reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Lulu” w telewizji Polsat Seriale

dodano: 2023-05-11 10:15
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat „Lulu” Marek Siudym, Joanna Kurowska, Michał Czernecki, Anna Dereszowska, Przemysław Sadowski i Grażyna Sobocińska W czwartek, 11 maja br. o godz. 18:00 w telewizji Polsat Seriale wyemitowane zostaną premierowo odcinki 1., 2., 3. i 4. sezonu 1. polskiego serialu „Lulu”, którego producentem jest Polot Media. Występują Anna Dereszowska, Marta Chodorowska, Grażyna Sobocińska, Joanna Kurowska, Violetta Arlak, Weronika Wachowska, Weronika Rosati, Rafał Fudalej, Marek Siudym, Andrzej Kłak, Jacek Łuczak, Michał Czernecki i Przemysław Sadowski. Reżyserii podjęła się Kinga Dębska, autorka między innymi takich filmów jak „Moje córki krowy” i „Zupa nic”. Serial ten mogą obecnie oglądać widzowie stacji Polsat 1 i Polsat 2.

Polsat „Lulu” Marek Siudym, Joanna Kurowska, Michał Czernecki, Anna Dereszowska, Przemysław Sadowski i Grażyna Sobocińska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, „Lulu” to serial obyczajowy z dużą dawką humoru i pozytywnych emocji. Główna bohaterka - Lucyna Makowska „Lulu” (w tej roli Anna Dereszowska), po rozstaniu z mężem musi całkowicie zmienić swoje życie i radzić sobie sama, otwiera biznes. W roli tytułowej występuje Anna Dereszowska, partnerują jej m. in.: Joanna Kurowska, Przemysław Sadowski, Michał Czernecki i Marek Siudym. Reżyserii serialu „Lulu” podjęła się Kinga Dębska.

- To serial pełen humoru, ciepła, uroczy i przewrotny. Pozytywna propozycja idealna na trudne czasy. W nadprodukcji są teraz seriale kryminalne, mroczne, więzienne, mało jest seriali lekkich i jednocześnie nieobrażających inteligencji widza. A „Lulu” jest prawdziwa, ale lekka, życiowa, ale nie przygnębiająca, nie opowiada o wymyślonym świecie, tylko o takim, jaki widzowie mają wokół siebie. I jest głosem kobiet

- mówi Kinga Dębska.


Nagradzana na festiwalach autorka między innymi takich filmów jak „Moje córki krowy” (więcej tutaj) i „Zupa nic” (więcej tutaj), po raz pierwszy pracuje nad serialem dla Telewizji Polsat.

Jak zapowiada nadawca, „Lulu” to serial obyczajowy z dużą dawką pozytywnych emocji i zaskakującymi perypetiami. Główną bohaterką jest Lucyna Makowska, nazywana od czasów szkolnych przez bliskich Lulu. Ten czuły pseudonim wkrótce może stać się znakiem biznesowym. Do tej pory Lulu zajmowała się tylko domem, była piękną żoną „przy mężu”, wysoko postawionym urzędniku (Przemysław Sadowski), i matką nastolatki (Weronika Wachowska). W efekcie zdrady męża i nagłego ich rozstania kobieta musi radzić sobie sama. Lucyna postanawia otworzyć własny cukierniczy biznes. Coś, co dotąd było tylko jej prywatną pasją, musi stać się jej zawodem! Wspierać ją będzie siostra Olga (Grażyna Sobocińska) - zalotna, zadziorna i romansująca na prawo i lewo pracowniczka studia muzycznego, oraz Dziadek (Marek Siudym), którego pomysły przyniosą czasem jednak więcej szkody niż pożytku. W tym czasie nie znikną kłopoty rodzinne i problemy wychowawcze z córką nastolatką. Na drodze Lulu stanie jej dawna miłość - Andrzej (Michał Czernecki), a kłody pod nogi rzucać będzie zazdrosna sąsiadka Elżbieta (Joanna Kurowska). A wszystko to w towarzystwie lukru, złotej posypki i masy cukrowej we wszystkich kolorach.

