reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

JOJ Svet może nadawać

dodano: 2023-05-25 18:48
autor: RO | źródło: parabola.cz

JOJ Rodzina kanałów tematycznych słowackiej grupy telewizyjnej JOJ Group powiększy się o kolejną pozycję. To będzie JOJ Svet. Zielone światło zostało już przyznane od słowackiego regulatora ds. usług medialnych RpMS (Rada pro mediální služby), który wniosek na ten projekt otrzymał 27 kwietnia br..

TV JOJ


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
JOJ Svet będzie nowym kanałem linearnym MAC TV s.r.o., operatora kanałów grupy JOJ. W planach jest nadawanie 24 godziny na dobę. Ramówka będzie się składać z tematycznych filmów dokumentalnych, seriali dokumentalnych, magazynów i innych treści tematycznych.

Struktura programu zostanie podzielona na bloki w takich kategoriach, jak przyroda, podróże, historia, zbrodnie, dochodzenia, tajemnice, kultura, nauka, technologia, styl życia, edukacja, sport, etc.

Ponadto nowy kanał ma reagować na specjalne rocznice i nieprzewidywalne wydarzenia.

Słowacka grupa telewizyjna JOJ składa się obecnie z kanału ogólnorozrywkowego JOJ, skierowanego do mężczyzn JOJ Plus, do kobiet WAU, do dzieci Jojko i Ťuki TV, do kinomanów JOJ Cinema, do fanów sportu JOJ Šport i informacji JOJ 24. W Czechach oferuje kanał JOJ Family, skupiony na własnej produkcji oraz starszych czeskich filmach i serialach. Oprócz tego jest właścicielem czeskich kanałów płatnych pod marką CS, a konkretniej filmowych CS Film i CS Horror oraz dokumentalnych CS History i CS Mystery.

 

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...