reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polski badacz i filmy w maju w CBS Europa

dodano: 2023-04-29 14:17 | aktualizacja: 2023-04-30 19:39
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International/satkurier.pl

CBS Europa W maju br. kanał CBS Europa poleca swoim widzom takie filmy jak „Na ratunek Milly”, „Bilet do innego świata”, „Prawie kobieta”, „Lot”, „Przygody młodego Indiany Jonesa: Skandal 1920 roku” i „Przygody młodego Indiany Jonesa: Pawie oko”, w ramach pasma „Majówka z CBS Europa” pokaże widzom taki serial jak „Powrót do Edenu” i takie filmy jak „Pan Holmes”, „Ace Ventura: Psi detektyw”, „Okruchy dnia”, „Wiek niewinności”, „Jak za dawnych dobrych czasów”, „Przygody młodego Indiany Jonesa: Moja pierwsza przygoda”, „Przygody młodego Indiany Jonesa: Pasja życia”, „Przygody młodego Indiany Jonesa: Podróż światłości”, „Gliniarz z Beverly Hills”, „Czas patriotów”, „Szeregowiec Ryan”, „Sztuka rozstania”, „Finding Forrester”, „Wredne dziewczyny 2”, „Jedz, módl się, kochaj”, „Matylda”, „Lepiej być nie może”, „Niedokończone życie”, „Bracia”, „Mansfield Park”, „Kate i Leopold”, „Siedem lat w Tybecie”, „Słodkie zmartwienia”, „Listy do Julii”, „Dwoje do poprawki”, „Filadelfia”, „Dirty Dancing” i „Ta ostatnia noc”, a w ramach pasma „Ojciec chrzestny w CBS Europa” takie produkcje jak „Ojciec chrzestny”, „Ojciec chrzestny II” i „Ojciec chrzestny, epilog: Śmierć Michaela Corleone”.

CBS Europa
CBS Europa kino dobrych emocji


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Maj 2023 roku w ofercie kanału CBS Europa:

„Majówka z CBS Europa”:
emisja: codziennie (od 1 maja br.)
W ramach pasma „Majówka z CBS Europa” w poniedziałek, 1 maja br. (w Święto Pracy), we wtorek, 2 maja br. (Dzień Flagi) i w środę, 3 maja br. (Święto Konstytucji 3 Maja i Święto Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski) kanał CBS Europa pokaże takie produkcje filmowe jak: w poniedziałek, 1 maja br. o godzinie 6:25 „Pan Holmes”, o godzinie 8:25 „Ace Ventura: Psi detektyw”, o godzinie 10:00 „Okruchy dnia”, o godzinie 12:35 „Wiek niewinności”, o godzinie 15:15 „Jak za dawnych dobrych czasów”, o godzinie 17:15 „Powrót do Edenu” (odcinki 1. i 2.), o godzinie 19:15 „Przygody młodego Indiany Jonesa: Moja pierwsza przygoda”, o godzinie 21:00 „Gliniarz z Beverly Hills” i o godzinie 23:05 „Czas patriotów”, w nocy z poniedziałku na wtorek, z 1 na 2 maja br. o godzinie 1:15 „Szeregowiec Ryan” i o godzinie 4:35 „Sztuka rozstania”, we wtorek, 2 maja br. o godzinie 6:00 „Finding Forrester”, o godzinie 8:35 „Wredne dziewczyny 2”, o godzinie 10:30 „Jedz, módl się, kochaj”, o godzinie 13:10 „Pan Holmes”, o godzinie 15:10 „Matylda”, o godzinie 17:05 „Powrót do Edenu” (odcinki 3. i 4.), o godzinie 19:05 „Przygody młodego Indiany Jonesa: Pasja życia”, o godzinie 21:00 „Lepiej być nie może” i o godzinie 23:40 „Niedokończone życie”, w nocy z wtorku na środę, z 2 na 3 maja br. o godzinie 1:45 „Bracia” i o godzinie 3:50 „Mansfield Park”, w środę, 3 maja br. o godzinie 6:00 „Kate i Leopold”, o godzinie 8:15 „Siedem lat w Tybecie”, o godzinie 10:55 „Czas patriotów”, o godzinie 13:05 „Słodkie zmartwienia”, o godzinie 15:00 „Listy do Julii”, o godzinie 17:05 „Powrót do Edenu” (odcinki 5. i 6.), o godzinie 19:05 „Przygody młodego Indiany Jonesa: Podróż światłości”, o godzinie 21:00 „Dwoje do poprawki” i o godzinie 22:55 „Filadelfia”, a w nocy ze środy na czwartek, z 3 na 4 maja br. o godzinie 1:15 „Dirty Dancing” i o godzinie 3:15 „Ta ostatnia noc” (więcej tutaj).

