reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Krucjata. Prawo serii” - finał 1. serii w TVP

dodano: 2023-06-02 16:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP1 TVP 1 „Krucjata. Prawo serii” W piątek, 2 czerwca br. o godz. 20:35 na kanale TVP1, a w kolejnych dniach w stacjach TVP HD i TVP Seriale, wyemitowane zostaną premierowo odcinki 12. i 13. sezonu 1.  polskiego serialu „Krucjata. Prawo serii”, którego producentem jest TVP, przy współpracy produkcyjnej Akson Studio. Będzie to finał tej serii. Występują Vanessa Aleksander, Masza Wągrocka, Julita Kożuszek, Karolina Gibki, Anna Gajewska, Aleksandra Adamska, Monika Pikuła, Eryk Kulm junior, Tomasz Schuchardt, Michał Czernecki, Michał Kaleta, Paweł Deląg, Piotr Cyrwus, Rafał Maćkowiak i Julian Świeżewski. Reżyserem kryminału jest Łukasz Ostalski, a scenarzystą Wojciech Tomczyk. Dotychczas serial ten mogli oglądać użytkownicy serwisu TVP VOD.

TVP1 TVP 1 „Krucjata. Prawo serii”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Co wydarzy się w dwunastym odcinku pierwszego sezonu serialu „Krucjata. Prawo serii”? Jan Góra „Mandżaro” (w tej roli Julian Świeżewski) i Ludwik Bończyk „Luizjana” (Tomasz Schuchardt) docierają do kolejnych informacji o Marii (Vanessa Aleksander). To stawia policjantkę i jej postępowanie w zupełnie innym świetle. Coraz więcej nieoczekiwanych powiązań pomiędzy ofiarami przestępstw wychodzi na jaw. Wszystkie ślady prowadzą do niepozornego nauczyciela historii. Wokół Selekcjonera robi się coraz gęstsza atmosfera. Jego podopieczni dostają od niego zlecenie „uwolnienia” swojego niedawnego kompana. Gdy Kamil (Paweł Tomaszewski) cudem unika śmierci, zdaje sobie sprawę, że czas wyłożyć śledczym karty na stół. Wszystkie puzzle zaczynają do siebie pasować, ale nie uchroni to Mandżaro przed konfrontacją do której musi dojść.

Co wydarzy się w trzynastym odcinku pierwszego sezonu serialu „Krucjata. Prawo serii”? Koniec uników. Dobro i zło reprezentują Jan Góra i Piotr Stawiski (Michał Czernecki). Selekcjoner jest na finiszu swojej krucjaty, a brakującą literą „T” jest jego przyrodni brat. Okazuje się, że za „Wielkimi Czynami” kryły się tylko osobiste interesy. W końcu dociera to również do podopiecznych Stawiskiego, którzy w godzinie próby zdradzają mentora. Za to Mandżaro w kłopotach nie zostaje sam. Wydział Zabójstw i Terroru jeszcze raz staje na wysokości zadania. Jednak to nie koniec. Najniebezpieczniejszym graczem, który od początku pociągał za wszystkie sznurki, okazuje się pewien niepozorny sąsiad (więcej tutaj).
 
Julian Świeżewski w serialu „Krucjata. Prawo serii”, foto: TVP
Julian Świeżewski w serialu „Krucjata. Prawo serii”, foto: TVP
Tomasz Schuchardt, Vanessa Aleksander, Masza Wągrocka i Julian Świeżewski w serialu „Krucjata. Prawo serii”, foto: TVP
Tomasz Schuchardt, Vanessa Aleksander, Masza Wągrocka i Julian Świeżewski w serialu „Krucjata. Prawo serii”, foto: TVP


„Krucjata. Prawo serii” - sezon 1., emisja w piątki o godz. 20:35 w TVP1. Serial ten mogą również oglądać widzowie kanałów TVP HD i TVP Seriale.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 690 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...