reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Sługa narodu” - finał 1. serii nie w Polsacie a w TV4

dodano: 2023-05-19 22:31
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat „Sługa narodu” W sobotę, 20 maja br. o godz. 20:00 na kanale TV4 wyemitowane zostaną premierowo odcinki 23. i 24. sezonu 1. polskiego serialu „Sługa narodu”, którego producentem jest Polot Media. Będzie to finał tej serii. Produkcję mogą oglądać użytkownicy serwisu VOD Polsat Box Go i stacji Polsat 2. Serial powstał na bazie ukraińskiej licencji („Слуга народу”/„Sluga naroda”). Ukraińską wersję w Polsce nadał kanał wPolsce.pl. Dodajmy, że przeniesienie finałowych odcinków z Polsatu do TV4 związane jest z transmisją w Polsacie finału Ligi Mistrzów siatkarzy z udziałem polskich drużyn (emisja także na kanałach Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1).

Polsat „Sługa narodu”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ostateczna konfrontacja z premierem

Niespodziewany przebieg telewizyjnej debaty. Dla kogo to brutalny koniec politycznej kariery? Spotkanie przed kamerami przeradza się w otwarty spór Ignacego Koniecznego (w tej roli Marcin Hycnar) z Cezarym Kujawą (Krzysztof Dracz). Nieco stremowany prezydent musi poradzić sobie z doświadczonym i pewnym siebie rywalem, za którym stoją najbardziej wpływowi ludzi w kraju. Finałowe odcinki pierwszego sezonu serialu „Sługa narodu” wyemitowane zostaną premierowo w sobotę, 20 maja br. o godzinie 20:00, wyjątkowo w Czwórce a nie w Polsacie.

Rozmowy o Polsce

W Święto Niepodległości debata o przyszłości kraju gromadzi przed telewizorami miliony widzów. W studiu po przeciwnych stronach stają prezydent Ignacy Konieczny i minister spraw zagranicznych Michał Zieliński (Mariusz Ostrowski) oraz premier Cezary Kujawa i koalicyjny poseł Szymon Filipiak. Po wstępnych przemowach każdego z polityków atmosfera gęstnieje z każdą minutą. Najbardziej między głową państwa a szefem rządu.

„Politycy powinni zachowywać się jak słudzy narodu”

- Gratuluję, niezłe wystąpienie. Jak na nowicjusza...

- pewny siebie Cezary zaczepia Ignacego w przerwie.


Po niej przeżywa jednak niemałe zaskoczenie. To głowa państwa przechodzi do ofensywy, oskarżając Kujawę o nepotyzm i korupcję.

- To podwładny premiera i minister jego partii zatrudnił tego człowieka

- kontynuuje atak, gdy prowadzący debatę Jarosław Gugała przywołuje przykład afery ze skompromitowanym urzędnikiem w roli głównej.

- No, a jakie miał wyjście? Szwagrowi się nie odmawia - próbuje bronić się żartem Kujawa i odbija piłeczkę, zmieniając temat na planowaną reformę służby zdrowia. - Mój rząd cały czas pracuje nad zmianą sytuacji - dodaje.

- Szkoda tylko, że nie widać efektów. Pilna wizyta u kardiologa za trzy miesiące, u ortopedy za sześć. Trzeba zwiększyć wydatki na lecznictwo!

- przekonuje Ignacy.

- Kolejne podwyższenie podatków? Jeszcze panu mało, panie prezydencie?

- pyta premier.

- A czego tak naprawdę chcemy? Wyższych, ale dobrze rozdysponowanych opłat, czy kopert przekazywanych pod stołem?

- pyta Konieczny i wyciąga prawdziwego asa z rękawa.


Atmosfera w telewizyjnym studiu robi się gorąca. Prezydent się rozkręca, ale nie wie, że prawdziwy przeciwnik czai się w kulisach. Do jakiego dramatu może doprowadzić debata o Polsce? O tym widzowie przekonają się wkrótce.

Finał sezonu serialu „Sługa narodu” przeniesiony z Polsatu do Czwórki

W sobotę, 20 maja br. fani seriali „Sługa narodu” będą mogli obejrzeć finał sezonu na antenie Czwórki. Ostatnie dwa odcinki pierwszego sezonu „Sługi narodu” wyemitowane zostaną w Czwórce o godzinie 20:00. Wszystkie poprzednie odcinki tej produkcji były emitowane premierowo w soboty o godzinie 20:00 w Polsacie. W obsadzie serialu znaleźli się Hanna Konarowska-Nowińska, Magdalena Popławska, Ewa Sadowska, Dorota Kolak, Izabela Dąbrowska, Danuta Stenka, Adrianna Izydorczyk, Sławomir Orzechowski, Marcin Bosak, Michał Lewandowski, Gabriel Pakieser, Sebastian Perdek, Tomasz Oświeciński, Mariusz Ostrowski, Krzysztof Dracz i Marcin Hycnar. (więcej tutaj).

Zmiana kanału spowodowana jest transmisją na antenie Polsatu o godzinie 20:15 meczu finałowego Ligi Mistrzów CEV siatkarzy z udziałem dwóch polskich drużyn - na parkiecie zagrają Grupa Azoty Kędzierzyn-Koźle z Jastrzębskim Węglem Jastrzębie-Zdrój. Dodajmy, że pojedynek ten zobaczą również widzowie stacji Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1 (więcej tutaj).
 
Marcin Hycnar w serialu „Sługa narodu”, foto: Cyfrowy Polsat
Marcin Hycnar w serialu „Sługa narodu”, foto: Cyfrowy Polsat


„Sługa narodu” - sezon 1., emisja na kanałach TV4 i Polsat 2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...