dodano: 2023-05-03 11:34 | aktualizacja:
2023-05-04 16:25
autor: Jakub Sulisz |
źródło: satkuirer.pl
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport
16:00
Tenis: WTA World Tour, Madryt:
Maria Sakkari - Aryna Sabalenka
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Bartosz Ignacik
21:00
Tenis: WTA World Tour, Madryt:
Iga Świątek - Weronika Kudiermietowa
Komentarz: Maciej Zaręba, Klaudia Jans-Ignacik
CANAL+ Sport 2
22:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Rayo Vallecano - Real Valladolid
CANAL+ Sport 5
18:00 Żużel: eWinner 1. Liga:
H. Skrzydlewska Orzeł Łódź - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
20:00 Żużel: eWinner 1. Liga:
Arged Malesa Ostrów Wielkopolski - ebebe PSŻ Poznań
Eleven Sports 1
20:45 Piłka nożna: Serie A: (transmisja również
w natywnym 4K )
Udinese Calcio - SSC Napoli
Komentarz: Mateusz Święcicki, Tomasz Zieliński
Eleven Sports 2
19:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Sevilla FC - RCD Espanyol
Komentarz: Eryk Szpruch, Marcin Gazda
22:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Athletic Club - Real Betis Balompie
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Świerżyński
Eleven Sports 3
20:45
Piłka nożna: Serie A:
Empoli FC - Bologna FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
Eleven Sports 4
19:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Sevilla FC - RCD Espanyol
Komentarz: Eryk Szpruch, Marcin Gazda
22:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Girona FC – RCD Mallorca
Komentarz: Patryk Mirosławski, Adrian Gątarek
Eurosport 1
15:30 Kolarstwo szosowe kobiet: La Vuelta Femenina:
Etap 4
Eurosport 2
20:00 Golf: PGA Tour, Charlotte:
1. runda
Golf Channel
13:00 Golf: DP World Tour, Rzym:
1. runda
Polsat Sport Premium 1
21:00 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga:
Maccabi Tel Awiw - AS Monaco
Polsat Sport Premium 2
20:30 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga:
Partizan Mozzart Bet Belgrad - Real Madryt
Polsat Sport
13:00 Tenis: ATP World Tour, Madryt:
1/4 finału
17:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron 1. Liga:
BKS Visła Proline Bydgoszcz - MKS Będzin
20:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron 1. Liga:
Chemeko-System Gwardia Wrocław - Exact Systems Norwid Częstochowa
02:00 (cz/pt) Piłka nożna: Copa Sudamericana:
Botafogo FR - LDU Quito
Polsat Sport Extra
20:00 Tenis: ATP World Tour, Madryt:
1/4 finału
Polsat Sport News
20:30 Siatkówka mężczyzn: Liga LBA:
Cucine Lube Civitanova - Itas Trentino
Sportklub
13:35 Koszykówka mężczyzn: Liga CBA:
Zhejiang - Shenzhen
17:30 Piłka nożna: Prva Liga Telemach:
NK Bravo - Tabor Sezana
20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL:
Brose Baskets - Telekom Baskets Bonn
TVP Sport
19:45 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga:
Energa MKS Kalisz - Gwardia Opole
Komentarz: Grzegorz Chodkowski, Piotr Masłowski
Viaplay
18:00 Żużel: eWinner 1. Liga:
H. Skrzydlewska Orzeł Łódź - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
19:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Piteå - Norrköping
19:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Örebro - Häcken
19:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Hammarby - IFK Kalmar
19:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Linköping - Brommapojkarna
19:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Uppsala Fotboll - Djurgården
19:00 Baseball: Liga MLB:
Cardinals - Angels
20:00 Dart: Premier League Darts:
Dzień 14
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon
21:00 Piłka nożna: Premier League:
Brighton&Hove Albion - Manchester United
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Wojciech Piela
00:00 (cz/pt) Baseball: Liga MLB:
Red Sox - Blue Jays
01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Toronto - Florida
03:30 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Dallas - Seattle
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.