Serial „Lulu” produkuje firma Polot Media (więcej tutaj).

„Lulu” - sezon 1., bohaterowie serialu:

Lucyna Makowska „Lulu” (w tej roli Anna Dereszowska) - piękna kobieta, żona, matka i pani domu. Wychowuje nastoletnią córkę Julię, a w wolnych chwilach realizuje zamówienia na okazjonalne ciasta i torty dla znajomych. Gdy odkrywa zdradę męża, wyrzuca go z domu i musi samodzielnie się utrzymać. Decyduje się zarabiać dzięki swojej pasji - cukiernictwu.

Jacek Makowski (Przemysław Sadowski) - wiarołomny mąż Lulu. Zapracowany biznesmen, często wyjeżdżający w delegacje, co wykorzystuje do zdrad. Jest głową rodziny, którą utrzymuje i nie omieszka o tym wspominać, kiedy Lulu wyrzuca go z mieszkania. Po rozstaniu chce odzyskać zaufanie żony i stworzyć normalny dom dla córki. Posuwa się do intryg i nieczystych zagrań, aby móc wrócić do domu.

Julia Makowska (Weronika Wachowska) - córka Lulu i Jacka. Wrażliwa i buńczuczna nastolatka, której nauka nie jest najmocniejszą stroną, choć inteligencji nie można jej odmówić. Spryt i pomysłowość zdecydowanie odziedziczyła po dziadku, z którym ma bardzo dobry kontakt, szczególnie kiedy rozstanie rodziców wywołuje w niej nienawiść i złość na nich. Wyczuwa każdy podstęp, jaki miałby ją nakłonić do zmiany zachowania.

Andrzej Wiśniewski (Michał Czernecki) - były chłopak Lulu i szef studia muzycznego, w którym pracuje jej siostra. Bardzo przedsiębiorczy człowiek, gotowy do poświęceń, ale i niestroniący od intryg, które - choć przeprowadzane w dobrej wierze - najczęściej kończą się katastrofą i kolejnym zachwianiem zaufania. Odkąd jego romans z Lulu ożywa po latach, postanawia zdobyć ją na nowo, nie zważając na męża i córkę. Stara się pomagać ukochanej jak najczęściej, by wkupić się w jej łaski.

Olga Pawłowska (Grażyna Sobocińska) - siostra Lulu. Na co dzień pracuje na recepcji studia muzycznego i wspiera biznes Lulu, na którego pomysł to ona wpadła. Ma bardzo silny charakter, jest zadziorna i bezpośrednia. Zna się na mężczyznach i wie, czego w nich szuka. Dlatego odrzuca zaloty adorującego ją księgowego Tadeusza, choć zgadza się na randki z nim, kiedy przynosi to korzyść jej albo firmie siostry.

Tadeusz Wolski (Andrzej Kłak) - młody i inteligentny mężczyzna, który specjalizuje się w księgowości. Jest typowym maminsynkiem, który mimo swojego wieku dalej mieszka z mamą. Zdeterminowany, aby zdobyć serce Olgi, nie poddaje się, nie zważając na złośliwe docinki i komentarze ze strony ukochanej. Uczy się tajników podrywu i wciela je w życie. Jak się okazuje skutecznie, bo ich relacja przybiera romantyczny obrót. Czy Tadeusz stanie się bogiem seksu?

Zygmunt Pawłowski (Marek Siudym) - ojciec Lulu, który z nią mieszka i pomaga w firmie, choć nie bezinteresownie. Ma specyficzne, ironiczne poczuciu humoru. Każdą sytuację potrafi obrócić w żart, a jego zachowanie dalece odbiega od dojrzałego. Podkochuje się w sąsiadce Elżbiecie, do której zaleca się, płatając jej różne figle i dokuczając. Te końskie zaloty są obustronne i ciężko przewidzieć, do jakich konsekwencji mogą doprowadzić.

