reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

13-15.05 Polsat Sport: Derby Pragi i Old Firm Derby

dodano: 2023-05-12 14:18 | aktualizacja: 2023-05-13 00:07
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 13-14 maja br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: Energa Basket Liga, Lega Basket Serie A, siatkówka plażowa, Tauron Liga, PlusLiga, Tauron 1. Liga, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Scottish Premiership, Brasileirão Assaí Série A, Serie A Tim, Ligue 1 Uber Eats, Liga Portugal Bwin, La Liga Santander, Moto2, Moto3, MotoGP, MotoE, gala bokserska Babilon Boxing Show & K-1, gala bokserska Premier Boxing Champions, Ultimate Fighting Championship (UFC), ITU World Triathlon Series, lekkoatletyka - World Athletics Continental Tour Gold, Lotto Superliga, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends Mid-Season Invitational.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go.

Na widzów czekać będą m.in.: Energa Basket Liga (więcej tutaj), Lega Basket Serie A (więcej tutaj), siatkówka plażowa (więcej tutaj), Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj i tutaj), Tauron 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Brasileirão Assaí Série A (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Liga Portugal Bwin (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP (więcej tutaj), MotoE (więcej tutaj), gala bokserska Babilon Boxing Show & K-1 (więcej tutaj), gala bokserska Premier Boxing Champions (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), ITU World Triathlon Series (więcej tutaj), lekkoatletyka - World Athletics Continental Tour Gold (więcej tutaj), Lotto Superliga (więcej tutaj), tenis ziemny (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends Mid-Season Invitational (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

13 maja (sobota)

5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:30 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 triathlon, zawody ITU World Triathlon Series w Jokohamie: wyścig mężczyzn, Polsat Sport Fight

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:00 triathlon, zawody ITU World Triathlon Series w Jokohamie: wyścig mężczyzn, Polsat Sport Fight

7:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:00 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, Polsat Sport Premium 2

9:25 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, Polsat Sport Premium 2

10:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

10:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

10:50 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

11:00 tenis ziemny, turniej ATP w Rzymie: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

11:15 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

12:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 3

12:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 1. wyścig w klasie MotoE, Polsat Sport Premium 2

12:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3

12:45 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

12:50 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, Polsat Sport Premium 2

13:00 tenis ziemny, turniej ATP w Rzymie: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

13:15 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, Polsat Sport Premium 2

13:25 piłka nożna, Scottish Premiership: Rangers FC Glasgow - Celtic FC Glasgow, Polsat Sport News

13:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

13:45 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, Polsat Sport Premium 2

13:55 piłka nożna, La Liga Santander: Real Sociedad San Sebastián - Girona FC, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

14:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

14:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, Polsat Sport Premium 2

14:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

14:45 siatkówka, PlusLiga, 4. mecz o miejsca 3. i 4. fazy play-off: Aluron CMC Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów, Polsat Sport

14:45 tenis ziemny, turniej ATP w Rzymie: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: GKS Katowice - Puszcza Niepołomice, Polsat Box Go

14:55 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: US Salernitana Salerno - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports 1

15:00 (Polsat Sport Premium 1) i 15:30 (Polsat Sport News) lekkoatletyka: zawody Continental Tour Gold w Nairobi, Polsat Sport News i Polsat Sport Premium 1

15:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: sprint w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 1

16:00 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

16:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 2. wyścig w klasie MotoE, Polsat Sport Premium 2

16:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

16:30 piłka nożna: „Piłkarscy celebryci” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

16:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: RC Strasbourg Strasburg - Olympique Gymnaste Club Nice Côte d'Azur Nicea, Eleven Sports 2

16:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Clermont Foot 63 - Olympique Lyonnais Lyon, Eleven Sports 4

17:00 tenis ziemny, turniej ATP w Rzymie: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 2

17:15 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

17:20 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Arka Gdynia - Ruch Chorzów, Polsat Sport Extra

17:20 koszykówka, Energa Basket Liga, 4. mecz ćwierćfinałowy fazy play-off: Trefl Sopot - WKS Śląsk Wrocław, Polsat Sport News

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, Tauron Liga, 4. mecz finałowy fazy play-off: Developres Bella Dolina Rzeszów - ŁKS Commercecon Łódź, Polsat Sport

17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:30 piłka nożna, Serie A Tim: Spezia Calcio - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 1

17:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: AC Sparta Praha Praga - SK Slavia Praha Praga, Polsat Sport Premium 1

18:55 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: Portimonense SC Portimão - SL Benfica Lizbona, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

19:00 (Polsat Sport Fight) i 20:00 (Super Polsat) boks: gala bokserska Babilon Boxing Show & K-1 w Ząbkach, Super Polsat i Polsat Sport Fight

19:30 tenis ziemny, turniej ATP w Rzymie: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

19:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Odra Opole - Stal Rzeszów, Polsat Box Go

20:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 piłka nożna, Serie A Tim: Inter Milano Mediolan - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 1

