reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Będzie nowy kanał dla dzieci: Powerkids Kartoon Channel!

dodano: 2023-06-05 11:16
autor: Jan Borejko | źródło: powerkids.net/gnusbrands.com

Powerkids Kartoon Channel nowy kanał dla dzieci 360px W ramach umowy oznaczającej pierwszą współpracę w zakresie treści między dwoma gigantami medialnymi, amerykańskim Genius Brands International i Powerkids Entertainment z Singapuru łączą siły, aby uruchomić nowy kanał dla dzieci pod wspólną marką: Powerkids Kartoon Channel!. Niestety nowego kanału dla dzieci nie będzie w Polsce - możliwe, że będzie w Niemczech. Nowy kanał, dostępny za pośrednictwem różnych platform dystrybucyjnych w Indiach i Azji Południowej, będzie oferował treści w języku angielskim i hindi na platformach cyfrowych w całym regionie.

gnusbrands.com
Powerkids Kartoon Channel nowy kanał dla dzieci 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał ma zawierać wybrane treści z katalogów Powerkids i Genius Brands, w tym niektóre z najpopularniejszych programów dla dzieci, takie jak Shaq's Garage, Akira and Mowgli, Roblox Rumble, The Jungle Book, Peter Pan, Robinhood, Lassie, The Psammy Show, Dragonero , Jane i Jerry, Rainbow Rangers, Boonie Bears, Przedszkole Superbohatera Stana Lee i Sunny Bunnies.

- Cieszymy się, że możemy współpracować z Genius Brands , aby wnieść naszą wiedzę w zakresie tworzenia i dystrybucji wysokiej jakości treści dla dzieci w Azji Południowej

- powiedział Manoj Mishra, dyrektor generalny Powerkids Entertainment.

- Ta współpraca łączy zasoby treści obu firm, zapewniając w ten sposób wyjątkową rozrywkę i umożliwi nam dotarcie do szerszej publiczności oraz zainspirowanie nowej generacji uczniów i myślicieli.

- Nasze partnerstwo z Powerkids zapewnia wyjątkową rozrywkę dla dzieci i rodzin, dostarczając do Indii światowej klasy programy, w tym oryginały Genius Brand

- dodał Paul Robinson, prezes Kartoon Channel! 

- Przewidujemy, że jakość dostarczanych treści będzie bardzo przekonująca partnerom platformy w zwiększaniu zaangażowania odbiorców i przychodów. To cenione partnerstwo kontynuuje rozwój Kartoon Channel! w całej Azji.

 

Kartoon Channel! jest dostępny na wielu platformach, w tym iOS, Android Mobile, Web, Amazon Prime Video, Apple TV, Amazon Fire, Roku, Comcast, Cox, Dish, Sling TV, Android TV, Xumo, Tubi, Samsung i LG Smart TV.

Międzynarodowy Kartoon Channel! jest obecnie dostępny na kluczowych miejscach na całym świecie, w tym od niedawna w Afryce Subsaharyjskiej ( StarTimes ), Australii i Nowej Zelandii ( Samsung TV Plus ), NiemczechWaipu ), Filipinach ( Tapp Digital ). 

 Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

329 zł Więcej...