reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Viaplay Group z ofertą publicznego odtwarzania wydarzeń sportowych

dodano: 2023-06-01 12:48
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Viaplay Group/satkurier.pl

Viaplay Group Viaplay Group wprowadza ofertę publicznego odtwarzania wydarzeń sportowych, skierowaną do właścicieli barów, restauracji i innych lokali gastronomicznych. Nabywcy zyskają możliwość legalnego publicznego odtwarzania wszystkich rozgrywek sportowych na żywo dostępnych w bogatej ofercie Viaplay, w tym m.in. wyścigów F1®, gal KSW, meczów Premier League, Bundesligi, Ligi Konferencji Europy UEFA, Ligi Europy UEFA i rozgrywek NHL. Podobne pakiety oferują już CANAL+, Telewizja Polsat czy TVP. Cena za publiczne odtwarzanie wydarzeń sportowych z portfolio Viaplay jest uzależniona od powierzchni lokalu. Do 30 czerwca br. każdy nabywca licencji Viaplay na 12 miesięcy otrzyma 50% zniżki na cały okres obowiązywania umowy.

Viaplay Group
Viaplay Group


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ile kosztuje licencję na publiczne odtwarzanie Viaplay?

Uniwersalne rozwiązanie oferowane przez Viaplay obejmuje licencję na publiczne odtwarzanie wydarzeń sportowych Viaplay w barach, restauracjach, klubach i innych lokalach gastronomicznych. Wykupienie praw dostępu do oferty sportowej Viaplay jest możliwe na okres 3 lub 12 miesięcy. Cena dla poszczególnego nabywcy uzależniona jest wyłącznie od powierzchni danego lokalu i przy umowie na 12 miesięcy waha się pomiędzy 599 PLN a 1599 PLN netto miesięcznie.

Dla lokali o powierzchni poniżej 150 m2, przy umowie na 12 miesięcy obowiązuje cena 599 PLN netto, z kolei dla lokali pomiędzy 150 a 500 m2 opłata za możliwość publicznego odtwarzania wszystkich transmisji sportowych Viaplay przez rok wynosi 1099 PLN netto miesięcznie. Właściciele lokali o wielkości powyżej 500 m2, przy umowie obowiązującej przez 12 miesięcy, zapłacą 1599 PLN netto co miesiąc.

W zależności od zakupionego pakietu każdy, kto do 30 czerwca br. nabędzie licencję na publiczne odtwarzanie Viaplay, otrzyma 50% zniżki przy umowie na 12 miesięcy.

Mając na uwadze zbliżający się sezon letni, Viaplay przygotowało także specjalną 3-miesięczną ofertę publicznego odtwarzania wydarzeń sportowych, skierowaną wyłącznie do właścicieli barów, restauracji oraz innych lokali gastronomicznych, które otwarte są jedynie w okresie wakacyjnym.

W takich przypadkach, jeżeli właściciel lokalu zdecyduje się na zakup licencji, będzie zobowiązany jednorazowo zapłacić 2100 PLN netto dla lokalu o powierzchni do 150 m2, 3600 PLN netto dla lokali o wielkości pomiędzy 150 a 500 m2 oraz 5100 PLN netto dla lokali przekraczających powierzchnię 500 m2.

Więcej informacji na temat oferty publicznego odtwarzania wydarzeń sportowych transmitowanych na żywo na platformie Viaplay, dostępnych jest na stronie internetowej: https://www.viaplaygroup.com/publiczne-odtwarzanie-polska
 

– Jako Viaplay doskonale zdajemy sobie sprawę, jaką popularnością cieszy się wspólne oglądanie sportu na żywo w licznym gronie kibiców zgromadzonych w pubach, klubach czy restauracjach. Po udostępnieniu tej możliwości w krajach skandynawskich i w Holandii, zdecydowaliśmy się na poszerzenie naszej oferty publicznego odtwarzania również o Polskę. Nasza uniwersalna oferta umożliwia pełen dostęp do bogatego portfolio praw sportowych oraz transmisji na żywo najważniejszych wydarzeń, w tym zbliżającej się wielkimi krokami Gali KSW Colosseum 2, która odbędzie się już 3 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie – dodał Alexander Bastin, Viaplay Group Chief Commercial Officer, Continental Europe & Baltics.

Jeszcze w czerwcu na Viaplay dostępne będą m.in. wyścigi F1® o Grand Prix Hiszpanii i Kanady, jedna z największych światowych gal sportów walki, czyli XTB KSW Colosseum 2, a także finał Ligi Konferencji Europy UEFA.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały TV w Polsce


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...