reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Grantchester” 4 na kanale Epic Drama

dodano: 2023-06-01 00:05
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World/satkurier.pl

Epic Drama „Grantchester” W czwartek, 1 czerwca br. o godz. 21:30 na kanale Epic Drama wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 4. sezonu brytyjskiego serialu „Grantchester”. W obsadzie znaleźli się Simona Brown, Morven Christie, Tessa Peake-Jones, Nick Brimble, Tom Brittney, James Norton i Robson Green. Serial jest adaptacją powieści „Cień śmierci. Sidney Chambers” autorstwa Jamesa Runcie. Inne odcinki tej produkcji mogą obecnie oglądać widzowie stacji Ale Kino+ i Epic Drama.

Epic Drama „Grantchester”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jest rok 1956. Rok temu odeszła Amanda (w tej roli Morven Christie), a pani Maguire (Tessa Peake-Jones) wyszła za Jacka (Nick Brimble) i jest teraz panią Chapman. W powietrzu wiszą wielkie zmiany, normy społeczne obowiązujące od II wojny światowej zmieniają się. Zaczyna się epoka nastolatków, czasy Elvisa Presleya. Zmiany zachodzą także na plebanii w Grantchester. Sidney Chambers (James Norton) czuje się zagubiony - do momentu, kiedy w mieście pojawia się amerykańska działaczka Violet Todd (Simona Brown), której aktywność na nowo rozbudza w nim potrzebę działania na rzecz sprawiedliwości społecznej. Do Grantchester przybywa również nowy wikary, Will Davenport (Tom Brittney), który wkrótce zajmuje miejsce Sidneya na ambonie. Energiczny idealista Will jest człowiekiem z ludu; on także zostanie wciągnięty w świat kryminalnych zagadek inspektora Geordiego Keatinga (Robson Green). To nowe doświadczenie poruszy jego duszę i pozwoli mu zrozumieć jego własną, trudną przeszłość. Geordie musi teraz radzić sobie bez Sidneya - a to nie będzie dla niego łatwe (więcej tutaj).
 
Morven Christie w produkcji „Grantchester: świąteczny odcinek specjalny”, foto: Banijay Rights
Morven Christie w produkcji „Grantchester: świąteczny odcinek specjalny”, foto: Banijay Rights
Morven Christie w serialu „Grantchester”, foto: Viasat World
Morven Christie w serialu „Grantchester”, foto: Viasat World
Morven Christie i James Norton w serialu „Grantchester”, foto: Viasat World
Morven Christie i James Norton w serialu „Grantchester”, foto: Viasat World


„Grantchester” - sezon 4., emisja w czwartki (od 1 czerwca 2023 roku) o godz. 21:30 na kanale Epic Drama. Inne odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie stacji Ale Kino+ i Epic Drama.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

329 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...