reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Movistar Plus+ wycofuje dużo więcej kanałów

dodano: 2023-06-02 20:13 | aktualizacja: 2023-06-02 21:36
autor: RO | źródło: satcesc.com/mundoplus.tv

Movistar Plus+ Dzień 1 czerwca br. przyniósł kolejne kanały telewizyjne, które zniknęły z hiszpańskiej platformy Movistar Plus+. Klienci usługi przez światłowód i ADSL utracili BOM Cine, Horse TV i Nautical Channel bez uprzedniego powiadomienia. Wszystkie wystartowały pod koniec kwietnia 2021 r., więc na platformie Telefónica było obecne nieco ponad 2 lata.

Movistar Plus+
Movistar Plus+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Trwa znikanie treści z pakietu podstawowego Movistar Plus+. Zaczęło się kilka tygodni temu od rebrandingu AXN White w AXN Movies.

BOM Cine TV to kanał filmowy, emitujący światowe hity. Obecnie jest dostępny bezpłatnie w naziemnej telewizji cyfrowej w niektórych wspólnotach autonomicznych Hiszpanii, takich jak Katalonia, Madryt, Andaluzja i region Murcji.

Horse TV to włoski kanał z relacjami ze sportów jeździeckich, a także ich stylu życia i najświeższych wiadomości ze świata koni. Obecnie jest częścią oferty Sky Italia czy TivùSat.

Nautical Channel koncentruje się na żegludze, surfowaniu, spływach kajakowych i wielu innych tematach związanych z morzem. Dystrybucja obejmuje 50 krajów i 70 platform na całym świecie.

Przez satelitę znika 5 kolejnych kanałów.
Prognozy się spełniły i od 1 czerwca br. zniknęły AMC, Sundance TV, Odisea, AMC Break i AMC Crime z satelitów Astra na pozycji orbitalnej 19,2°E. Dla abonentów jest emitowana plansza informacyjna. Telefónica wprowadziła opcjonalny pakiet AMC Selekt w cenie 3,99 euro miesięcznie z zawartością wyłączonych stacji, ale wyłącznie dla klientów przez światłowód.

Źródło: satcesc.com  mundoplus.tv 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy na świecie


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...