reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Misje specjalne w czerwcu w AXN

dodano: 2023-05-25 20:48
autor: Łukasz Knapik | źródło: Antenna Group

AXN Misje specjalne w czerwcu br. w stacji AXN. Jednostka specjalna Federal Bureau of Investigation (FBI) na tropie najbardziej poszukiwanych przestępców w Ameryce; zespół badający miejsca najbardziej tajemniczych zbrodni w Las Vegas; niewinna kobieta wplątana w próbę zamachu terrorystycznego oraz bohater, który odkrywa, że posiada moc teleportacji w dowolne miejsce na Ziemi. W czerwcu br. kanał AXN przygotował dla widzów nowy serial - „FBI: Most Wanted” (sezon 1.), jeden z największych hitów telewizyjnych wszech czasów, „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas” (sezon 1.), oraz filmy „Red Eye” i „Jumper”.

AXN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czerwiec 2023 roku w ofercie kanału AXN:

W filmie „Red Eye” Lisa Reisert zarządza ekskluzywnym hotelem w Miami. Z powodu wydarzeń z przeszłości unika kontaktów z mężczyznami, nawet z własnym ojcem. Wracając z pogrzebu babci, Lisa poznaje na lotnisku ujmującego Jacksona Rippnera. Ponieważ nie znosi latania, z przerażeniem myśli o konieczności wejścia na pokład samolotu, zwłaszcza że ma lecieć nocą. Jackson zajmuje miejsce obok niej. Tuż po starcie okazuje się, że czarujący mężczyzna jest terrorystą, który planuje zabójstwo urzędnika. Jackson szantażuje Lisę - jeśli kobieta mu nie pomoże, zabije jej ojca. Premiera filmu „Red Eye” odbędzie się w sobotę, 3 czerwca br. o godzinie 20:00 w stacji AXN.

Akcja serialu „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas” rozgrywa się w mieście grzechu w amerykańskim stanie Nevada. Grupa śledczych: Gil Grissom (w tej roli William Petersen), Jim Brass (Paul Guilfoyle), Catherine Willlows (Marg Helgenberger), Nick Stokes (George Eads), Warrick Brown (Gary Dourdan), Sara Sidle (Jorja Fox) - przy użyciu nowoczesnych technologii i własnych umysłów rozwikłuje kryminalne zagadki zabójstw, zaginięć i innych przestępstw. Pomagają im w tym specjalista od analiz DNA Greg Sanders (Eric Szmanda), koroner doktor Al Robbins (Robert David Hall) oraz dowody. Serial „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas” pojawi się w poniedziałek, 5 czerwca br. o godzinie 19:10 (dwa odcinki). Kolejne odcinki będą emitowane od poniedziałku do piątku o godzinie 19:10 (dwa odcinki) na kanale AXN (więcej tutaj).

Film „Jumper” to opowieść przygodowa o człowieku, który odkrywa, że w każdej chwili może się teleportować w dowolne miejsce na Ziemi. David Rice szybko jednak dostrzega, że jego wolność nie jest całkowita, nie porusza się bowiem sam. Odkrywając własne korzenie, poznaje prawdę o podobnych do niego skoczkach i tajnej organizacji pragnącej ich śmierci. Trafia w sam środek odwiecznej wojny, której celem jest unicestwienie tych, którzy jak on posiadają ten rzadki dar. Teraz tylko niezwykła moc może być dla Davida nadzieją na przetrwanie. Premiera filmu „Jumper” odbędzie się w sobotę, 10 czerwca br. o godzinie 20:00 w stacji AXN.

„FBI: Most Wanted” to serial, który koncentruje się na grupie zadaniowej, tropiącej notorycznych przestępców z listy najbardziej poszukiwanych przez Federal Bureau of Investigation. Doświadczony agent Jess LaCroix (Julian McMahon) nadzoruje wykwalifikowany zespół, który działa jako mobilna tajna jednostka. Jej agenci są na ciągłej misji w terenie, ścigając tych, którzy desperacko chcą uniknąć sprawiedliwości. Premiera serialu „FBI: Most Wanted” odbędzie się w poniedziałek, 19 czerwca br. o godzinie 22:00. Kolejne odcinki serialu będą emitowane w każdy poniedziałek o godzinie 22:00 na kanale AXN (więcej tutaj).
 
Rachel McAdams i Cillian Murphy w filmie „Red Eye”, foto: Antenna Group
Rachel McAdams i Cillian Murphy w filmie „Red Eye”, foto: Antenna Group


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

699 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

469 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...