reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Kinowe hity w maju w serwisie Polsat Box Go

dodano: 2023-05-10 15:28
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus

Polsat Box Go Jak zapowiada operator, w maju br. bibliotekę serwisu VOD Polsat Box Go wzbogacą takie filmy jak zdobywca dwóch „Oscarów” „Wieloryb” z kreacją aktorską Brendana Frasera, polskie produkcje „Śubuk” i „Chleb i sól”, a także coś dla młodszych widzów - „Szczęście Mikołajka”. - W serwisie Polsat Box Go wszystkie tytuły można oglądać w dowolnym miejscu i czasie, bez reklam, na stronie internetowej polsatboxgo.pl lub w aplikacji na wielu urządzeniach - czytamy w komunikacie.

Polsat Box Go


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Maj 2023 roku w ofercie serwisu Polsat Box Go:

„Wieloryb” to uhonorowany dwoma „Oscarami” film reżysera Darrena Aronofsky’ego. Charlie (w tej roli Brendan Fraser) za sprawą otyłości odizolował się od świata i uwięził nie tylko w małym mieszkaniu, ale we własnym ciele. Jego życie to wegetacja, a on w pełni świadomie zmierza ku autodestrukcji. Zanim to jednak nastąpi, chce jeszcze rozliczyć się z przeszłością i zobaczyć po wielu latach z ukochaną córką (Sadie Sink). Premiera filmu w serwisie Polsat Box Go odbyła się we wtorek, 9 maja br.

„Śubuk” Jacka Lusińskiego, autora filmu „Carte Blanche”, to uhonorowana „Orłem” historia ukazująca niezłomność matek walczących o godne życie dla swoich dzieci. Maria, matka autystycznego chłopca, mierzy się z biurokracją oraz ludzką bezdusznością. Wspólnie z innymi matkami znajdującymi się w podobnej sytuacji decyduje się zawalczyć o przyszłość swojego dziecka. Jej siła i determinacja doprowadziły do istotnych zmian w polskim systemie edukacji. Film - inspirowany prawdziwymi wydarzeniami, jest już dostępny w ofercie serwisu Polsat Box Go (więcej tutaj).

„Chleb i sól” to pełnometrażowy debiut Damiana Kocura. Film zdobył nagrody na festiwalach w Wenecji i Gdyni. Przez pryzmat przeżyć dwóch braci spędzających wspólnie letnie wakacje reżyser opowiada historię o współczesnej Polsce. Premiera filmu w serwisie Polsat Box Go odbędzie się w piątek, 12 maja br. (więcej tutaj)

René Goscinny i Jean-Jacques Sempre to dwóch przyjaciół z dzieciństwa, którzy stworzyli przygody Mikołajka i jego kolegów. - Bohaterów nie sposób nie kochać, bo wszystko, czego się dotkną zamieniają w radość i śmiech. Dzieje się to oczywiście za sprawą samego Mikołajka, który ma szczęście do przygód i niekończącą się ciekawość świata - czytamy w opisie. Pełnometrażowa animacja „Szczęście Mikołajka”, zdobywca nagrody dla „Najlepszego filmu animowanego” na festiwalu w Annecy, przybliża okoliczności narodzin oraz dziecięce perypetie tytułowego bohatera. Premiera filmu w serwisie Polsat Box Go odbędzie się w niedzielę, 21 maja br. (więcej tutaj, tutaj i tutaj)
 
Małgorzata Gorol i Wojciech Krupiński na plakacie promującym kinową emisję filmu „Śubuk”, foto: Kino Świat
Małgorzata Gorol i Wojciech Krupiński na plakacie promującym kinową emisję filmu „Śubuk”, foto: Kino Świat
Nikola Raczko, Jacek Bies i Tymoteusz Bies na plakacie promującym kinową emisję filmu „Chleb i sól”, foto: Kino Świat
Nikola Raczko, Jacek Bies i Tymoteusz Bies na plakacie promującym kinową emisję filmu „Chleb i sól”, foto: Kino Świat


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy streamingowe


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

385 zł Więcej...