reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Canal+ uruchamia platformę streamingową w Czechach i na Słowacji

dodano: 2023-04-28 12:30
autor: Jerzy Kruczek | źródło: parabola.cz

Canal+ Czechy streaming Grupa CANAL+ wzmacnia swoją obecność w Czechach i na Słowacji uruchamiając na tych rynkach platformę streamingową pod marką CANAL+. Po wprowadzeniu CANAL+ Sport w sierpniu ub.r., a niedawno CANAL+ Action, CANAL+ oferuje teraz na rynkach czeskim i słowackim bogatą gamę treści, w tym europejskie filmy i seriale, międzynarodowe hity, lokalne produkcje oraz angielską Premier League.

CANAL+
Canal+ Czechy streaming


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowa platforma streamingowa CANAL+ w Czechach i na Słowacji zaoferuje oprócz treści VOD również dostęp do 7 kanałów linearnych CANAL+ (w tym CANAL+ Sport), co uczyni ją wyjątkową ofertą łączącą treści linearne i SVOD oraz mocną alternatywą dla sieci płatnej telewizji, które są już dostępne na rynkach czeskim i słowackim.

Katalog zostanie wzbogacony o treści pochodzące z różnych studiów filmowych, w tym Studiocanal, będącego w 100 proc. spółką zależną grupy, oraz innych firm produkcyjnych, takich jak PROROM, ALL3Media, Freemantle Media czy Paramount.

CANAL+ będzie również oferował oryginalne produkcje grupy z różnych regionów, takie jak „Django” czy polski serial „Kruk”.

CANAL+ skoncentruje się również na rozwoju lokalnych produkcji, takich jak „Dcera národa”, 6-odcinkowym miniserialu i historycznej komedii romantycznej, które wkrótce zostaną nakręcone do emisji w 2024 roku.

Usługa będzie kosztować 7,49 euro miesięcznie na Słowacji i 189 koron w Czechach.
 

- Czechy i Słowacja to ważne rynki dla grupy pod względem liczby abonentów. Ta premiera jest wynikiem naszej strategii rozpoczętej rok temu poprzez nabycie praw do Premier League, aby oferować pełny zakres treści premium (głównie sport i seriale) w Czechach i na Słowacji pod marką CANAL+ - powiedział Jacques du Puy, prezes CANAL+ International.

- Zgodnie ze strategią grupy chcemy potwierdzić naszą rolę jako dystrybutora, ale także producenta własnych treści sportowych, filmów i seriali. Uruchomienie tej platformy w pełni wychodzi naprzeciw temu wyzwaniu - powiedział Ladislav Řeháček, wiceprezes CANAL+ Luxembourg na Czechy i Słowację.

Rok po uruchomieniu usługi streamingowej w Austrii, Grupa CANAL+, która ma obecnie 25 mln abonentów na całym świecie, przyspiesza swój rozwój w Europie. Grupa, która jest już wiodącym operatorem satelitarnym w Czechach i na Słowacji poprzez markę Skylink (marka M7 Group od 2019 roku w Grupie CANAL+), wzmacnia swoją ofertę dzięki tej premierze.

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy streamingowe


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...