reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sky Deutschland usunie 3 kanały

dodano: 2023-05-30 13:18
autor: RO | źródło: Sky/DF

Sky Italia Operator płatnej telewizji Sky DE poinformował, że wkrótce 3 kanały TV zostaną usunięte z jego oferty programowej w Niemczech. Już pod koniec czerwca br. abonenci utracą Spiegel TV Geschichte i Curiosity TV. Uzasadnienie tej decyzji jest proste.

Sky Deutschland
Sky Deutschland


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Podobne treści emitują Sky Documentaries i History Channel, a mnóstwo treści opartych na faktach można znaleźć na Sky Q czy dzięki integracji z aplikacją discovery+, która jest bezpłatna dla klientów Sky Q przez 12 miesięcy.

Ważnym argumentem dla zamykania kanałów Sky DE jest wzmocnienie własnego portfolio tematycznego pod marką Sky.

Niestety Sky DE zamknie własny kanał komediowy z powodu zbyt niskiego popytu na treści linearne i idącej popularności w kierunku usług wideo na żądanie. Sky Comedy został uruchomiony w kwietniu 2021 i będzie wycofany w połowie września 2023. Nadawca w wywiadzie dla portalu Digitalfernsehen wyjaśnił następująco: - Sky nie potrzebuje linearnego kanału komediowego, co jest trzeźwym wnioskiem po ocenie danych dotyczących oglądalności. Jednocześnie zaprzeczył, że Sky będzie z tego powodu mniej rozrywkowy w przyszłości.

Szczególnie obszerną gamę komedii i seriali komediowych będzie można znaleźć na Sky Q i WOW. Wśród nich „Duchy”, „Młody The Rock”, „Supermarket”, „Goldbergowie” czy „Home Economics” oraz tytuły HBO i produkcje niemieckojęzyczne. Wybrane treści wciąż będą dostępne na kanałach linearnych Sky 1 i Sky Atlantic.


 

Źródło: digitalfernsehen.de 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...