reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Szansa na sukces. Opole 2023” 2 - finał w TVP

dodano: 2023-05-19 17:22
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „Szansa na sukces” W niedzielę, 21 maja br. o godz. 15:15 w stacji TVP2, a w kolejnych dniach na kanałach TVP HD, TVP Polonia, TVP Wilno i TVP Rozrywka, wyemitowany zostanie premierowo 13. odcinek 2. sezonu polskiego programu „Szansa na sukces. Opole 2023”. Będzie to finał tej serii. Widowisko poprowadzi Marek Sierocki („Teleexpress” na kanałach TVP1, TVP Polonia i TVP Info). Zwycięzca serii wystąpi podczas 60. „Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej” w Opolu, w koncercie „Debiuty”.

TVP2 TVP 2 Dwójka „Szansa na sukces”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W niedzielę, 21 maja br. o godzinie 15:15 TVP2 zaprasza widzów na finał drugiej serii programu „Szansa na sukces. Opole 2023”. Zwycięzca wystąpi w koncercie „Debiuty” podczas jubileuszowego, sześćdziesiątego „Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej” w Opolu.

O udział w opolskim koncercie „Debiuty” zawalczy jedenastu kandydatów - zwycięzców wiosennej edycji programu „Szansa na sukces. Opole 2023”: Agata Malicka (odcinek z Sebastianem Karpielem-Bułecką), Piotr Małkiewicz (Marek Piekarczyk), Przemysław Zubowicz (Szymon Pejski), Patrycja Błach (Dorota Rabczewska „Doda”), Izabela Kopeć (Maryla Rodowicz i Krzysztof Cugowski), Alicja Deicka (Małgorzata Uściłowska „Lanberry” i Katarzyna Cerekwicka ), Jagoda Rataj (Krystyna Giżowska), Katarzyna Mazur (Jacek Mejer „Mezo” i Marcin Piotrowski „Liber”), Krzysztof Miętkiewicz (Hanna Rybka, Halina Jawór i Stanisław Karpiel-Bułecka), Julia Ziółkowska (Justyna Steczkowska) oraz Karolina Fryt (Ryszard Rynkowski, Paweł Sztompke i Wojciech Gąssowski).

W pierwszej części programu zwycięzcy poszczególnych odcinków wystąpią w duetach z gwiazdami. Widzowie w głosowaniu SMS-owym wybiorą troje wokalistów. W drugiej części programu finałowa trójka uczestników zmierzy się z jedną z jedenastu piosenek wylosowanych przez prowadzącego program Marka Sierockiego („Teleexpress” na kanałach TVP1, TVP Polonia i TVP Info). Zwycięzca, wybrany przez widzów w głosowaniu SMS-owym, otrzyma bilet na „Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej” w Opolu 2023 i wystąpi w koncercie „Debiuty” (więcej tutaj). W finale widzowie usłyszą takie utwory jak: „Melodia ta”, „Tak... tak... to ja” czy „W drodze do Fontainebleau”.

Finał drugiej serii programu „Szansa na sukces. Opole 2023” odbędzie się w niedzielę, 21 maja br. o godzinie 15:15 w TVP2. W kolejnych dniach pokażą go kanały TVP HD, TVP Polonia, TVP Wilno i TVP Rozrywka (więcej tutaj).

Dodajmy, że zwycięzcą pierwszej serii programu „Szansa na sukces. Opole 2023” został Kamil Jachyra (więcej tutaj).
 
Dorota Rabczewska „Doda” w programie „Szansa na sukces. Opole 2023”, foto: TVP
Dorota Rabczewska „Doda” w programie „Szansa na sukces. Opole 2023”, foto: TVP


„Szansa na sukces. Opole 2023” - sezon 2., emisja w niedziele o godz. 15:15 w TVP2. Program ten mogą również oglądać widzowie kanałów TVP HD, TVP Polonia, TVP Wilno i TVP Rozrywka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 599 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

329 zł Więcej...