reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Puls: „Lombard. Życie pod zastaw” 12 z królową

dodano: 2023-05-12 10:32
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls/satkurier.pl

TV Puls „Lombard. Życie pod zastaw” W piątek, 12 maja br. o godz. 19:00 w TV Puls, a w kolejnych dniach w stacji Puls 2, wyemitowany zostanie premierowo 51. odcinek 12. sezonu polskiego serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, którego producentem jest Studio A (ATM Grupa). Gościnnie wystąpi w nim Dagmara Kaźmierska, znana widzom z emitowanego na kanałach TTV i ITVN Extra (TVN International Extra) programu „Królowe życia”. W odcinku pojawią się także Jerzy Górski i Marcin Borchardt. Wcześniejsze odcinki serialu „Lombard. Życie pod zastaw” mogą obecnie oglądać widzowie stacji TV Puls i Puls 2.

TV Puls „Lombard. Życie pod zastaw”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W piątek, 12 maja br. o godzinie 19:00 TV Puls zaprasza widzów na premierę 650. odcinka (całości) serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, ze specjalnym udziałem Dagmary Kaźmierskiej, znanej widzom z emitowanego na kanałach TTV i ITVN Extra (TVN International Extra) programu „Królowe życia” (więcej tutaj).

Co wydarzy się w tym odcinku serialu „Lombard. Życie pod zastaw”? Do lombardu wpada przerażona klientka, o nietuzinkowym wyglądzie, opatulona w chustę. Twierdzi, że gonią ją dwie kobiety i chcą oblać jakimś płynem, który na pewno jest kwasem. „Uciekająca klientka” okazuje się Dagmarą Kaźmierską, a goniły ją Ewa i Greta, które biegły za Dagmarą z konkretnych powodów. Co z tego wyniknie? O tym widzowie przekonają się już wkrótce (więcej tutaj).
 
Jerzy Górski, Dagmara Kaźmierska i Marcin Borchardt w serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, foto: Paweł Jakubek/Telewizja Puls
Jerzy Górski, Dagmara Kaźmierska i Marcin Borchardt w serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, foto: Paweł Jakubek/Telewizja Puls


„Lombard. Życie pod zastaw” - sezon 12., emisja od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w TV Puls. Serial ten mogą również oglądać widzowie kanału Puls 2, a wcześniejsze odcinki tej produkcji emitują stacje TV Puls i Puls 2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

699 zł Więcej...