reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ukarani grzywną za piractwo Sky Sport w pubie

dodano: 2023-05-30 22:02
autor: HP | źródło: FACT

Sky Licencjobiorcy w Wielkiej Brytanii zostali ukarani grzywną za piractwo Sky Sport. Barry Stapleton i Michaela Stapleton, licencjobiorcy Devonport Arms w Paignton, Devon w południowo-zachodniej Anglii, zostali uznani za winnych trzech przestępstw związanych z nieuczciwą transmisją sportowych stacji telewizyjnych Sky.

satkurier.pl
Sky Deutschland czaszka piractwo piracy 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Brytyjska organizacja ochrony własności intelektualnej FACT wszczęła postępowanie karne przeciwko licencjobiorcom w Sądzie Pokoju w Plymouth, który ustalił, że licencjobiorcy transmitują mecze piłkarskie z kanałów platformy Sky bez ważnej umowy o komercyjne pokazywanie w pubie w celu uniknięcia płacenia stosownej komercyjnej opłaty abonamentowej. Treści Sky Sports są dostępne tylko w licencjonowanych lokalach na podstawie autoryzowanych komercyjnych umów oglądania ze Sky Business.

W wyniku wyroku Barry Stapleton został ukarany grzywną i kosztami w łącznej wysokości 3920 GBP, a Michaela Stapleton została ukarana grzywną i kosztami w wysokości 4900 GBP. Lokale biznesowe, w tym puby, które pokazują u siebie transmisje meczów z kanałów sportowych Sky bez komercyjnej umowy o oglądanie, ryzykują podobne działania, a nawet postępowanie cywilne.

Współpraca z FACT jest kluczowym elementem zaangażowania Sky w ochronę pubów i klubów, które inwestują w legalne subskrypcje Sky Sports. Sky zobowiązuje się do odwiedzania wszystkich licencjonowanych lokali zgłoszonych przez innych celników i/lub organizacje za nielegalne pokazywanie Sky.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Piractwo


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

699 zł Więcej...