„Majówka z CBS Europa”:
„Przygody młodego Indiany Jonesa: Moja pierwsza przygoda” („The Adventures of Young Indiana Jones: My First Adventure”)
obsada: Corey Carrier, Margaret Tyzack i Ruth de Sosa
emisja: w poniedziałek, 1 maja br. o 19:15

Przygodowy. Dziewięcioletni syn profersora Henry’ego Jonesa, Henry Junior zwany Indianą, wraz z ojcem i guwernantką jedzie w podróż do Egiptu. Starsza pani nie boi się przygód, a pierwsza z nich zaczyna się, gdy Indy i jego opiekunka zostają sami pod piramidami. Z pomocą przychodzi im Anglik przemierzający pustynię na rowerze - T.E. Lawrence.

„Majówka z CBS Europa”:
„Przygody młodego Indiany Jonesa: Pasja życia” („The Adventures of Young Indiana Jones: Passion for Life”)
obsada: Corey Carrier, Margaret Tyzack i Lucas Haas
emisja: we wtorek, 2 maja br. o 19:05

Przygodowy. Brytyjskie kolonie w Afryce Wschodniej, rok 1910. Dziesięcioletni Indy przebywa na safari wraz z rodzicami. W wyprawie bierze udział również były prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki Theodore Roosevelt. Ciekawski Indy postanawia odnaleźć rzadkiego oryksa, w czym pomaga mu Meto - chłopiec z plemienia Masajów.

„Majówka z CBS Europa”:
„Przygody młodego Indiany Jonesa: Podróż światłości” („The Adventures of Young Indiana Jones: Journey of Radiance”)
obsada: Corey Carrier, Margaret Tyzack i Ruth de Sosa
emisja: w środę, 3 maja br. o 19:05

Przygodowy. Kolejna podróż rodziny Jonesów prowadzi do Indii. Mały Indy szybko zaprzyjaźnia się z rówieśnikiem Jiddu Krishnamurtim. Podczas spotkania Towarzystwa Teozoficznego Indiana odkrywa, że Jiddu uważany jest za nowego mesjasza. Guwernantka Indy’ego nie jest jednak zachwycona teoriami teozofów.

„Na ratunek Milly” („Saving Milly”)
obsada: Madeleine Stowe, Bruce Greenwood i Robert Wisden
emisja: w piątek, 5 maja br. o 14:25

Dramat. Stany Zjednoczone Ameryki, lata 60. XX wieku. Mort, młody ambitny dziennikarz, poznaje Milly - liberalną aktywistkę o korzeniach żydowskich i meksykańskich. Przez lata, mimo różnic i problemów, tworzą zgraną rodzinę z dwiema córkami. W latach 80. ubiegłego wieku Milly zapada na Parkinsona. W obliczu choroby Mort przewartościowuje wszystko, skupiając się na jednym - ocaleniu Milly. Na faktach.

„Ojciec chrzestny w CBS Europa”:
emisja: w soboty (od 6 maja br.) o 21:00
Od 6 maja br., przez trzy kolejne soboty, kanał pokaże filmową serię „Ojciec chrzestny”. W sobotę, 6 maja br. o godzinie 21:00 kanał wyemituje film „Ojciec chrzestny” („The Godfather”), w sobotę, 13 maja br. o godzinie 21:00 „Ojciec chrzestny II” („The Godfather Part II”), a w sobotę, 20 maja br. o godzinie 21:00 „Ojciec chrzestny, epilog: Śmierć Michaela Corleone” („The Godfather Coda: The Death of Michael Corleone”) (więcej tutaj).