20:30 koszykówka, Lega Basket Serie A, ćwierćfinał fazy play-off: Virtus Segafredo Bolonia - Happy Casa Brindisi, Polsat Sport Premium 1

20:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Paris Saint-Germain Paryż - AC Ajaccio, Eleven Sports 2 i Canal+ Family

21:00 MMA, Ultimate Fighting Championship (UFC): UFC Fight Night, Polsat Sport

21:00 tenis ziemny, turniej ATP w Rzymie: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

21:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

21:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Unikalne tradycje LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

21:25 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: Sporting CP Lizbona - CS Maritimo Funchal, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

23:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Unikalne tradycje LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

23:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Mityczne stadiony LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:45 „Rywalizacje konieczne” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

Noc z 13 na 14 maja (z soboty na niedzielę)

0:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

0:35 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

1:00 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

1:55 piłka nożna, Brasileirão Assaí Série A: Atletico Mineiro Belo Horizonte - SC Internacional Porto Alegre, Polsat Sport Extra

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

3:00 boks: gala bokserska Premier Boxing Champions w Las Vegas, Polsat Sport

14 maja (niedziela)

5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:30 „Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:00 MMA: KSW54, Polsat Sport Fight

7:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

9:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:45 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: rozgrzewka w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

10:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV6

10:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: MotoGP Show, Polsat Box Go

10:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 tenis ziemny, turniej ATP w Rzymie: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

11:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

11:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: wyścig w klasie Moto3, Polsat Sport Premium 2

11:50 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Futures w Madrycie: mecz o miejsca 3. i 4. mężczyzn, Polsat Sport Fight

12:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

12:20 piłka nożna: „Cafe Futbol: Dogrywka” - magazyn, Polsat Box Go

12:25 piłka nożna, Serie A Tim: Hellas Verona Werona - Torino FC Turyn, Eleven Sports 1

12:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź, Polsat Sport

12:30 tenis ziemny, Lotto Superliga: CKT Grodzisk Mazowiecki - BKT Advantage Bielsko-Biała, Polsat Sport Extra

12:30 tenis ziemny, turniej ATP w Rzymie: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport News

12:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:45 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

12:50 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Futures w Madrycie: finał mężczyzn, Polsat Sport Fight

12:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Clermont Foot 63 - Olympique Lyonnais Lyon, Eleven Sports 2

13:15 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: wyścig w klasie Moto2, Polsat Sport Premium 2

13:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

14:25 piłka nożna, Eredivisie: FC Groningen - AFC Ajax Amsterdam, Polsat Sport Fight

14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:30 piłka nożna, Serie A Tim: AC Monza - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 1

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: GKS Tychy - Chrobry Głogów, Polsat Box Go

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - Udinese Calcio Udine, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

15:00 tenis ziemny, turniej ATP w Rzymie: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

15:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

15:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: MotoGP Show, Polsat Box Go

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:35 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

16:10 piłka nożna, La Liga Santander: Elche CF - Atletico Madrid Madryt, Eleven Sports 2

16:40 piłka nożna, Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - Go Ahead Eagles Deventer, Polsat Sport Premium 2

17:00 piłka nożna, Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - AS Roma Rzym, Eleven Sports 1

17:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: AS Monaco Monako - Lille Olympique Sporting Club, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 5

17:20 koszykówka, Energa Basket Liga, 4. mecz ćwierćfinałowy fazy play-off: Anwil Włocławek - King Szczecin, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, Tauron 1. liga, 2. mecz o miejsca 3. i 4. fazy play-off: BKS Visła Bydgoszcz - Chemko-System Gwardia Wrocław, Polsat Sport

17:50 piłka nożna, Fortuna 1 Liga: Apklan Resovia Rzeszów - Chojniczanka Chojnice, Polsat Box Go

17:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: Bohemians Praha 1905 Praga - 1. FC Slovacko Uherské Hradiště, Polsat Sport Premium 1

19:00 tenis ziemny, turniej ATP w Rzymie: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport News

19:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:55 piłka nożna, Eredivisie: PSV Eindhoven - Fortuna Sittard, Polsat Sport Premium 1

20:00 lekkoatletyka: „Magazyn Track and Field” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:00 piłka nożna, La Liga Santander: RCD Espanyol Barcelona - FC Barcelona, Eleven Sports 1

20:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

20:30 tenis ziemny, turniej ATP w Rzymie: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: Juventus FC Turyn - US Cremonese Cremona, Eleven Sports 2

20:40 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Olympique de Marseille Marsylia - Angers SCO, Eleven Sports 3 i Canal+ Sport

20:55 piłka nożna, Brasileirão Assaí Série A: Gremio Porto Alegre - Fortaleza EC, Polsat Sport Fight

21:00 „One Club Man” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

21:25 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: FC Porto - Casa Pia AC Lizbona, Eleven Sports 4

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

23:15 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:40 „One Club Man” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

Noc z 14 na 15 maja (z niedzieli na poniedziałek)

0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News

1:00 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum PREMIUMBOX+ H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...