Elżbieta Jarząbek (Joanna Kurowska) - sąsiadka Lulu z tej samej kamienicy. Piecze torty na zamówienie, a że działalność Lulu koliduje z jej biznesem, postanawia sabotować jej zamówienia i utrudniać pracę. Kokietuje mężczyzn, ma swojego kochanka, ale jednocześnie prowadzi gierki z ojcem Lulu, raz zbliżając się do niego, a innym razem złośliwie odrzucając.

„Lulu” - sezon 1., w kolejnych odcinkach:

Odcinek 1.
emisja: w czwartek, 11 maja br. o 18:00 na kanale Polsat Seriale

Serial obyczajowy z dużą dawką humoru i pozytywnych emocji. Główną bohaterką jest Lucyna Makowska, nazywana od czasów szkolnych przez bliskich Lulu. Ten czuły pseudonim wkrótce może stać się znakiem biznesowym. Do tej pory Lulu zajmowała się tylko domem, była piękną żoną „przy mężu”, wysoko postawionym urzędniku, i matką nastolatki. Gdy ją widzowie poznają, szykuje się do uroczystości rocznicy ślubu. Przygotowania zaburza jednak pewien incydent - Lulu przyłapuje męża na poważnym kłamstwie. Zszokowana odkryciem, że mąż ją zdradza - do tej pory szczęśliwa matka i żona - nie poddaje się jednak. Najlepszym sposobem na stres jest - pieczenie słodkości. Olga, jej zalotna i zadziorna siostra, kontaktuje Lulu z potencjalnym klientem, który może złożyć nowe zamówienie na tort. Okazuje się, że jest nim Andrzej, jej dawna miłość z czasów studenckich. Od tego spotkania w życiu Lucyny nic już nie będzie takie samo.

Odcinek 2.
emisja: w czwartek, 11 maja br. o 18:30 na kanale Polsat Seriale

Lulu, po perypetiach podczas rocznicy swojego ślubu, postanawia na poważnie rozkręcić cukierniczy biznes. Siostra organizuje jej zamówienie: ogromny weselny tort. Czasu jednak jest mało a do pieczenia dużo biszkoptów. Lulu i Olga znajdują sposób na przyśpieszenie pracy, skorzystają z piekarnika sąsiadki Mai. Wejście do jej mieszkania kończy się katastrofą. Jeszcze większą skończyć się może jednak wesele, na który przygotowywany jest tort, bo pogniewana na mamę Julka robi coś co może zniszczyć reputację Lulu.

Odcinek 3.
emisja: w czwartek, 11 maja br. o 19:00 na kanale Polsat Seriale

Lulu rozkręca swój cukierniczy biznes, wspierana przez Olgę, Dziadka i Andrzeja. Nie wszyscy życzą jej dobrze. Czy to kochająca się w mężu Lulu - Maja, czy może raczej sąsiadka Eżbieta, która zazdrości jej wypieków, czy też ktoś jeszcze? Faktem jest, że jakiś „życzliwy” zawiadamia urzędników i teraz Lulu ma poważne kłopoty. Tymczasem jej córka, Julia, załamana tym, że nad rodziną wisi widmo rozwodu, postanawia oczernić Andrzeja. Uknuta z koleżanką prowokacja, obraca się przeciwko niej. Dziewczynka pakuje się w naprawdę niebezpieczną sytuację.

Odcinek 4.
emisja: w czwartek, 11 maja br. o 19:30 na kanale Polsat Seriale

Podczas gdy Tadeusz zajmuje się formalnościami związanymi z działaniem firmy, Lulu zachęca potencjalnych klientów do zamówień. Niestety, skutek jest mizerny. Czyżby pomysł z poważnym biznesem miał się okazać jednak klapą? Taka perspektywa nie martwi Jacka, który robi wszystko, aby znowu wkraść się w łaski żony i wrócić do dawnego stylu życia. Z kolei Andrzej, nie chcąc, aby przyjaciółka załamała się brakiem zleceń, wymyśla, że zamówi tort przez pośrednika. Dziadek też chce pomóc córce i sprzedaje upieczone przez nią babeczki. Zamiast interesu życia, Lulu pada ofiarą nieporozumienia i żartu.

