reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Dzień Dziecka w Polsat Box: 5 kanałów w otwartym oknie

dodano: 2023-05-30 13:31
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Polsat Box/satkurier.pl

Polsat Box prezent Polsat Box z okazji Dnia Dziecka otwiera dla swoich abonentów nawet 5 kanałów dziecięcych w technologii satelitarnej, kablowej IPTV oraz mobilnie w aplikacji Polsat Box Go. Kanały Disney XD, Da Vinci, Disney Channel, Disney Junior i Nick Jr. będą dostępne bez dodatkowych opłat do 30 czerwca 2023 roku.

Polsat Box
Dzień Dziecka otwarte okno Polsat Box


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Liczba dostępnych w ramach otwartego okna Polsat Box kanałów jest uzależniona od posiadanego pakietu.

Disney XD
Pozycja: 90
Disney XD jest kanałem skierowanym głównie do chłopców w wieku od 6-14 lat, poszukujących nowych doświadczeń, dążących do samorealizacji, lubiących wyzwania, zainteresowanych sportem, przygodami, humorem. Disney XD prezentuje fascynującą mieszankę programów typu live-action oraz seriali animowanych. Wśród propozycji programowych kanału znajdują się również filmy oraz krótsze formy telewizyjne przedstawiające programy z udziałem widzów kanału.

Da Vinci
Pozycja: 170
Da Vinci to kanał edukacyjno-rozrywkowy skierowany do dzieci w wieku szkolnym. Oferta programowa uczy, bawi i rozwija zainteresowania. Porusza tematy z wielu dziedzin: od eksperymentów chemicznych, przez biologię, historię, wynalazki aż po gotowanie. Tworzy dla młodych widzów bezpieczne i pozytywne środowisko, wolne od przemocy i nieodpowiednich treści. Grupa docelowa: Dzieci w wieku 7-12 oraz ich rodzice.

Disney Channel
Pozycja: 86
Disney Channel jest kanałem familijnym, adresowanym do dzieci i ich rodzin, gdzie można oglądać popularne seriale, jak: „BIA", „Soy Luna", „Raven na chacie” i inne. W Disney Channel nie brakuje również filmów. Propozycje programowe kanału Disney Channel koncentrują się wokół wartości, które pomagają dzieciom zmierzyć się z wyzwaniami okresu dorastania i zachęcają do uwierzenia w siebie, podążania za swoimi marzeniami i spędzania czasu z rodziną, dorastania i zachęcają do uwierzenia w siebie, podążania za marzeniami oraz spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Disney Junior
Pozycja: 88
Disney Junior to mieszanka niebywałych opowieści! Tu fascynujący świat magii łączy się z edukacją i rozwojem. Disney Junior zachęca dzieci do śmiechu, śpiewu, tańca, a przede wszystkim do zabawy. Pojawiają się tu znane i lubiane przez dzieci seriale. Grupa docelowa: dzieci w wieku 4-11 lat.

Nick Jr.
Pozycja: 93
Nick Jr. to kanał skierowany do najmłodszych widzów w wieku od 2 do 6 lat oraz ich rodziców. Na antenie stacji można obejrzeć interaktywne, pobudzające wyobraźnię bajki, łączące zabawę z edukacją. Kreskówki emitowane na kanale nie tylko bawią, ale również w nowoczesny sposób uczą, m.in. podstaw języka angielskiego czy wzorów matematycznych. Nick Jr. nadaje w języku polskim 24 godziny na dobę.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polsat Box


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum PREMIUMBOX+ H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...