reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat: Michał Figurski prowadzącym „Temptation Island Polska”

dodano: 2023-06-05 15:41
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: Telewizja Polsat

Temptation Island USA Network Prowadzącym pierwszej edycji reality show „Temptation Island Polska” został Michał Figurski. W lipcu br. rozpoczną się nagrania programu.
Michał Figurski to popularny dziennikarz, prezenter radiowy, producent telewizyjny oraz założyciel fundacji Najsłodsi. Prowadził swoje audycje w najpopularniejszych rozgłośniach radiowych. Był również prowadzącym takich programów, jak „Jazda figurowa” (TV4), „Szrot lista” (Polsat Play) czy „WidziMiSię (Polsat News 2).


USA Network
Temptation Island USA Network


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

– Wielka telewizyjna stacja, mocno dyskusyjny prowadzący, niezwykle ekscentryczny format i rajska wyspa, a w tle prawdziwe historie normalnych ludzi. Nigdy jeszcze nie słyszałem o takim połączeniu, dlatego decyzja o wzięciu udziału w tym wyjątkowym przedsięwzięciu nie nastręczała dylematów. Poprowadzenie „Temptation Island Polska” będzie dla mnie olbrzymim wyzwaniem, ale dla kogoś, kto często miewał pod tak zwaną górkę, będzie to kolejny szczyt do zdobycia. Przed kamerę telewizyjną wracam po wielu latach, ale ponoć ten, który wraca, jest zawsze inny, niż ten, który odszedł. Przede mną kolejna fascynująca podróż – mówi Michał Figurski, prowadzący „Temptation Island Polska”.

Gorąca wyspa, nowe znajomości i pełne pokus przygody!
„Temptation Island Polska” to format, który wystawia na próbę relacje par poprzez oddzielenie ich od partnerów na tytułowej „wyspie pokus”. Rozdzielone pary zamieszkają w dwóch oddzielnych willach, gdzie będą otoczeni atrakcyjnymi singlami przeciwnej płci. W trakcie pobytu uczestnicy będą mieli okazję nawiązywać nowe relacje, a ich wierność i zaufanie zostaną poddane poważnej próbie. Czy ich miłość okaże się wystarczająco silna, by przetrwać pokusy i wyzwania, z jakimi będą się stykać na wyspie? Czy rozstaną się i wrócą do domu sami? A może wrócą z wyspy z jednym z singli?
 
Michał Figurski, fot. Telewizja Polsat

Program doczekał się na świecie już 19 edycji, w tym niemieckiej, brytyjskiej, hiszpańskiej, włoskiej czy holenderskiej. Każda z nich okazała się olbrzymim sukcesem! Za produkcję polskiej wersji odpowiada firma Endemol Shine Polska.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 199 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...