reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Mocne kino akcji” w czerwcu w AMC

dodano: 2023-05-31 21:45
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

AMC W czerwcu br. kanał AMC poleca swoim widzom w ramach pasma „Mocne kino akcji” takie produkcje filmowe jak „Snajper 2”, „Snajper: Niewidzialny zabójca”, „The Raid 2: Infiltracja”, „Uciec, ale dokąd?”, „Policja i rasizm”, „Proud Mary”, „Zdrada” i „Święci z Bostonu II - Dzień Wszystkich Świętych”.

AMC


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w czerwcu br. kanał AMC zaprasza na pasmo filmowe pełne niesamowitych emocji, nieustraszonych bohaterów, zaskakujących zwrotów akcji i balansowania na granicy życia i śmierci. Na antenie pojawią się między innymi: „Snajper 2” - historia byłego snajpera wysłanego na samobójczą misję w głąb Serbii; „Uciec, ale dokąd?”, czyli opowieść o zbiegłym więźniu, który znajduje schronienie na farmie młodej wdowy i decyduje się jej pomóc; „Proud Mary” o tym, jak zmienia się życie płatnej zabójczyni, gdy podczas jednej z akcji ratuje życie małego chłopca, oraz „Zdrada” z Harrisonem Fordem i Bradem Pittem w rolach głównych - thriller o Irlandczyku walczącym w szeregach Irish Republican Army (IRA), który przybywa do Stanów Zjednoczonych Ameryki z tajną misją i ukrywając swoją prawdziwą tożsamość, zaprzyjaźnia się z miejscowym sierżantem policji. Pierwszy film w ramach pasma „Mocne kino akcji” pojawi się na kanale AMC w sobotę, 3 czerwca br. o godzinie 22:00 (więcej tutaj).

„Mocne kino akcji” w AMC:

„Snajper 2” („Sniper 2”)
reżyseria: Craig R. Baxley, występują: Tom Berenger, Bokeem Woodbine i Dan Butler
emisja: w sobotę, 3 czerwca br. o 22:00

Tom Berenger i Bokeem Woodbine występują w sequelu filmu „Snajper”. Sierżant Thomas Beckett powraca - tym razem wraz z więźniem z celi śmierci B.J. Colem wyrusza na samobójczą misję na Bałkany. Ich celem jest nieuczciwy generał, oskarżony o prowadzenie tajnej operacji polegającej na przeprowadzaniu czystek etnicznych na obszarze znanym jako Ziemia Niczyja. Ale kiedy Beckett odkrywa, że rząd wykorzystuje go jako pionka w większej misji, rośnie liczba trupów i pociski naprawdę zaczynają latać.

„Snajper: Niewidzialny zabójca” („Ghost Shooter”)
reżyseria: Don Michael Paul, występują: Chad Michael Collins, Billy Zane i Dennis Haysbert
emisja: w sobotę, 3 czerwca br. o 23:50

Elitarni snajperzy Brandon Beckett i Richard Miller walczą z ekstremistami na Bliskim Wschodzie, gdy otrzymują nową misję - ochronę gazociągu biegnącego od Gruzji do Europy Zachodniej. Kiedy jednak potyczki z wrogiem doprowadzają do śmierci amerykańskich żołnierzy przez strzelca widmo, który, pojawia się podejrzenie naruszenia bezpieczeństwa. Dochodzi do wskazywania winnych i wytyczania kolejnych linii frontu, a wszystko to prowadzi do wybuchowego finału.

„The Raid 2: Infiltracja” („The Raid 2”)
reżyseria: Gareth Evans, występują: Julie Estelle, Iko Uwais i Yayian Ruhian
emisja: w sobotę, 10 czerwca br. o 22:00

Rama (Iko Uwais) zmuszony jest ponownie wcielić się w rolę tajnego policjanta, by zapewnić ochronę swojej żonie i dziecku. Pracując dla antykorupcyjnej grupy zadaniowej prowadzonej przez Bunawara - jedyną osobę, której może zaufać, otrzymuje misję polegającą na zatrudnieniu się jako egzekutor lokalnego bossa mafii, Banguna. Udaje mu się wejść do gry dzięki Uco, synowi mafioza. Rama stara się znaleźć informacje pozwalające na powiązanie Banguna z korupcją w policji. Jednocześnie prowadzi niebezpieczną, osobistą wendetę, która może doprowadzić zarówno jego misję, jak i zorganizowane grupy przestępcze do upadku.

„Uciec, ale dokąd?” („Nowhere to Run”)
reżyseria: Robert Harmon, występują: Rosanna Arquette, Jean-Claude Van Damme, Kieran Culkin i Ted Levine
emisja: w nocy z soboty na niedzielę, z 10 na 11 czerwca br. o 0:55

Po brawurowej ucieczce z transportu więziennego Sam Gillen szuka miejsca, w którym mógłby się ukryć. Clydie, młoda wdowa z dwójką małych dzieci, potrzebuje kogoś do pomocy w sprawie, która jest z góry skazana na niepowodzenie. Kobieta walczy ze skorumpowanymi deweloperami, którzy próbują wypędzić ją z jej własnej ziemi wysyłając między innymi bezwzględnego najemnika, aby „przekonał” Clydie do pozbycia się posiadłości. Mookie, syn Clydie, zaprzyjaźnia się z Samem - mężczyzną ukrywającym się na ich posiadłości. Chłopcu wydaje się, że znalazł rozwiązane wszystkich ich problemów. Sam wkrótce zaczyna angażować się w życie Clydie i jej dzieci, które dają mu poczucie celu i spełnienia, jakiego nigdy nie zaznał. Sam odkrywa w sobie coś, co sprawia, że zrobi wszystko, by chronić rodzinę, która dała mu schronienie.

