reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Fakty czy kłamstwa?” - nowy program w TVP Info

dodano: 2023-05-30 11:46
autor: Jan Borejko | źródło: TVP

Fakty czy kłamstwa? TVP Info Jakub Maciejewski We wtorek, 30 maja o godz. 21:00 startuje nowy program w TVP Info „Fakty czy kłamstwa?”. Prowadzący Jakub Maciejewski ma rozprawiać się w nim z kłamstwami i manipulacjami informacyjnymi na rynku medialnym. Autor ma przyglądać się materiałom dziennikarskim, w których przemycane są „nieścisłości, półprawdy lub wręcz ewidentne kłamstwa”.

TVP Info
Fakty czy kłamstwa? TVP Info


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
To program o tym, jak media o zagranicznym kapitale realizują konkretne interesy polityczne, o fake newsach, jakie o Polsce rozprowadzają obce kraje, np. Rosja i Niemcy, o tym jak ważne jest bezpieczeństwo informacyjne kraju, zachęca do oglądania Telewizja Polska.
 

– Jestem przekonany, że nowy program szybko zyska dużą popularność. W internecie i wielu mediach prywatnych pojawia się masa nieprawdziwych informacji. Jakub Maciejewski krok po kroku, regularnie, co tydzień będzie je analizował i odpowiadał na pytanie: fakty czy kłamstwa? – mówi Michał Adamczyk, dyrektor TAI.

– Jakub Maciejewski to jeden z najbardziej doświadczonych dziennikarzy, który na własne oczy widział to, co w swojej propagandzie Rosja nazywa „mirem”. W Polsce też walczy z licznymi fejkami i manipulacjami, i je właśnie będzie rozkładał na części pierwsze w najnowszym programie TVP Info – podkreśla Samuel Pereira, zastępca dyrektora TAI ds. TVP Info.

„Fakty czy kłamstwa?” – emisja w każdy wtorek o 21:00 w TVP Info.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...