reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Filmowe weekendy w czerwcu na kanale Fox

dodano: 2023-05-19 13:39
autor: Łukasz Knapik | źródło: The Walt Disney Company

Fox W czerwcu br. kanał telewizyjny Fox poleca swoim widzom taki serial jak „Prawdziwe kłamstwa” (sezon 1.) oraz takie filmy jak „Terminator: Genisys”, „Lara Croft: Tomb Raider”, „Ghost in the Shell”, „Góra Czarownic”, „Super 8”, „John Carter”, „Podróże Gullivera”, „Wodny Świat”, „Trzej muszkieterowie”, „Burzliwe ulice”, „Gliniarz z metropolii” i „Australia”.

Fox Naya Rivera (serial „Glee”), Nicholas Brody (serial „Homeland”) i Emily Deschanel (serial „Kości”)


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak informuje nadawca, czerwcowe weekendy zapowiadają się wyjątkowo gorące dzięki produkcjom na kanale Fox. W każdą sobotę i niedzielę, od 3 czerwca br. od godziny 15:30 na widzów czekać będą kultowe filmy akcji, jak np. „Lara Croft: Tomb Rider” czy „Ghost in the Shell”. Emocji dostarczą również przygodowe zmagania m.in. „Trzech muszkieterów” i Gullivera z „Podróży Gullivera”. Dodatkowo na kanale zadebiutują produkcje, takie jak „Burzliwe ulice”, „Gliniarz z metropolii” i „Australia”. Pojawi się również pierwszy sezon nowego serialu - „Prawdziwe kłamstwa” - inspirowanego filmem Jamesa Camerona.

Czerwiec 2023 roku w ofercie kanału Fox:

Filmy:
emisja: w soboty i niedziele (od 3 czerwca br.) o 15:30
W sobotę i niedzielę, 3 i 4 czerwca br. od godziny 15:30 kanał Fox pokaże takie filmy jak „Terminator: Genisys” (więcej tutaj), „Lara Croft: Tomb Raider” (więcej tutaj) i „Ghost in the Shell” (więcej tutaj), w sobotę i niedzielę, 10 i 11 czerwca br. od godziny 15:30 takie produkcje jak „Góra Czarownic” i „Super 8” (więcej tutaj i tutaj), w sobotę i niedzielę, 17 i 18 czerwca br. od godziny takie filmy jak „John Carter” (więcej tutaj) i „Podróże Gullivera”, a w sobotę i niedzielę, 24 i 25 czerwca br. od godziny 15:30 takie produkcje jak „Wodny Świat” (więcej tutaj i tutaj) i „Trzej muszkieterowie” (więcej tutaj). Pojawią się także premierowe filmy, takie jak „Burzliwe ulice”, „Gliniarz z metropolii” i „Australia”.

„Prawdziwe kłamstwa”
emisja: we wtorki (od 27 czerwca br.) o 22:00

Harry Tasker (w tej roli Steve Howey) jest tajnym międzynarodowym super szpiegiem pracującym dla amerykańskiej agencji wywiadowczej Omega Sector. Przypadkiem o jego podwójnym życiu dowiaduje się żona - Helen (Ginger Gonzaga), która na co dzień jest profesorką lingwistyki, znudzoną swoim monotonnym życiem. Od tej pory nic nie będzie już takie samo. Serial inspirowany jest kultowym filmem Jamesa Camerona, pod tym samym tytułem (więcej tutaj).
 
Angélica Celaya w serialu „Prawdziwe kłamstwa”, foto: The Walt Disney Company
Angélica Celaya w serialu „Prawdziwe kłamstwa”, foto: The Walt Disney Company


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

699 zł Więcej...