Odcinek 5.
emisja: w czwartek, 18 maja br. o 18:00 na kanale Polsat Seriale

Lulu często pracuje po nocach, bo wtedy ma spokój, może się skupić i przygotowywać jak najlepszy wypiek. Tym razem robi miodownik. Niestety, poranek nie przynosi dobrych wieści, bo klient jest bardzo wybredny i tort mu nie smakuje. Olga bierze niechciany wypiek do pracy. W studiu nagrywa właśnie piosenkę Pola Lojola. Znana celebrytka zajada się tortem ze smakiem. Olga i Tadeusz wpadają na pomysł, żeby wypromować biznes Lulu. Tymczasem Dziadek chce podstępem zwrócić na siebie uwagę Elżbiety.

Odcinek 6.
emisja: w czwartek, 18 maja br. o 18:30 na kanale Polsat Seriale

Konflikt w internecie z celebrytką Polą Lojolą przynosi szokujący skutek. Lulu jest zawalona zamówieniami i ledwo nadąża z ich realizacją. Przepracowanie odbija się na jej zdrowiu, ale nieoczekiwanie z pomocą przychodzi Jacek, który ciągle liczy, że Lulu wybaczy mu zdradę. Dziadek, pracujący u córki jako dostawca, czuje się niedoceniony i załatwia sobie zastępstwo, co oczywiście nie najlepiej się kończy. Tadeusz nie ustępuje w staraniach o względy ciągle niechętnej mu Olgi. Niespodziewanie potajemnym sojusznikiem w tej sprawie staje się Dziadek.

Odcinek 7.
emisja: w czwartek, 18 maja br. o 19:00 na kanale Polsat Seriale

Podczas gdy Jacek nie ustaje w staraniach, by zbliżyć się do Lulu, Andrzej przysyła jej kwiaty i zaprasza ją na randkę. Lulu jest szczęśliwa. Dobry poranek trwa jednak krótko, bo do drzwi puka Lena i przynosi złe wieści o Julii. Koleżanka opowiada o tym, co dzieje się z nastolatką, podczas gdy jej mama jest zajęta pracą i swoimi problemami w małżeństwie. Rewelacje na temat córki spadają na Lulu jak grom z jasnego nieba. Tymczasem Olga kombinuje, jak zdobyć nowych klientów na torty Lulu. Jej pomysły przynoszą jednak dużo niespodziewanych kłopotów, które kończą się interwencją lekarską. Do szpitala trafiają dwie osoby.

Odcinek 8.
emisja: w czwartek, 18 maja br. o 19:30 na kanale Polsat Seriale

Firma działa legalnie, biznes się kręci, ale Lulu nie chce spocząć na laurach. Zamierza się dokształcać i być coraz lepszym cukiernikiem. Na warszawskie warsztaty światowej sławy francuskiego cukiernika biletów nie ma od dawna. Lulu nie odpuszcza i jedzie na miejsce kursu, mając nadzieję, że się dostanie. Jej upór kończy się nieprzyjemnymi konsekwencjami. Po pocałunku Olgi Tadeusz wyobraża sobie, że coś między nimi będzie. Olga, mając dość́ zalotów księgowego, knuje intrygę̨, w którą wplątuje nieświadomą niczego Julię.

