reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Columbo” na kanale Antena HD

dodano: 2023-05-07 14:50
autor: Łukasz Knapik | źródło: MWE Networks/satkurier.pl

Antena HD TVS TV6 TV 6 Szóstka „Columbo” Peter Falk grafika animacja rysunek bajka W niedzielę, 7 maja br. o godz. 15:00 na kanale Antena HD wyemitowane zostaną premierowo odcinki 1. i 2. sezonu 1. amerykańskiego serialu „Columbo”. W roli tytułowej wystąpił Peter Falk. Produkcja na antenie stacji Antena HD ma być nadawania od poniedziałku do czwartku (od 8 maja br.) o godz. 22:00 oraz w soboty i niedziele (od 7 maja br.) o godz. 15:00. Serial ten mogą również oglądać widzowie kanałów TV6 i TVS.

Antena HD TVS TV6 TV 6 Szóstka „Columbo” Peter Falk grafika animacja rysunek bajka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Detektyw Columbo (w tej roli Peter Falk) - z pozoru flegmatyk, w charakterystycznym prochowcu i z cygarem. Najczęściej jest ignorowany przez przesłuchiwanych i podejrzanych. Jednak ten detektyw rozwiąże każdą zagadkę morderstwa. W roli tytułowej wystąpił Peter Falk.

- Columbo. Na pewno znasz jego, znasz też jego samochód, jego płaszcz, jego cygaro. I padnie tylko jedno pytanie: „Czy wiesz gdzie go oglądać?”. Oczywiście, że u nas. „Columbo” na kanale Antena HD - zachęca nadawca. Dodajmy, że serial ten mogą obecnie oglądać również widzowie kanałów TVS i TV6 (więcej tutaj).

„Columbo” - sezon 1., emisja od poniedziałku do czwartku (od 8 maja 2023 roku) o godz. 22:00 na kanale Antena HD. Serial ten mogą również oglądać widzowie stacji TV6 i TVS.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...