenie. W nocy z soboty na niedzielę, z 29 na 30 kwietnia br. o godzinie 0:15 widzowie zobaczą natomiast dokument „Seks na wielką skalę”. W niedzielę, 30 kwietnia br. o godzinie wyemitowany zostanie film 15:00 „Dziennik nowoczesnego taty” („Pamiętnik nowoczesnego taty”) (więcej tutaj), a o godzinie 18:00 „Ja chcem być chłop, czyli czego pragną faceci” (więcej tutaj). Tego dnia na antenie pojawią się także dwie premierowe produkcje filmowe - o godzinie 20:00 „Ostatni strzał” i o godzinie 22:00 „Śmiertelne napięcie”.

W poniedziałek, 1 maja br. o godzinie 14:50 pojawi się film „Dziennik nowoczesnego taty” („Pamiętnik nowoczesnego taty”), a o godzinie 16:45 produkcja „C.K. Dezerterzy” (więcej tutaj). Tego dnia kanał wyemituje także dwie premierowe produkcje filmowe - o godzinie 20:00 pojawi się „Hitman - cena zemsty” (więcej tutaj), a o godzinie 22:00 „Łuczniczka”.

We wtorek, 2 maja br. o godzinie 15:00 stacja zaprasza na film „Ja chcem być chłop, czyli czego pragną faceci”, o godzinie 20:00 na produkcję „Siły specjalne”, a o godzinie 22:00 na film „ExPatriotka”. W nocy z wtorku na środę, z 2 na 3 maja br. o godzinie 0:00 kanał wyemituje produkcję „Zawód gangster 3”.

W środę, 3 maja br. o godzinie 15:00 stacja pokaże film „C.K. Dezerterzy”, o godzinie 18:00 dokument „Hitler i Niemcy: chora namiętność” (więcej tutaj), o godzinie 20:00 film „ExPatriotka”, a o godzinie 22:00 produkcję „Hitman - cena zemsty”.

W długi weekend kwietniowo-majowy kanał Antena HD świętuje swoje drugie urodziny. Stacja, wtedy pod nazwą Silver TV, testową emisję rozpoczęła w marcu 2021 roku, a z z regularnym przekazem wystartowała 1 maja. Kanał nadawał jako Silver TV/Antena HD do grudnia 2021 roku, gdy Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) wyraziła zgodę nadawcy - grupie MWE Networks - na zmianę nazwy stacji z Silver TV na Antena HD. Dostęp do kanału mają abonenci platform CANAL+ (więcej tutaj i tutaj) i Orange TV (więcej tutaj) oraz sieci kablowych i IPTV, a także bezpłatnie odbiorcy niekodowanego przekazu z satelity Eutelsat Hot Bird 13°E (więcej tutaj) i użytkownicy multipleksu pierwszego (MUX 1) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC) (więcej tutaj). W ofercie stacji widzowie znajdą filmy i seriale fabularne, dokumenty, programy rozrywkowe, kabaretowe i muzyczne.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...