„Ojciec chrzestny w CBS Europa”:
„Ojciec chrzestny” („The Godfather”)
obsada: Marlon Brando, Al Pacino i James Caan
emisja: w sobotę, 6 maja br. o 21:00

Dramat gangsterski. Michael, jeden z synów Dona Vita Corleone, szefa mafijnej rodziny z Nowego Jorku, po powrocie z wojny nie chce włączać się w gangsterskie interesy ojca. Jednak wkrótce po ślubie siostry Michaela, gdzie załatwiane są mafijne interesy, Don Corleone odrzuca propozycję nie do odrzucenia, co powoduje lawinę dramatycznych zdarzeń (więcej tutaj).

„Bilet do innego świata” („The Winning Season”)
obsada: Kristin Davis, Mark Rendall i Matthew Modine
emisja: w piątek, 12 maja br. o 15:05

Fantasy/familijny. Lata 80. XX wieku. Joe, nastoletni fan baseballu znajduje cenną kartę z wizerunkiem Honusa Wagnera, gwiazdy baseballu z początku wieku. Chłopiec żałuje, że na karcie nie ma autografu zawodnika. Niespodziewanie Joe przenosi się do roku 1909 - i poznaje Honusa i jego ukochaną. Ma szansę zdobyć autograf, ale jego rola w życiu Wagnera i narzeczonej będzie znacznie większa.

„Przygody młodego Indiany Jonesa: Skandal 1920 roku” („The Adventures of Young Indiana Jones: Scandal of 1920”)
obsada: Anne Heche, Tom Beckett i Sean Patrick Flanery
emisja: w sobotę, 13 maja br. o 15:25

Przygodowy. Rok 1920. Indy, student archeologii, jedzie do Nowego Jorku. Gdy zostaje tu bez mieszkania i pracy, z pomocą przychodzi mu młody kompozytor George Gershwin, proponując fuchę na Broadwayu przy spektaklu „Skandal”. W życiu Indiany pojawiają się również trzy kobiety - ale miłość okazuje się skomplikowaną sprawą.

„Ojciec chrzestny w CBS Europa”:
„Ojciec chrzestny II” („The Godfather Part II”)
obsada: Al Pacino, Robert Duval i Robert De Niro
emisja: w sobotę, 13 maja br. o 21:00

Dramat gangsterski. Sycylia, rok 1901. Mały Vito Corleone traci ojca, który zadarł z miejscową mafią. Wkrótce giną też jego brat i matka, a Vito ucieka do Ameryki. Po latach syn Vita, Michael, staje na czele nowojorskiej mafijnej rodziny Corleone. I rządzi twardą ręką. Nad rodziną Corleone zbierają się jednak czarne chmury (więcej tutaj).

„Prawie kobieta” („Almost a Woman”)
obsada: Anna Maria Lagasca, Wanda de Jesus i Miriam Colon
emisja: w piątek, 19 maja br. o 15:10

Dramat. Rok 1961. Rodzina Santiago przenosi się z Portoryko do Nowego Jorku. Nastoletnia Negi musi odnaleźć się w nowym otoczeniu. Gdy nauczy się języka, stanie się dla swej rodziny ogromnym wsparciem. Mimo wielu problemów, spróbuje zrealizować swoje marzenie: zostać aktorką. Na faktach.

„Przygody młodego Indiany Jonesa: Pawie oko” („The Adventures of Young Indiana Jones:The Treasure of the Peacock’s Eye”)
obsada: Sean Patrick Flanery, Tom Courtenay i Ronny Coutteure
emisja: w sobotę, 20 maja br. o 15:05

Przygodowy. W okopach I wojny światowej Indiana próbuje pomóc tajemniczemu mężczyźnie, lecz ten umiera, wypowiadając tylko słowa „pawie oko”. Czym jest tajemniczy artefakt? Czy doprowadzi do niego znaleziona przy zmarłym mapa? Indy wyrusza w daleką drogę, podczas której spotka m.in. Bronisława Malinowskiego (w tej roli Tom Courtenay) - słynnego polskiego antropologa.