Odcinek 9.
emisja: w czwartek, 25 maja br. o 18:00 na kanale Polsat Seriale

Lulu przyjmuje specjalne zamówienie od młodego małżeństwa, które spodziewa się dziecka. Chcą dowiedzieć się, czy będą mieli dziewczynkę czy chłopca, nie od lekarza, ale w uroczysty sposób, na imprezie, dzięki kolorowi biszkoptu. Lulu dostaje kopertę, w której znajduje się informacja o płci dziecka, na jej podstawie ma przygotować odpowiedni tort. Niestety, gubi kopertę, co doprowadza do zaskakujących perypetii. Tymczasem Tadeusz nie ustaje w staraniach o Olgę i zaprasza ją do siebie na kolację. Trudno nazwać ją romantyczną, bo to kolacja z udziałem mamy Tadeusza.

Odcinek 10.
emisja: w czwartek, 25 maja br. o 18:30 na kanale Polsat Seriale

Tadeusz załamany, że Olga nie traktuje go poważnie, upija się więc w mieszkaniu Lulu. Ta postanawia mu pomóc podbudować pewność siebie i zmienić styl na nieco bardziej nowoczesny. Robi to poza plecami siostry. Tymczasem Andrzej jest świadkiem rozmowy Jacka i Mai, z której wyciąga wnioski narażające na szwank jego relacje z Lulu. Nie ustają perypetie i niesnaski między Dziadkiem i Elżbietą. Dziadek, zainspirowany opowieścią dozorcy Zenona, robi jej mocno śmierdzącego psikusa.

Odcinek 11.
​​​​​​​emisja: w czwartek, 25 maja br. o 19:00 na kanale Polsat Seriale

Biznes Lulu rozwija się; jest coraz więcej klientów, ale też i więcej niezwykłych zamówień. Przygotowywanie tortu na wieczór panieński staje się powodem konfliktu między siostrami. Olga - wbrew Lulu - uważa, że tort powinien być mocno nieprzyzwoity. Postanawia, bez wiedzy siostry, go nieco poprawić. Lulu dostaje też zlecenie na tort niespodziankę. Pewien mężczyzna chce, żeby jego ukochana, po odkrojeniu kawałka tortu, znalazła w nim drogocenne kolię. Tymczasem Julia ma problemy w szkole i namawia, za plecami Lulu, Dziadka, by spotkał się z wychowawczynią.

Odcinek 12.
​​​​​​​​​​​​​​emisja: w czwartek, 25 maja br. o 19:30 na kanale Polsat Seriale

Jacek nie ustaje w walce o względy Lulu. Zmienia strategię - zamiast negować biznes żony, chce ją teraz wesprzeć. Załatwia ekipę telewizyjną, która zrealizuje materiał o Lulu i wypromuje jej działalność. Wieść o nagrywaniu programu roznosi się w kamienicy bardzo szybko. Sąsiadka Elżbieta nie może przejść wobec tego obojętnie. Tymczasem po ostatnich perypetiach Julii i Dziadka w szkole wychowawczyni nalega na spotkanie z rodzicami. Julka robi wszystko, żeby do tego nie doszło. Tym razem z pomocą przychodzi jej Andrzej.

Odcinek 13.
​​​​​​​​​​​​​​emisja: w czwartek, 1 czerwca br. o 18:00 na kanale Polsat Seriale

Lulu jest załamana po tym, jak dowiedziała się, że Jacek zdradzał ją z Mają w ich domu, w ich małżeńskiej sypialni. Nie może się skupić na pracy w domu a zlecenia trzeba przecież wykonać. Z pomocą przychodzi Olga, która wyciąga siostrę do swojego mieszkania. W pustej kuchni pomysł na urodziny Elżbiety realizuje podkochujący się w niej Dziadek. Tadeusz bierze udział w konkursie, w którym można wygrać pokaźną sumę pieniędzy. Z uwagi na chorobę jednego z uczestników prosi Olgę o dołączenie do zespołu.

