reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Smart 4K Box PVR - nowy dekoder z dyskiem 1 TB w sieci Vectra

dodano: 2023-05-17 16:09 | aktualizacja: 2023-05-17 20:40
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Vectra/satkurier.pl

Vectra TV Smart 4K BOX PVR panel tylny Operator sieci Vectra wprowadza na rynek nowy dekoder TV Smart 4K BOX PVR z możliwością nagrywania zarówno na wbudowanym dysku twardym o pojemności 1 TB, jak i w chmurze. Jest to urządzenie oparte na systemie Android TV. Dowiedz się więcej na temat tego nowego dekodera.

Vectra
Vectra TV Smart 4K BOX PVR


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dekoder TV Smart 4K BOX PVR to najnowsza propozycja Vectry dla klientów, którzy chcą korzystać ze wszystkich funkcji dostępnych już na dekoderze TV Smart 4K BOX, ale chcą też mieć możliwość zapisywania programów telewizyjnych na wbudowanym dysku. Z wspomnianych funkcji są to m.in. dostępna na różnych urządzeniach aplikacja TV Smart GO, nagrywanie w chmurze, Catch-up TV, Restart TV, wideo na życzenie (VOD), kontrola rodzicielska czy dodatkowe aplikacje.
 
Dekoder TV Smart 4K Box PVR

Od teraz abonenci Vectry mogą, w zależności od posiadanego dekodera, wybrać dowolną opcję nagrywania:
  • przy pomocy TV Smart 4K BOX PVR – w chmurze lub na wbudowanym dysku, na którym użytkownicy mogą nagrywać ulubione treści bez ograniczeń i przechowywać je bez czasowego limitu
  • lub w wypadku TV Smart 4K BOX ­– w chmurze lub na podpiętym dysku zewnętrznym.

Nowy dekoder TV Smart 4K BOX PVR z wbudowanym dyskiem twardym pozwala nagrywać programy na każdym kanale bez ograniczeń oraz mieć bezterminowy dostęp do nagranych filmów i seriali do odtworzenia na dekoderze TV Smart 4K BOX PVR.

Dekoder posiada także wejście antenowe dla naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T2). Dodatkowo umożliwia podpięcie zewnętrznych urządzeń, np. kontrolerów poprzez Bluetooth 5.0. Z Internetem łączy się dzięki wbudowanemu WiFi (2,4 GHz oraz 5 GHz) lub tradycyjnym kablem Ethernet. Posiada też optyczne wyjście cyfrowego dźwięku S/PDIF, a także złącze audio RCA.

Sercem dekodera TV Smart 4K BOX PVR jest układ Amlogic S905X4 z 4-rdzeniowym procesorem ARM Cortex-A55 o częstotliwości taktowania 2 GHz i grafiką ARM Mali-G31 MP2. Urządzenie posiada 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci flash. Zostało wyprodukowane przez chińską firmę SDMC i jest oznaczone symbolem DV8981.
 
TV Smart 4K Box PVR - panel tylny

Korzysta z tej samej, znanej już aplikacji, opartej o system operacyjny Android TV. Dzięki temu klienci mogą uruchamiać aplikacje za pomocą komend głosowych, przesyłać obraz z urządzenia mobilnego na dekoder bez użycia dodatkowych kabli (Chromecast/AirPlay), instalować aplikacje dla Android TV (w tym gry, np. serwis Blacknut) czy olbrzymią liczbą serwisów streamingowych (w tym YouTube, Netflix, Amazon Prime Video, Viaplay, HBO Max, Tidal, Player i wiele innych) albo oglądać programy emitowane w przeszłości (Catch-up TV do 7 dni) lub jeszcze trwające (Restart TV). Wszystko to w jakości nawet 4K HDR oraz z dźwiękiem Dolby Vision.

Wbudowany w TV Smart 4K BOX PVR dysk (o pojemności 1 TB) pozwala nagrać ponad 200 godzin filmów lub programów telewizyjnych w jakości HD. Dekoder umożliwia jednoczesne nagrywanie 2 programów na wbudowanym dysku. Nagrania zlecone na dekoderze TV Smart 4K BOX PVR są zapisywane i zarządzane z poziomu urządzenia.

Dodatkowo użytkownik z poziomu aplikacji lub przeglądarki ma możliwość nagrywania aż do 5 programów w chmurze. Wszystkimi zapisanymi treściami użytkownicy zarządzać mogą z poziomu menu urządzenia, natomiast nagraniami zleconymi w chmurze również za pomocą aplikacji TV Smart GO, dostępnej na urządzenia mobilne, takie jak smartfony czy tablety, wyposażone w system operacyjny Android lub iOS oraz telewizory, oparte o system Android TV lub Tizen.

TV Smart 4K BOX PVR jest już dostępny w ramach każdej oferty łączącej Internet i telewizję, np. 450 Mb/s oraz pakiet Złoty obejmujący 139 kanałów telewizyjnych w cenie 99,99 zł/mies. lub oferty Internetu światłowodowego o prędkości do 600 Mb/s z 177 kanałami telewizyjnymi (w ramach pakietu Platynowego) za 119,99 zł/mies. We wszystkich wymienionych ofertach obowiązuje 24-miesięczny okres zobowiązania oraz opłata jednorazowa w wysokości 69,99 zł.

TV Smart 4K BOX PVR jest również dostępny dla dotychczasowych abonentów, którzy otrzymają możliwość wymiany posiadanego dekodera na nowe urządzenie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 599 zł Więcej...