reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Levira przedłuża umowy na nadawanie FTA

dodano: 2023-05-07 10:02
autor: RO | źródło: broadbandtvnews.com

Estonia ETV Estońscy widzowie telewizji naziemnej będą mieli bezpłatny dostęp do kanałów telewizyjnych w różnych językach przez co najmniej 3 kolejne lata. Wiceprezes ds. usług medialnych w firmie Levira, Indrek Lepp, powiedział, że wynika to z rozszerzeń kontraktów na nadawanie FTA, które firma osiągnęła z kilkoma nadawcami.

levira.com
Levira Estonia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oprócz estońskiego nadawcy publicznego ERR, są wśród nich amerykańskie organizacje Radio Free Europe/Radio Liberty i Voice of America z kanałem Current Time TV (Nastojaszczee Wremia) oraz Telewizja Polska S.A. z kanałem TVP World.

Levira, główny operator sieci telewizyjnych i radiowych w Estonii, powiedział, że jest to szczególnie ważne w kontekście spadku liczby widzów telewizji naziemnej w ciągu ostatniego roku.

Naziemna telewizja cyfrowa to najbardziej przyjazne dla środowiska niezawodne rozwiązanie, dzięki któremu telewizja linearna jest dostępna bezpłatnie dla wszystkich. Ponadto DTT ma również kluczowe znaczenie w komunikacji kryzysowej.

Darmowa telewizja w Estonii składa się z takich stacji, jak ETV, ETV2, ETV+, 3+, anglojęzycznych France 24 i TVP World, rosyjskojęzycznych Euronews i Current Time TV.

Źródło: broadbandtvnews.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

479 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

329 zł Więcej...