Odcinek 14.
​​​​​​​​​​​​​​emisja: w czwartek, 1 czerwca br. o 18:30 na kanale Polsat Seriale

Lulu nadal jest rozdarta między Jackiem i Andrzejem. Obaj mężczyźni robią wszystko, żeby odzyskać względy pani cukiernik. Jackowi pomaga Julia, która pogodzenia się rodziców. Olga natomiast doradza Andrzejowi, jak powinien zrobić wrażenie na jej siostrze. Dziadek kontynuuje umizgi do Elżbiety. W tajemnicy przed Lulu proponuje kobiecie, że będzie rozwoził również i jej zamówienia. Już pierwsze zlecenie okazuje się mocno kolidować z jego dotychczasowym zajęciem.

Odcinek 15.
​​​​​​​​​​​​​​emisja: w czwartek, 1 czerwca br. o 19:00 na kanale Polsat Seriale

Biznes Lulu kwitnie. Zamówień jest bardzo dużo. Ale odkąd Dziadek zaczął współpracować z Elżbietą, Lulu ma problem z dostarczaniem tortów. Jacek oferuje swoje auto, Lulu wsiada za kierownicę i jeszcze na parkingu pod ich kamienicą rozpoczynają się kłopoty. I tak będzie wyglądał cały dzień Lulu. Tymczasem Dziadek dowiaduje się, że Elżbieta pogodziła się z Dzielnicowym. Olga nie czuje się swobodnie w mieszkaniu Tadeusza i stara się zrobić wszystko, żeby zostać sam na sam z ukochanym.

Odcinek 16.
​​​​​​​​​​​​​​emisja: w czwartek, 1 czerwca br. o 19:30 na kanale Polsat Seriale

Lulu staje się coraz bardziej znana w środowisku cukierniczym i handlowym. Ma to także swoje złe strony, bo konkurencja nie zawsze gra uczciwie. Lulu staje się ofiarą właścicielki sieci sklepów, która w telewizji oczernia jej działalność, oskarżając o przygotowywanie tortów w niehigienicznych warunkach. Na pomoc przychodzi Andrzej, oferujący pomoc w walce o sprostowanie fałszywych informacji. Tadeusz, który przebywa na zagranicznym szkoleniu, tęskni za Olgą i przesyła jej nieprzyzwoite filmiki. Dziadek, chcąc zbliżyć się do Elżbiety, wymyśla kolejny fortel, dzięki któremu sąsiadka w końcu się nim zainteresuje.

Odcinek 17.
​​​​​​​​​​​​​​emisja: w czwartek, 8 czerwca br. o 18:00 na kanale Polsat Seriale

Podczas gdy Jacek rozpoczyna negocjacje w sprawie kupiona lokalu na kawiarnię dla Lulu, Andrzej zaprasza jego żonę na romantyczny wypad do Paryża. Zanim do tego dojdzie, Lulu musi zrealizować zlecenia. Dostaje zamówienie na weselny tort. Matka przyszłej panny młodej wybrała innego, bardziej znanego cukiernika, i w tajemnicy przed córką prosi, żeby Lulu celowo zepsuła tort degustacyjny. Olga ciągle mieszka u Tadeusza, ale napięcia między nią a jego matką nie znikają.

Odcinek 18.
​​​​​​​​​​​​​​emisja: w czwartek, 8 czerwca br. o 18:30 na kanale Polsat Seriale

Lulu spotyka przypadkiem znajomych z czasów studiów. To spotkanie rozpoczyna szereg niespodziewanych i nie zawsze przyjemnych wydarzeń. Lulu dowiaduje się o faktach z przeszłości, które zaważyły na jej życiu. Jacek zapija smutki w związku z problemami w pracy. Prośbę o podwiezienie do baru sprytnie wykorzystuje Dziadek, który wraz z Zenonem, jedzie potem w miasto. Nowoczesne auto Jacka sprawia, że starsi mężczyźni czują się jak za dawnych młodych, szalonych czasów.

