reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„FBI” w maju na kanale AXN

dodano: 2023-04-30 12:23
autor: Łukasz Knapik | źródło: Antenna Group/satkurier.pl

TV Puls Puls 2 Puls2 „FBI” W maju br. kanał AXN poleca swoim widzom szczególnie premierowe odcinki 1. sezonu amerykańskiego serialu „FBI” („F.B.I.”). Nowojorska jednostka specjalna Federal Bureau of Investigation (FBI) na tropie spraw zagrażających bezpieczeństwu obywateli i kraju. Występują Missy Peregrym, Alana De La Garza, Katherine Renee Kane, Zeeko Zaki, Jeremy Sisto i John Boyd. Premierowe odcinki emitowane są w poniedziałki (od 6 kwietnia br.) o godz. 21:05.

TV Puls Puls 2 Puls2 „FBI”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Serial „FBI” opowiada historię agentów pracujących w nowojorskim oddziale amerykańskiego Federalnego Biura Śledczego. Elitarna jednostka, złożona z najlepszych specjalistów, wykorzystuje wszystkie swoje umiejętności, intelekt i najnowsze technologie w najważniejszych sprawach kryminalnych. Wszystko po to, żeby chronić kraj i mieszkańców jednego z największych miast świata.

Agentka specjalna, Maggie Bell (w tej roli Missy Peregrym), pochodzi z rodziny, która od pokoleń związana jest ze służbą w policji i za wszelką cenę chce bronić ofiar przestępstw, które prowadzi. Jej partner, agent specjalny Omar Adom Zidan „OA” (Zeeko Zaki), ukończył West Point i pracował wcześniej jako agent Drug Enforcement Administration (DEA). Ich szefową jest Isobel Castille (Alana De La Garza), agentka z wieloletnim doświadczeniem. Zespołowi pomagają również Jubal Valentine (Jeremy Sisto), który świetnie motywuje kolegów, była policjantka, Tiffany Wallace (Katherine Renee Kane), oraz jej partner Stuart Scola (John Boyd), były finansista z Wall Street. Cały zespół pracuje nad sprawami z zakresu terroryzmu, przestępczości zorganizowanej oraz szpiegostwa.

Co wydarzy się w odcinkach pierwszego sezonu serialu „FBI” emitowanych premierowo w stacji AXN w maju br.? W odcinku piątym (premierowa emisja w poniedziałek, 8 maja br. o godzinie 21:05) agenci Federal Bureau of Investigation Maggie Bell i Omar Adom Zidan „OA” prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa inspektora w elektrowni jądrowej. W odcinku szóstym (premierowa emisja w poniedziałek, 15 maja br. o godzinie 21:05) - gdy córka senatora zostaje porwana dla okupu, Federal Bureau of Investigation musi odnaleźć dziewczynkę przed upływem wyznaczonego czasu. W poszukiwaniu tropów agenci zagłębiają się w przeszłość senatora. W odcinku siódmym (premierowa emisja w poniedziałek, 22 maja br. o godzinie 21:05) przestępcy podszywający się pod policjantów napadają na opancerzone ciężarówki tej samej firmy. W odcinku ósmym (premierowa emisja w poniedziałek, 29 maja br. o godzinie 21:05) agenci Maggie Bell i Omar Adom Zidan „OA” prowadzą poszukiwania porwanego specjalisty od broni biologicznej.

Premiera serialu „FBI” odbyła się w poniedziałek, 3 kwietnia br. o godzinie 21:05. Kolejne odcinki emitowane są w poniedziałki o godzinie 21:05 w AXN (więcej tutaj).
 
Missy Peregrym w serialu „FBI”, foto: Antenna Group
Missy Peregrym w serialu „FBI”, foto: Antenna Group


„FBI” - sezon 1., emisja w poniedziałki o godz. 21:05 w AXN.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

329 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

699 zł Więcej...