reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

GONET.TV z pakietem Ukraina - 29 kanałów TV

dodano: 2023-05-15 15:14
autor: Jan Borejko | źródło: GONET.TV/satkurier.pl

GONET.TV pakiet Ukraina GONET.TV stworzył ofertę programową dla Ukraińców obejmującą 29 ukraińskich kanałów telewizyjnych. Dzięki temu mają oni możliwość oglądania programów w swoim ojczystym języku na terenie całej Unii Europejskiej. Ile kosztuje internetowy pakiet Ukraina?

GONET.TV
GONET.TV pakiet Ukraina


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pakiet Ukraina w GONET.TV obejmuje łącznie 29 ukraińskich kanałów telewizyjnych w różnych gatunkach, takich jak wiadomości, filmy, seriale, programy dla dzieci, sport i wiele innych. Został on specjalnie stworzony dla obywateli Ukrainy mieszkających poza jej granicami. Kanały z pakietu Ukraina dostępne są też w ramach dowolnego innego pakietu GONET.TV, dzięki czemu Ukraińcy mają również możliwość oglądania polskich stacji i tym samym nauki lokalnego języka. Nie brakuje również popularnych funkcji, takich jak możliwość ponownego oglądania programów, nagrywania czy przewijania.

Pakiet Ukraina w GONET.TV obejmuje:
  • 29 kanałów telewizyjnych,
  • oglądanie do 30 dni wstecz i nieograniczone nagrywanie programów,
  • bibliotekę wideo pełną filmów, seriali i dokumentów,
  • możliwość oglądania na telewizorze, komórce, tablecie lub komputerze,
  • dostępność w dowolnym miejscu w Unii Europejskiej.

Pakiet Ukraina kosztuje 10,99 zł miesięcznie. Stacje są jednak dostępne również w ramach każdego innego pakietu GONET.TV. Nowy klient może wypróbować dowolny pakiet przez 14 dni za 1 zł i otrzymać do 155 stacji telewizyjnych, w tym 29 ukraińskich oraz setki filmów. Wszystko bez zobowiązań i z możliwością anulowania lub zmiany usługi w dowolnym momencie.
 

- Jeżeli klient zdecyduje się na subskrypcję jednego z pakietów, który oferuje również stacje w języku polskim i innych językach, GONET.TV może pomóc mu w rozwijaniu umiejętności językowych i adaptacji w nowym środowisku. Ponadto wiele filmów i seriali ma opcję ścieżek audio lub napisów w języku angielskim - mówi Pavel Górecki, właściciel GONET.TV.

Wizją GONET.TV, dzięki tej specjalnej ofercie, jest ułatwienie przystosowania się do życia w nowym kraju osobom pochodzącym z Ukrainy i uciekającym przed wojną. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.gonet.tv/ua/.

Obecnie GONET.TV świadczy usługi w Czechach, Słowacji, Chorwacji, Polsce oraz dla Ukraińców.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

279 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...