Odcinek 19.
​​​​​​​​​​​​​​emisja: w czwartek, 8 czerwca br. o 19:00 na kanale Polsat Seriale

Lulu decyduje się̨ w końcu na wyjazd do Paryża, gdzie ma dołączyć do Andrzeja. Jacek, który właśnie spędził noc w mieszkaniu Mai, czuje, że przez ten wyjazd może stracić całkowicie żonę. Maja naciska, by powiedział Lulu prawdę. Dziadek szuka skarbów przy pomocy wykrywacza metalu i jak zwykle chce wzbudzić́ zainteresowanie Elżbiety. Tadeusz podejrzewa u siebie ciężką chorobę. Poddaje się różnorakim badaniom i już prawie żegna się z życiem.

Odcinek 20.
emisja: w czwartek, 8 czerwca br. o 19:30 na kanale Polsat Seriale

Lulu budzi się u boku Andrzeja. W końcu czuje się szczęśliwa. Niestety, pojawiają się wkrótce niespodziewane komplikacje, które mogą poważnie zaważyć na relacji pary. Tadeusz przygotowuje się do uroczystego rozdania nagród w konkursie „Mózgobitwa”. Ma zamiar nie tylko po prostu odebrać swoją nagrodę, chce także zrobić Oldze niespodziankę. Tymczasem Dziadek pakuje siebie a jednocześnie zupełnie nieświadomie także i Lulu w tarapaty związane z jej wymarzonym lokalem na kawiarnię.
 