„Policja i rasizm” („Black and Blue”)
reżyseria: Deon Taylor, występują: Naomie Harris, Tyrese Gibson i Frank Grillo
emisja: w sobotę, 17 czerwca br. o 22:00

Thriller opowiadający o Alicii - początkującej policjantce, która przypadkowo rejestruje na swojej kamerze morderstwo młodego dilera narkotyków. Po uświadomieniu sobie, że za zabójstwem chłopaka stoją skorumpowani gliniarze, funkcjonariuszka łączy siły z jedyną osobą z lokalnej społeczności, która jest skłonna jej pomóc. Jednocześnie Alicia próbuje uciec zarówno przed żądnymi zemsty przestępcami, jak i przed policją, która desperacko próbuje zniszczyć obciążające ją nagrania.

„Proud Mary” („Proud Mary”)
reżyseria: Babak Najafi, występują: Taraji P Henson, Danny Glover i Neal McDonough
emisja: w nocy z soboty na niedzielę, z 17 na 18 czerwca br. o 0:05

Mary jest profesjonalną płatną morderczynią. Pracuje dla najbardziej znanej rodziny przestępczej w mieście, na czele której stoi Benny (Danny Glover). Kiedy ratując młodego chłopca Mary strzela do ochroniarza, musi zmierzyć się z całą grupą zbirów - od rosyjskiej mafii po osoby jej najbliższe, w tym byłego kochanka. Uzbrojona w swój spryt i szafę pełną broni, kobieta musi zrobić wszystko, by zostać przy życiu.

„Zdrada” („The Devil’s Own”) 
reżyseria: Alan J. Pakula, występują: Margaret Colin, Brad Pitt i Harrison Ford
emisja: w sobotę, 24 czerwca br. o 22:00

Brad Pitt wciela się w rolę Frankiego McGuire'a, młodego Irlandczyka zaangażowanego w walkę z Brytyjczykami, który przybywa do Stanów Zjednoczonych Ameryki z tajną misją. Szuka schronienia w Ameryce, podszywając się pod Rory'ego Devaneya. Wprowadza się do podmiejskiego domu sierżanta nowojorskiej policji, Toma O'Meary (Harrison Ford), i jego żony Sheili (Margaret Colin), którzy nie wiedzą nic o przeszłości Rory'ego. Twardy, zasadniczy policjant zaczyna darzyć sympatią charyzmatycznego młodego emigranta. Ten natomiast widzi w Tomie ojca, którego mu brakuje. Kiedy w domu Toma dochodzi do aktów przemocy, policjant zaczyna podejrzewać, że Rory jest w to zamieszany. Policjant w końcu odkrywa prawdę o tajemniczym przybyszu i teraz to on podejmuje misję - pościgu, który ma na celu nie tylko postawienie przestępcy przed sądem, ale także uratowanie życia swojego przyjaciela.

„Święci z Bostonu II - Dzień Wszystkich Świętych” („Boondock Saints II: The All Saints Day”)
reżyseria: Troy Duffy, występują: Norman Reedus, Sean Patrick Flanery, Billy Connolly, Willem Dafoe i Clifton Collins Jr.
emisja: w nocy z soboty na niedzielę, z 24 na 25 czerwca br. o 0:10

Przez osiem lat bracia mieszkali razem ze swoim ojcem na owczej farmie położonej w odludnych rejonach Irlandii. Pewnego dnia ich wuj oznajmił im, że zostali wrobieni w morderstwo katolickiego księdza z Bostonu. Mężczyźni muszą wrócić do Stanów Zjednoczonych Ameryki, by nie tylko odzyskać swoje dobre imię, ale także odnaleźć ludzi, przez których znaleźli się w takim położeniu.
 
Taraji P. Henson w filmie „Proud Mary”, foto: AMC Networks International
Taraji P. Henson w filmie „Proud Mary”, foto: AMC Networks International
Naomie Harris w filmie „Policja i rasizm”, foto: AMC Networks International
Naomie Harris w filmie „Policja i rasizm”, foto: AMC Networks International
Taraji Penda Henson w filmie „Proud Mary”, foto: AMC Networks International
Taraji Penda Henson w filmie „Proud Mary”, foto: AMC Networks International
Taraji Penda Henson i Danny Glover w filmie „Proud Mary”, foto: AMC Networks International
Taraji Penda Henson i Danny Glover w filmie „Proud Mary”, foto: AMC Networks International
Kylie Minogue, Jean-Claude Van Damme i Gregg Rainwater w filmie „Uliczny wojownik”, foto: AMC Networks International
Kylie Minogue, Jean-Claude Van Damme i Gregg Rainwater w filmie „Uliczny wojownik”, foto: AMC Networks International


„Mocne kino akcji” - emisja w soboty (od 3 czerwca 2023 roku) o godz. 22:00 w AMC.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

339 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

529 zł Więcej...