reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-10-01 - 2023-10-02

TVN pokaże finał Roland-Garros, jeśli zagra w nim Iga Świątek

dodano: 2023-06-02 09:59
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVN Media

Iga Świątek Roland Garros paryż 2023 360px Jeżeli Iga Świątek awansuje do finału turnieju Roland-Garros, widzowie będą mieli okazję oglądać ten kolejny, historyczny mecz na otwartej antenie TVN już w sobotę, 10 czerwca - poinformowała spółka TVN Media. Dodajmy, że taka sama sytuacja miała miejsce przed rokiem, kiedy w finale French Open 2022 Iga Świątek zagrała z Cori Gauff. Transmisje Roland-Garros można oglądać na kanałach Eurosport (także na Eurosport 4K) oraz w pakiecie Eurosport Extra w Playerze.

www.rolandgarros.com
Iga Świątek Roland-Garros French Open www.rolandgarros.com


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TVN Media już teraz zaprasza reklamodawców do udziału w aukcji i rezerwacji miejsca przy jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń sportowych - finale Roland-Garros. Dostępne będą trzy rodzaje pakietów spotowych: 1x Gold, 1x Silver, 2x Bronze. Licytacje wystartują 6 czerwca odpowiednio o godz. 10:00, 11:00 i 12:00. Dodatkowo przedmiotem aukcji będą wskazania sponsorskie, których zakup możliwy będzie od godz. 13:00. Każda z licytacji potrwa 45 minut z elastycznym czasem zakończenia.
 

- Tenis to sport pełen emocji, a my oferujemy markom przestrzeń na zaistnienie w tym kontekście. Dlatego też zapraszamy naszych partnerów do aukcji czasu reklamowego oraz sponsorskiego - jest to doskonała okazja, by pozytywne przeżycia związane ze sportem oddziaływały na kluczowe atrybuty marek. Aukcja to wygodne i transparentne rozwiązanie umożliwiające śledzenie przebiegu licytacji na żywo - mówi Aleksandra Przeździecka, dyrektor ds. strategii i rozwoju Premium TV w TVN Media.

Dzięki systemowi Ad_Auction partnerzy posiadający określone założenia budżetowe już od 5 czerwca mogą ustawić swoją maksymalną propozycję w ramach funkcjonalności Max_Bid (automat zaszyty w aplikacji, który wyręcza w bidowaniu). Dodatkowo, śladem ubiegłego roku, w aukcji wykorzystany zostanie model elastycznego czasu zakończenia, uzależniony od rzeczywistego popytu na dany pakiet.

Jak informuje TVN Media, finał Roland-Garros w czerwcu 2022 roku, z triumfem Igi Świątek, zgromadził przed ekranami telewizorów średnio 1,4 mln widzów, z 16% udziałem w grupie komercyjnej oraz 23,7% SHR wśród mężczyzn z najwyższymi dochodami. Zasięg wśród widzów powyżej 4. roku życia wyniósł 3 mln.

Dane: NAM, 4.06.2022, COV, A4+, A20-54, SHR%, A 20-54, M 25-55 inc5000+, kanał TVN.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Tenis


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

699 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

479 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

199 zł Więcej...