Anna Dereszowska w serialu „Lulu”, foto: Krzysztof Opaliński/Cyfrowy Polsat
Anna Dereszowska w serialu „Lulu”, foto: Krzysztof Opaliński/Cyfrowy Polsat
Anna Dereszowska w serialu „Lulu”, foto: Krzysztof Opaliński/Cyfrowy Polsat
Anna Dereszowska w serialu „Lulu”, foto: Krzysztof Opaliński/Cyfrowy Polsat
Anna Dereszowska i Przemysław Sadowski w serialu „Lulu”, foto: Cyfrowy Polsat
Anna Dereszowska i Przemysław Sadowski w serialu „Lulu”, foto: Cyfrowy Polsat
Marta Chodorowska w serialu „Lulu”, foto: Marcin Makowski
Marta Chodorowska w serialu „Lulu”, foto: Marcin Makowski
Marta Chodorowska w serialu „Lulu”, foto: Marcin Makowski
Marta Chodorowska w serialu „Lulu”, foto: Marcin Makowski
Grażyna Sobocińska w serialu „Lulu”, foto: Marcin Makowski
Grażyna Sobocińska w serialu „Lulu”, foto: Marcin Makowski
Grażyna Sobocińska w serialu „Lulu”, foto: Marcin Makowski
Grażyna Sobocińska w serialu „Lulu”, foto: Marcin Makowski
Grażyna Sobocińska w serialu „Lulu”, foto: Cyfrowy Polsat
Grażyna Sobocińska w serialu „Lulu”, foto: Cyfrowy Polsat
Andrzej Kłak i Grażyna Sobocińska w serialu „Lulu”, foto: Cyfrowy Polsat
Andrzej Kłak i Grażyna Sobocińska w serialu „Lulu”, foto: Cyfrowy Polsat
Grażyna Sobocińska w serialu „Lulu”, foto: Cyfrowy Polsat
Grażyna Sobocińska w serialu „Lulu”, foto: Cyfrowy Polsat
Grażyna Sobocińska i Rafał Fudalej w serialu „Lulu”, foto: Cyfrowy Polsat
Grażyna Sobocińska i Rafał Fudalej w serialu „Lulu”, foto: Cyfrowy Polsat
Grażyna Sobocińska i Rafał Fudalej w serialu „Lulu”, foto: Cyfrowy Polsat
Grażyna Sobocińska i Rafał Fudalej w serialu „Lulu”, foto: Cyfrowy Polsat
Grażyna Sobocińska w serialu „Lulu”, foto: Cyfrowy Polsat
Grażyna Sobocińska w serialu „Lulu”, foto: Cyfrowy Polsat
Grażyna Sobocińska i Andrzej Kłak w serialu „Lulu”, foto: Cyfrowy Polsat
Grażyna Sobocińska i Andrzej Kłak w serialu „Lulu”, foto: Cyfrowy Polsat
Weronika Rosati w serialu „Lulu”, foto: Cyfrowy Polsat
Weronika Rosati w serialu „Lulu”, foto: Cyfrowy Polsat
Weronika Rosati w serialu „Lulu”, foto: Cyfrowy Polsat
Weronika Rosati w serialu „Lulu”, foto: Cyfrowy Polsat
Weronika Rosati w serialu „Lulu”, foto: Cyfrowy Polsat
Weronika Rosati w serialu „Lulu”, foto: Cyfrowy Polsat
Violetta Arlak w serialu „Lulu”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat
Violetta Arlak w serialu „Lulu”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat
Marek Siudym i Joanna Kurowska w serialu „Lulu”, foto: Zuzanna Krajewska/Cyfrowy Polsat
Marek Siudym i Joanna Kurowska w serialu „Lulu”, foto: Zuzanna Krajewska/Cyfrowy Polsat
Joanna Kurowska w serialu „Lulu”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat
Joanna Kurowska w serialu „Lulu”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat
Joanna Kurowska w serialu „Lulu”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat
Joanna Kurowska w serialu „Lulu”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat
Joanna Kurowska w serialu „Lulu”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat
Joanna Kurowska w serialu „Lulu”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat
Joanna Kurowska w serialu „Lulu”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat
Joanna Kurowska w serialu „Lulu”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat
Joanna Kurowska w serialu „Lulu”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat
Joanna Kurowska w serialu „Lulu”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat
Joanna Kurowska w serialu „Lulu”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat
Joanna Kurowska w serialu „Lulu”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat
Joanna Kurowska w serialu „Lulu”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat
Joanna Kurowska w serialu „Lulu”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat
Joanna Kurowska w serialu „Lulu”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat
Joanna Kurowska w serialu „Lulu”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat
Joanna Kurowska w serialu „Lulu”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat
Joanna Kurowska w serialu „Lulu”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat
Michał Czernecki i Anna Dereszowska w serialu „Lulu”, foto: Cyfrowy Polsat
Michał Czernecki i Anna Dereszowska w serialu „Lulu”, foto: Cyfrowy Polsat
Anna Dereszowska i Michał Czernecki w serialu „Lulu”, foto: Cyfrowy Polsat
Anna Dereszowska i Michał Czernecki w serialu „Lulu”, foto: Cyfrowy Polsat
Anna Dereszowska i Michał Czernecki w serialu „Lulu”, foto: Cyfrowy Polsat
Anna Dereszowska i Michał Czernecki w serialu „Lulu”, foto: Cyfrowy Polsat
Anna Dereszowska i Michał Czernecki w serialu „Lulu”, foto: Cyfrowy Polsat
Anna Dereszowska i Michał Czernecki w serialu „Lulu”, foto: Cyfrowy Polsat
Anna Dereszowska i Michał Czernecki w serialu „Lulu”, foto: Cyfrowy Polsat
Anna Dereszowska i Michał Czernecki w serialu „Lulu”, foto: Cyfrowy Polsat
Marek Siudym, Joanna Kurowska, Michał Czernecki, Anna Dereszowska, Przemysław Sadowski i Grażyna Sobocińska w serialu „Lulu”, foto: Cyfrowy Polsat
Marek Siudym, Joanna Kurowska, Michał Czernecki, Anna Dereszowska, Przemysław Sadowski i Grażyna Sobocińska w serialu „Lulu”, foto: Cyfrowy Polsat


„Lulu” - sezon 1., emisja w czwartki (od 11 maja 2023 roku) o godz. 18:00 na kanale Polsat Seriale. Serial ten mogą obecnie oglądać widzowie stacji Polsat 1 i Polsat 2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum PREMIUMBOX+ H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...