reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Vectra wprowadza do oferty usługę FilmBox+ [wideo]

dodano: 2023-05-30 10:18
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Vectra/Grupa Kino Polska/satkurier.pl

FilmBox+ Vectra rozszerza ofertę aplikacji i serwisów SVOD o produkt z portfolio Grupy Kino Polska. Serwis FilmBox+ oferuje seriale, filmy i kanały na żywo, które można oglądać z dowolnego miejsca i na wielu urządzeniach. Nowa propozycja dostępna jest dla wszystkich indywidualnych klientów operatora, w tym także w pakietach filmowych oraz jako usługa dodatkowa.

Grupa Kino Polska TV
FilmBox+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Vectra, jako pierwsza w Polsce, wprowadza do swojej oferty FilmBox+.
Ten serwis streamingowy obejmuje seriale, filmy, programy tematyczne oraz kanały telewizyjne Grupy Kino Polska i SPI International dostępne w streamingu na żywo: Kino Polska, Kino Polska Muzyka, Stopklatka, Zoom TV, Kino TV, Dizi, Gametoon, FilmBox Premium, FilmBox Extra, FilmBox Family, FilmBox Arthouse, DocuBox, FightBox, FashionBox, Fast&Fun Box i 360 Tune Box. FilmBox+ udostępnia również premierowo oryginalne polskie produkcje Grupy Kino Polska, takie jak show randkowy „Magia nagości. Polska” czy serial „To nie ze mną”.

Na jakich urządzeniach dostępny?
Abonenci Grupy Vectra będą mogli używać serwisu FilmBox+ na dekoderach TV Smart 4K Box i TV Smart 4K Box PVR, komputerach, tabletach i smartfonach na Androidzie lub iOS, urządzeniach Android TV oraz telewizorach Samsung Smart TV z systemem Tizen. Z serwisu można korzystać nawet na 3 urządzeniach jednocześnie.
 

– Vectra konsekwentnie stawia na dostarczanie klientom możliwości szerokiego wyboru najciekawszych treści. FilmBox+ w Vectrze to kolejny krok na tej drodze – oferowania rozrywki na najwyższym poziomie, niezależnie od tego, gdzie aktualnie znajduje się nasz klient – powiedział Krzysztof Sokolik, dyrektor marketingu Vectra S.A.

– Wprowadzenie FilmBox+ do oferty Vectry to ważny krok w rozwoju tego serwisu. To debiut naszej usługi streamingowej dostarczanej w takim modelu biznesowym, dlatego bardzo się cieszymy, że startujemy od razu z największym operatorem kablowym w Polsce. FilmBox+ to z jednej strony naturalny dodatek i znaczące rozszerzenie dla oferowanego już przez operatorów pakietu kanałów FilmBox, a z drugiej – propozycja dla klientów korzystających np. tylko z internetu, zainteresowanych świetną rozrywką. Jesteśmy partnerem dostarczającym kompleksową usługę, dzięki której abonenci mogą mieć wygodny dostęp do atrakcyjnych treści, w ramach jednego rachunku u swojego dostawcy telewizji – dodaje Jacek Koskowski, dyrektor generalny ds. sprzedaży i dystrybucji w Grupie Kino Polska.

Pakiet FilmBox+ będzie dostępny zarówno w ramach pakietu internetu i telewizji, jak również jako usługa dodatkowa w cenie 14,99 zł miesięcznie przy umowie bez zobowiązań lub 12,99 zł miesięcznie w wypadku posiadania umowy terminowej.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

699 zł Więcej...