reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowy kanał muzyczny Atomic Academy w DIGI

dodano: 2023-05-27 20:38
autor: RO | źródło: hdsatelit.com

Atomic TV Romania Atomic Academy TV to pierwsza, bezpłatna w Rumunii telewizja muzyczna dla dzieci i młodzieży, uruchomiona w 2022 roku przez firmę SC Perla Cluster SRL z Bukaresztu. Od 25 maja br. jest nadawana przez dostawcę DIGI Romania w cyfrowej sieci kablowej (DVB-C) w rozdzielczości SD. Nowa stacja jest już dostępna w większości regionów Rumunii. Niestety nie jest oferowana w Digi TV przez satelitę.

atomicacademytv.ro
Atomic Academy TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Główne wyróżniki projektu to muzyka, młodzież i edukacja. Twórca chce powtórzyć sukces uruchomionego w 1999 roku, a następnie reaktywowanego po 17 latach przerwy w 2021 r. kanału Atomic TV na rumuńskim rynku telewizyjnym.

Podstawą dystrybucji Atomic Academy TV jest transmisja za pośrednictwem protokołu IP, OTT, telewizja internetowa, aplikacje mobilne i Smart TV.

Właściciel marki Atomic, Nicolae Şerbu, powiedział w wywiadzie z 2022 roku, że klasyczny kanał Atomic TV emituje treści z nostalgicznego okresu 1998-2010. Z kolei stworzona wersja Atomic Academy TV ma na celu edukację muzyczną uczniów i studentów w Rumunii. Dlatego ofertę wypełniają nie tylko teledyski z udziałem młodych wokalistów, ale również lekcje gry na instrumentach muzycznych, takich jak gitara, fortepian, perkusja i inne.

Zgodnie z przedstawionym planem finansowym na lata 2022-2026, inwestycje w sprzęt to 70 tys. euro, produkt lokalny - 200 tys. euro, zakupione programy 100 tys. euro. Średnie koszty operacyjne, począwszy od 2022 r. wynoszą 100 tys. euro rocznie. SC PERLA CLUSTER SRL przeznaczyła ze środków własnych kwotę 250 tys. euro na zakup sprzętu, programów i eksploatację. Źródłami finansowania jest sprzedaż reklam i realizacja wideoklipów.

Źródło: hdsatelit.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...