reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Czeski kanał A11 Sport ruszy jesienią

dodano: 2023-05-04 11:43 | aktualizacja: 2023-05-04 12:04
autor: RO | źródło: A11.cz

A11 TV logo duze 360px Nowy, ogólnokrajowy kanał sportowy w Czechach wystartuje jesienią tego roku. Nowa stacja A11 Sport będzie wspólnym projektem grupy medialnej A 11 i firmy inwestycyjnej Perinvest. Ta druga wystąpiła do regulatora RRTV o licencję na kanał TV Arena, jednak teraz oficjalnie potwierdza, że projekt będzie działać pod marką A11 Sport.

A11.cz
A11 Sport logo studio A 11 czeski kanał 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Stacja będzie dystrybuowana z nadajników naziemnych DVB-T2 w ramach multipleksu 23 operatora CDG (Czech Digital Group).

A 11 Sport to nie tylko transmisje na żywo z ważnych wydarzeń i zawodów sportowych, ale także ekskluzywne wywiady z gwiazdami sportu, relacje z wydarzeń kulturalnych w dziedzinie sportu, najświeższe wiadomości i analizy wyników sportowych. Ponadto ma mieć do zaoferowania magazyny sportowe i filmy dokumentalne o sporcie.
 

Widzimy duże zainteresowanie transmisjami sportowymi i programami o tematyce sportowej ze strony fanów i potencjalnych widzów. Dlatego zdecydowaliśmy się rozszerzyć działalność Perinvest o sportowy kanał telewizyjny

- mówi właściciel Perinvest, Tomáš Petera, dodając, że jest to logiczne posunięcie firmy, która od dawna jest jednym z najważniejszych producentów dużych wydarzeń sportowych i kulturalnych, i nie tylko w samych Czechach.


W ofercie A11 Sport nie powinno zabraknąć 2. ligi hokejowej i hokeja młodzieżowego, skrótów piłkarskich i aktualności z ligi piłki nożnej juniorów, transmisji meczów unihokeja, siatkówki i koszykówki, turniejów golfowych (Czech PGA Tour), maratonów biegowych i rowerowych, jazdy konnej i wielu innych ciekawych wydarzeń.
 

Cieszę się, że udało nam się zawrzeć umowę na projekt kanału sportowego A 11 Sport z tak silnym partnerem

- dodał dyrektor grupy medialnej A11, Aleš Zavoral.


W zeszłym tygodniu A11 rozpoczęła nadawanie z satelity Astra 3B (23,5°E) stacji telewizyjnej A11, która dostarcza kompleksowe wiadomości regionalne, a także rozrywkę, filmy, dokumenty i seriale.

Źródło: parabola.cz  a11.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 229 zł Więcej...