reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

9 kanałów AMC staje się osobnym pakietem Movistar Plus+

dodano: 2023-05-28 09:36
autor: RO | źródło: mundoplus.tv

Movistar Plus+ W najbliższym czasie do dalszego odbioru większości kanałów AMC Networks w hiszpańskiej platformie Movistar Plus+ konieczne będzie zakontraktowanie nowego pakietu AMC Selekt w cenie 3,99 euro miesięcznie. Pakiet obejmie kanały, które dotychczas były dostępne dla wszystkich abonentów. Co więcej, Movistar Plus+ wyłączy 5 kanałów AMC z satelity Astra 19,2°E.

AMC Selekt / mundoplus.tv
AMC Selekt


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowe warunki subskrypcyjne obejmą XTRM, Sundance TV, Somos, Dark, ¡Buenviaje!, AMC, Odisea, AMC Crime i AMC Break.

Ponieważ nie wszystkie kanały produkcji AMC Networks są obecne w ofercie satelitarnej, operator Telefónica zdecydował wyłączyć AMC, Sundance TV, Odisea, AMC Break i AMC Crime na systemie satelitarnym Astra 19,2°E.

Wobec braku możliwości wprowadzenia na rynek tego samego pakietu AMC Selekt drogą satelitarną, gdyż zawierałby mniej kanałów niż przez łącze ADSL, Movistar Plus+ postanowił usunąć je z satelity. W ten sposób, oferta podstawowa platformy w obu systemach nadawczych składać się będzie z Canal Hollywood, Historia, Enfamilia, Canal Cocina i Canal Decasa.

Movistar Plus+ kontynuuje strategię stopniowego ograniczania usług satelitarnych - technologii, w którą inwestuje coraz mniej i która ma datę wygaśnięcia po zakończeniu umowy między Movistar, a operatorem satelitów Astra, luksemburską firmą SES.

AMC Networks International Southern Europe (AMCNISE) to największy i niezależny producent i dystrybutor płatnej telewizji w Hiszpanii. Jego nowy pakiet AMC Selekt zaoferuje każdego roku ponad 2 tys. filmów, 100 seriali, 4 tys. filmów dokumentalnych i 5 tys. programów rozrywkowych i lifestylowych. AMC ma w Hiszpanii 14 płatnych kanałów tematycznych.

Źródło: mundoplus.tv 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

329 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...