reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„MasterChef. Wielkie grillowanie” w telewizji TVN

dodano: 2023-05-14 10:03
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

TVN „MasterChef Junior” W niedziele, 14 i 21 maja br. o godz. 20:00 w telewizji TVN wyemitowane zostaną premierowo odcinki 1. i 2. sezonu 1. polskiego programu „MasterChef. Wielkie grillowanie”, nawiązującego do emitowanych na kanale Food Network produkcji „MasterChef” i „MasterChef Junior”. Wśród gości specjalnych pojawią się znani z TTV Krzysztof Ferenc („Kanapowcy”) i Krzysztof Radzikowski („Gogglebox. Przed telewizorem”). Zwycięska drużyna otrzyma statuetki „MasterChefa” i 20 tysięcy złotych, które będzie mogła przeznaczyć na dowolny cel charytatywny.

TVN „MasterChef”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Grillowanie to nasz sport narodowy. W czasie przednówku rozegrał się wielki turniej w tej dziedzinie Polska vs. Reszta Świata. Na czele drużyn złożonych z uczestników edycji „MasterChefa” stanęli Tomasz Jakubiak i Michel Moran. Który zespół „ugrilluje” przeciwnika? Odpowiedź na to pytanie widzowie poznają oglądając telewizję TVN. Dwuodcinkowy program emitowany będzie premierowo w niedziele, 14 i 21 maja br. o godzinie 20:00.

W składzie drużyny Polski pod wodzą Tomasza Jakubiaka znajdą się Sylwia Garska-Chmarycz (IX edycja), Jakub Tomaszczyk (XI edycja), Mateusz Guncel (VI edycja) i Mariusz Kisiel (X edycja). Z kolei w grupie Reszta Świata kierowanej przez Michela Morana pojawią się Ewa Szczęsna (VII edycja), Damian Sobek (VI edycja), Laurentiu Zediu (VI i VII edycja) i Mikołaj Rey (I edycja). Kulinarna bitwa rozegra się w Zakrzówku w Krakowie.

W pierwszym odcinku uczestnicy będą musieli przygotować jak największą ilość szaszłyków, a także podać idealną sałatkę na grilla. Grillowe zawody poprowadzą zwyciężczyni VII edycji „MasterChefa Juniora” Helena Kłobucka oraz laureat VIII sezonu „MasterChefa” Grzegorz Zawierucha.

Wśród gości specjalnych pojawią się znani z TTV Krzysztof Ferenc („Kanapowcy”) (więcej tutaj i tutaj) oraz Krzysztof Radzikowski („Gogglebox. Przed telewizorem”) (więcej tutaj). Uczestników oceni piątka kucharzy VII edycji „MasterChefa Juniora”: Kaja Ciąpała, Zofia Konarska, Jakub Szafrański, Ignacy Jabłoński oraz Bartosz Daroń. Zwycięska drużyna otrzyma statuetki „MasterChefa” oraz 20 tysięcy złotych, które będzie mogła przeznaczyć na dowolny cel charytatywny.

Premierowa emisja programu „MasterChef. Wielkie grillowanie” odbędzie się w niedziele, 14 i 21 maja br. o godzinie 20:00 w telewizji TVN (więcej tutaj).

„MasterChef. Wielkie grillowanie” - sezon 1., emisja w niedziele (od 14 maja 2023 roku) o godz. 20:00 w TVN.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 199 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

639 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...