reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TV Republika z galą z okazji swoich 10. urodzin

dodano: 2023-05-25 08:37
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Republika/satkurier.pl

TV Republika Telewizja Republika 10 lat W czwartek, 25 maja br. o godz. 19:00 w TV Republika transmitowana będzie z Warszawy „Jubileuszowa gala 10-lecia Telewizji Republika”. Wydarzenie poprowadzą Ilona Januszewska („Polska na dzień dobry”, „Dzień z Republiką”, „Republika po południu”, „Wolne głosy”, „Wolne głosy - zagranica” i „Na pomoc!”) i Adrian Stankowski („Wolne głosy”, „Wolne głosy - zagranica”, „Dzień z Republiką”, „Republika po południu”, „Polityczne podsumowanie tygodnia”, „W punkt”, „Dziennikarski poker” i „Studio prasowe”). Gwiazdą muzyczną widowiska będzie zespół Kombi. Podczas gali wręczone zostaną „Nagrody TV Republika” w kategoriach „Ekonomia”, „Kultura”, „Polityka” i „Nagroda widzów”.

TV Republika Telewizja Republika 10 lat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wydarzenie rozpocznie się w czwartek, 25 maja br. o godzinie 19:00. Galę poprowadzą Ilona Januszewska (gospodyni takich programów w TV Republika jak „Polska na dzień dobry” - więcej tutaj, „Dzień z Republiką” - więcej tutaj, „Republika po południu” - więcej tutaj, „Wolne głosy” - więcej tutaj, „Wolne głosy - zagranica” i „Na pomoc!” - więcej tutaj) oraz Adrian Stankowski (prowadzący takie programy w TV Republika jak „Wolne głosy”, „Wolne głosy - zagranica”, „Dzień z Republiką”, „Republika po południu”, „Polityczne podsumowanie tygodnia”, „W punkt” - więcej tutaj, „Dziennikarski poker” i „Studio prasowe”). Podczas wieczoru zostaną wręczone „Nagrody TV Republika” w czterech kategoriach: „Ekonomia”, „Kultura”, „Polityka” oraz „Nagroda widzów”. Ta ostatnia, dzięki głosom widzów, trafi do doktora Karola Nawrockiego - prezesa Instytutu Pamięci Narodowej (IPN). Gwiazdą muzyczną wieczoru będzie zespół Kombi (więcej tutaj)

- 10 lat Telewizji Republika. Bądźcie z nami w tym wyjątkowym dniu. Telewizja Republika obchodzi swoje dziesiąte urodziny. Z tej okazji mamy zaszczyt zaprosić państwa na transmisję uroczystej gali jubileuszowej. 10 lat istnienia Telewizji Republika to w szczególności zasługa państwa, czyli naszych wspaniałych widzów. To wam przede wszystkim bardzo dziękujemy i mamy nadzieję, że będziecie nam towarzyszyć przez kolejne dziesięciolecia. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania

- zachęca nadawca.


TV Republika to kanał informacyjno-publicystyczny, którego nadawcą jest Telewizja Republika. W ramówce stacji widzowie znajdą informacje o wydarzeniach w Polsce i na świecie, programy publicystyczne i filmy dokumentalne. TV Republika nadaje od 2013 roku. Dostęp do kanału (w SD i/lub HD, wersje SD i HD mają identyczne ramówki) mają abonenci platform Polsat Box (więcej tutaj), CANAL+ (więcej tutaj) i Orange TV (więcej tutaj) oraz sieci kablowych i IPTV. Ponadto stacja dostępna jest bezpłatnie w wybranych multipleksach lokalnych naziemnej telewizji cyfrowej (NTC) (więcej tutaj).
 
Ilona Januszewska w programie „Wakacje z TV Republika”, foto: Telewizja Republika
Ilona Januszewska w programie „Wakacje z TV Republika”, foto: Telewizja Republika
Kamil Grosicki „Grosik” i Ilona Januszewska w programie „Weekend w Republice”, foto: Telewizja Republika
Kamil Grosicki „Grosik” i Ilona Januszewska w programie „Weekend w Republice”, foto: Telewizja Republika


„Jubileuszowa gala 10-lecia Telewizji Republika” - transmisja w czwartek, 25 maja 2023 roku o godz. 19:00 w TV Republika.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...