„Ojciec chrzestny w CBS Europa”:
„Ojciec chrzestny, epilog: Śmierć Michaela Corleone” („The Godfather Coda: The Death of Michael Corleone”)
obsada: Diane Keaton, Al Pacino i Andy Garcia
emisja: w sobotę, 20 maja br. o 21:00

Dramat gangsterski. Wersja reżyserska ostatniej części sagi rodziny Corleone. Mijają lata. Michael stara się zmienić wizerunek rodziny - pozbywa się nielegalnych interesów, staje się jednym z najpotężniejszych ludzi w Ameryce. Sprawy komplikują się, gdy pojawia się nieślubny - i bardzo ambitny - syn Sonny’ego Corleone (więcej tutaj).

„Lot” („Flight”)
obsada: Kelly Reilly, Denzel Washington i Don Cheadle
emisja: w sobotę, 27 maja br. o 21:00

Dramat. Śmiały manewr doświadczonego pilota Whipa Whitakera ratuje większość pasażerów uszkodzonego samolotu, ale przy awaryjnym lądowaniu ginie kilka osób. Media obwołują kapitana bohaterem, ale śledztwo w sprawie wypadku ujawnia nałogi kapitana i jego życiowe uwikłanie (więcej tutaj i tutaj).
 
Diego Boneta i Meaghan Martin w filmie „Wredne dziewczyny 2”, foto: AMC Networks International
Diego Boneta i Meaghan Martin w filmie „Wredne dziewczyny 2”, foto: AMC Networks International
Becca Gardner i Jennifer Lopez „J.Lo” w filmie „Niedokończone życie”, foto: AMC Networks International
Becca Gardner i Jennifer Lopez „J.Lo” w filmie „Niedokończone życie”, foto: AMC Networks International
Jennifer Lopez „J.Lo” w filmie „Niedokończone życie”, foto: AMC Networks International
Jennifer Lopez „J.Lo” w filmie „Niedokończone życie”, foto: AMC Networks International
Camryn Manheim i Jennifer Lopez „J.Lo” w filmie „Niedokończone życie”, foto: AMC Networks International
Camryn Manheim i Jennifer Lopez „J.Lo” w filmie „Niedokończone życie”, foto: AMC Networks International
Jennifer Lopez „J.Lo” w filmie „Niedokończone życie”, foto: AMC Networks International
Jennifer Lopez „J.Lo” w filmie „Niedokończone życie”, foto: AMC Networks International
Margaret Mary Emily Anne Hyra „Meg Ryan” w filmie „Kate i Leopold”, foto: AMC Networks International
Margaret Mary Emily Anne Hyra „Meg Ryan” w filmie „Kate i Leopold”, foto: AMC Networks International
Amanda Seyfried w filmie „Listy do Julii”, foto: AMC Networks International
Amanda Seyfried w filmie „Listy do Julii”, foto: AMC Networks International
Justin Walker i Alicia Silverstone w filmie „Słodkie zmartwienia”, foto: AMC Networks International
Justin Walker i Alicia Silverstone w filmie „Słodkie zmartwienia”, foto: AMC Networks International
Meaghan Martin i Jennifer Stone w filmie „Wredne dziewczyny 2”, foto: AMC Networks International
Meaghan Martin i Jennifer Stone w filmie „Wredne dziewczyny 2”, foto: AMC Networks International
Patrick Swayze i Jennifer Grey w filmie „Dirty Dancing”, foto: AMC Networks International
Patrick Swayze i Jennifer Grey w filmie „Dirty Dancing”, foto: AMC Networks International
Julia Roberts w filmie „Jedz, módl się, kochaj”, foto: AMC Networks International
Julia Roberts w filmie „Jedz, módl się, kochaj”, foto: AMC Networks International
Julia Roberts w filmie „Jedz, módl się, kochaj”, foto: AMC Networks International
Julia Roberts w filmie „Jedz, módl się, kochaj”, foto: AMC Networks International


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...