reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Skarby w czerwcu w History

dodano: 2023-05-14 17:41
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

History logo marzec 2023 W czerwcu br. dokumentalno-rozrywkowy kanał History poleca swoim widzom takie produkcje programowe jak „W pogoni za skarbem” (sezon 3.), „Na ratunek rodzinnym skarbom” (sezon 1.) i „Łowca nagród: Schwytać bandytę” (sezon 1.).

History


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w czerwcu br. widzowie kanału History ruszą z braćmi Lagina („W pogoni za skarbem”), a następnie „Na ratunek rodzinnym skarbom”. Będą też podążać tropem uciekających przed sprawiedliwością przestępców („Łowca nagród: Schwytać bandytę”).

Czerwiec 2023 roku w ofercie kanału History:

„W pogoni za skarbem” 3 („World’s Greatest Treasure Mysteries” 3)
emisja: w środy (od 7 czerwca br.) o 23:00

Twórcy „Klątwy Wyspy Dębów” (więcej tutaj) i „Niewyjaśnionych tajemnic świata” (więcej tutaj) prezentują serial, którego gospodarzami są Rick Lagina i Marty Lagina. Jak czytamy w opisie, ośmioodcinkowy program dokumentalny poświęcono niezwykłym przeszłym, obecnym i (być może) przyszłym wyprawom, których celem jest odnalezienie ukrytych skarbów. Frapujące opowieści o drogocennych przedmiotach wzbogacają rozmowy z ich łowcami oraz wywiady z historykami i ekspertami. Tu, gdzie było to możliwe, ekipa filmowa na miejscu dokumentowała przebieg prac poszukiwawczych, dzięki czemu widzowie mogą przenieść się w najodleglejsze zakątki globu i wraz z uczestnikami wypraw przeżywać towarzyszące im emocje. Przedstawione historie dotyczą skarbów słynnych piratów, jak kapitan Kidd, czy wyjętego spod prawa Jesse Jamesa, ale też złota Azteków, bezcennych historycznych artefaktów z przeszłości Ameryki czy zatopionych statków przewożących kosztowności. Serial opowiada o spełnionych i niespełnionych marzeniach odkrycia fortuny, ale też ujawnia nowe szczegóły i wskazówki dotyczące wcześniejszych ekspedycji, a nawet śledzi postępy niektórych z tych, które właśnie są prowadzone (więcej tutaj).

„Na ratunek rodzinnym skarbom” („Secret Restoration”)
emisja: w soboty (od 17 czerwca br.) o 12:00

W stuletniej fabryce narzędzi w Nowej Anglii grupa najlepszych konserwatorów i rzemieślników w kraju zebrała się, by spełniać marzenia. W tajemnicy naprawiają i odnawiają rodzinne pamiątki i cenne przedmioty, a następnie ujawniają je niczego niepodejrzewającym odbiorcom. Od automatów do gry w pinball, przez gitary po XIX-wieczne armaty - żadne wyzwanie nie jest zbyt wielkie dla tej utalentowanej grupy rzemieślników. Jak zapowiada nadawca, każdy odcinek programu odkrywa zaskakującą historię, ukryte szczegóły i przywraca życie najcenniejsze rodzinnym pamiątkom.

„Łowca nagród: Schwytać bandytę” („Dog’s Most Wanted”)
emisja: w poniedziałki (od 26 czerwca br.) o 22:00

W tej dokumentalnej serii - Dog - łowca przestępców, jego partnerka Beth i zespół specjalistów od chwytania tych, którzy uciekają przed prawem, wyruszają na obławę przez kraj, aby wytropić „starannie dobraną listę najbardziej poszukiwanych zbiegów”. Dog nie chce tracić czasu i poświęca uwagę tylko najtrudniejszym zadaniom w swojej karierze. Program dokumentuje także realia najtrudniejszej walki rodziny - zmagań Beth z chorobą nowotworową.
 
Rick Lagina i koparko-ładowarka Caterpillar w programie „Klątwa Wyspy Dębów”, foto: A+E Networks
Rick Lagina i koparko-ładowarka Caterpillar w programie „Klątwa Wyspy Dębów”, foto: A+E Networks
Rick Lagina i Marty Lagina w programie „W pogoni za skarbem”, foto: A+E Networks
Rick Lagina i Marty Lagina w programie „W pogoni za skarbem”, foto: A+E Networks
Duane Chapman „Dog the Bounty Hunter” i Alice Elizabeth Chapman „Beth Chapman” w programie „Łowca nagród: Schwytać bandytę”, foto: A+E Networks
Duane Chapman „Dog the Bounty Hunter” i Alice Elizabeth Chapman „Beth Chapman” w programie „Łowca nagród: Schwytać bandytę”, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

199 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

329 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...