reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Bogusław Kisielewski - prezes Grupy Kino Polska, ogłosił swoją rezygnację

dodano: 2023-06-05 17:49 | aktualizacja: 2023-06-05 18:16
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Grupa Kino Polska/satkurier.pl

Bogusław Kisielewski Grupa Kino Polska Bogusław Kisielewski, dyrektor generalny Grupy Kino Polska, przekazał Grupie decyzję o swojej rezygnacji ze stanowiska oraz z zasiadania w zarządach Kino Polska TV S.A oraz Stopklatka S.A. Uzasadnił to względami osobistymi. Bogusław Kisielewski związany był z Grupą Kino Polska od 2007 roku, czyli od 16 lat.

Bogusław Kisielewski, fot. Grupa Kino Polska
Bogusław Kisielewski Grupa Kino Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Grupa Kino Polska bardzo dziękuje Panu Bogusławowi Kisielewskiemu za jego nieoceniony wkład i zaangażowanie w rozwój firmy podczas prawie 20-letniej współpracy. W tym okresie Bogusław Kisielewski odegrał kluczową rolę w kształtowaniu Grupy, zapewniając wzrost różnych obszarów biznesu, umacniając tym samym pozycję Grupy Kino Polska na polskim rynku telewizyjnym - czytamy w komunikacie Grupy Kino Polska.

Bogusław Kisielewski nadal będzie współpracował z Grupą jako specjalny doradca ds. projektów korporacyjnych.
 

- Zarząd Grupy Kino Polska jest przekonany, że aktualna struktura organizacyjna tworzona przez profesjonalny i utalentowany Zespół, umożliwi realizację dotychczasowych projektów i przyczyni się do dalszego sukcesu firmy w przyszłości, kontynuując rozwój produktów, usług i treści dla widzów - kontynuowano w komunikacie.

Grupa Kino Polska to jedna z wiodących grup medialnych w Polsce, z sukcesem działająca również na rynkach międzynarodowych. Grupa zajmuje się dystrybucją i produkcją treści dla telewizji, na platformy VOD, do serwisów streamingowych oraz kin, a także sprzedażą licencji programowych. Jest również nadawcą tematycznych kanałów telewizyjnych, dystrybuowanych w naziemnej telewizji cyfrowej, w sieciach kablowych i na platformach satelitarnych. W portfolio Grupy znajdują się m.in. takie kanały telewizyjne, jak: Stopklatka, Zoom TV, Kino Polska, Kino Polska Muzyka, Kino TV, Gametoon i DIZI oraz kanały marki FilmBox.

Przypomnijmy, że już w kwietniu br. nowy właściciel SPI International - CANAL+ Luxembourg (Grupa M7), informował, że zamierza podjąć kroki mające na celu zmianę składu zarządu i rady nadzorczej Kino Polska TV, a także zarządu i rady nadzorczej spółki Stopklatka w 100 proc. zależnej od Kino Polska TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...