reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Śledztwa w czerwcu w CBS Reality

dodano: 2023-05-16 22:14
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

CBS Reality logo W czerwcu br. kanał telewizyjny CBS Reality poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Uchwycone kamerą: o krok od tragedii” (sezon 9.), „Łowcy defraudantów” (sezon 5.) i „Morderstwo: walka o prawdę” (sezon 1.).

CBS Reality


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czerwiec 2023 roku w ofercie kanału CBS Reality:

„Uchwycone kamerą: o krok od tragedii” 9
emisja: w soboty i niedziele (od 10 czerwca br.) o 15:00

Dziewiąty sezon programu będzie emitowany od soboty, 10 czerwca do niedzieli, 9 lipca br., w soboty i niedziele od godziny 15:00, każdorazowo po dwa odcinki. Seria ukazuje historie zwykłych ludzi, którzy stanęli w obliczu niezwykłych okoliczności. Dzięki dostępowi do nagrań wideo zarejestrowanych przez uczestników lub świadków przedstawionych zdarzeń, dramatycznych zapisów autentycznych połączeń z numerami alarmowymi, a także osobistych relacji ofiar oraz ich przyjaciół i rodzin, seria przedstawia zwyczajne wydarzenia, które zaledwie w ciągu kilku sekund zmieniły się w katastrofy oraz historie ludzi, którzy ich doświadczyli i dzielą się swymi przeżyciami. W najnowszym sezonie widzowie poznają historię młodych ludzi porwanych przez prąd morski oraz ratownika i funkcjonariuszy straży przybrzeżnej, którzy ruszyli im z pomocą, a także dramatyczną opowieść o wypadku, podczas którego ogromna tafla lodu wbija się w przednią szybę auta prowadzonego przez kobietę (więcej tutaj).

„Łowcy defraudantów” 5
emisja: od poniedziałku do piątku (od 12 czerwca br.) o 20:00

Sezon piąty programu będzie emitowany od poniedziałku, 12 czerwca do piątku, 23 czerwca br., w dni powszednie o godzinie 20:00. Michelle Ackerley wkracza w mroczny świat oszustw finansowych, podążając za zespołem śledczych, których zadaniem jest złapanie i skazanie każdego, kto nielegalnie wykorzystuje publiczne pieniądze Wielkiej Brytanii. Oszust prowadzący podwójne życie, scam wyłudzający miliony od osób z niepełnosprawnościami, dekadenccy dentyści z wystawnym trybem życia, a nawet nieuczciwy dyrektor szkoły, który wykorzystał szkolne fundusze do spełniania seksualnych zachcianek - widzowie odkrywają największe i najbardziej szokujące przypadki kradzieży publicznych dóbr. Dołączając do osób stawiających czoła oszustwom, widzowie obserwują, jak zwalczyć to, co jest obecnie największym przestępstwem w Wielkiej Brytanii, kosztującym podatników ponad 110 miliardów funtów rocznie. W najnowszym sezonie widzowie poznają oszustów prowadzących podwójne życie i wyłudzających miliony funtów od osób niepełnosprawnych, dentystów prowadzących wystawny tryb życia, a nawet nieuczciwego dyrektora szkoły, który z funduszy szkolnych stworzył sobie seksualny loch. Widzowie odkryją największe i najbardziej szokujące przypadki kradzieży dóbr publicznych, w tym w sektorze edukacji i opieki zdrowotnej (więcej tutaj).

„Morderstwo: walka o prawdę”
emisja: od poniedziałku do piątku (od 19 czerwca br.) o 22:00

Premierowe odcinki pierwszego sezonu będą emitowane od poniedziałku, 19 czerwca br., od poniedziałku do piątku o godzinie 22:00. Seria opowiada historie bohaterów, którym udało się rozwiązać sprawę, mimo wielu przeciwności losu. Bohaterów, którzy wykorzystali swoją wiedzę oraz pasję, aby udowodnić, że wątpiący się mylą i zrobili wszystko, co w ich mocy, by doprowadzić śledztwo do końca oddając morderców w ręce sprawiedliwości. Bohaterów, którzy walczyli o prawdę. W każdym odcinku widzowie dowiadują się, jak wbrew wszelkim przeciwnościom losu, ci dzielni walczący o prawdę ludzie, wykorzystali intuicję, umiejętności i ciężką pracę, a także wprowadzili do śledztwa osoby z zewnątrz, posiadające specjalistyczną wiedzę, aby zapewnić, że prawda wyjdzie na jaw i sprawiedliwości stanie się zadość. Składająca się z dziesięciu odcinków seria zawiera sześć historii ze Stanów Zjednoczonych Ameryki i cztery z Wielkiej Brytanii. Bohaterem każdego odcinka jest osoba, która przyczyniła się do wymierzenia sprawiedliwości i doprowadziła do rozwiązania sprawy. Jej wypowiedzi i historię uzupełniają zeznania innych uczestników sprawy, w tym rodzin ofiar, funkcjonariuszy policji, prawników, ławników i ekspertów zaangażowanych w śledztwo.
 
Michelle Ackerley w programie „Łowcy defraudantów”, foto: AMC Networks International
Michelle Ackerley w programie „Łowcy defraudantów”, foto: AMC Networks International
Bohater programu „Uchwycone kamerą: o krok od tragedii”, foto: AMC Networks International
Bohater programu „Uchwycone kamerą: o krok od tragedii”, foto: AMC Networks International


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...