reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

9-11.06 Weekend ze sportami walki w polskiej telewizji

dodano: 2023-06-07 12:23 | aktualizacja: 2023-06-07 13:29
autor: Jan Borejko | źródło: satkurier.pl

Suzuki Boxing Night 22 w Kielcach Przed nami weekend pełen ciekawych pojedynków w świecie sportów walki, z galą Babilon MMA 36 w Ostrołęce na czele. Najpierw, w piątek ONE Friday Fights 20 prosto z Bangkoku, następnie ważenie przed Babilon MMA 36 w Ostrołęce, potem gala Suzuki Boxing Night 22 w Kielcach, podczas której wystąpi Daniel „Jonasz” Adamiec, a na koniec londyńska Fight Night Live w ramach Queensberry Promotions oraz amerykańska gala BKFC 44. W sobotę dwa wydarzenia Enfusion oraz wspomniana gala Babilon MMA 36, a w niedzielę Josh Taylor vs Teofimo Lopez o mistrzostwo WBO kategorii junior półśredniej, UFC 289 oraz kolejne gale Enfusion.

facebook.com/babilonmma/
Babilon MMA 36 w Ostrołęce Polsat facebook.com/babilonmma/


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Galą Babilon MMA 36 w Ostrołęce

10 czerwca w Ostrołęce odbędzie się trzecia w tym roku gala Babilon MMA. W dwóch najważniejszych pojedynkach do klatki wyjdą byli pretendenci do mistrzowskich pasów: Adam Łaguna (84 kg) oraz Damian Zorczykowski (66 kg).

Karta walk Babilon MMA 36:

Walki zawodowe:
MMA 3 x 5 min – 84 kg: Adam Łaguna (6-2) vs Joel Kouadja (7-10)
MMA 3 x 5 min – 66 kg: Damian „Zordon” Zorczykowski (8-6) vs Kamil Warzybok (4-2)
K1 3 x 3 min – 86 kg: Karol Łasiewicki (3-3) vs Przemysław Tobiasz
MMA 3 x 5 min – 77 kg: Piotr „Golonidas” Golon (4-1) vs Karol Bromblik (2-1)
MMA 3 x 5 min – 70 kg: Marcin Skrzek (6-4) vs Szymon Karolczyk (4-3)
MMA 3 x 5 min – 77 kg: Dawid Kuczmarski (2-0) vs Arkadiusz Kolus (debiut)
MMA 3 x 5 min – 120 kg: Przemysław Kowalczyk (debiut) vs Maciej Sieracki (debiut)
MMA 3 x 5 min – 66 kg: Rafał Gnatkowski (debiut) vs Krystian Nosek (debiut)

Walka semi-pro:
MMA 3 x 3 min – 77 kg: Dominik Gręda vs Wojtek Wocial


Plan transmisji:

9 czerwca (piątek)

14:30 ONE Friday Fights 20, Fightklub

18:00 Ważenie przed galą Babilon MMA 36 w Ostrołęce, Polsat Sport Fight, Polsat Box Go

19:15 Suzuki Boxing Night 22 w Kielcach, TVP Sport, tvpsport.pl
Komentarz: Janusz Pindera, Maciej Miszkiń

20:00 Queensberry Promotions Fight Night Live (David Adeleye vs Emir Ahmatović), Polsat Sport News (od 22:30), Polsat Sport Fight

2:00 BKFC 44, Fightklub

10 czerwca (sobota)

17:45 Enfusion #123, Viaplay
Komentarz: Patryk Prokulski

19:00 Babilon MMA 36 w Ostrołęce, Super Polsat (od 20:00), Polsat Sport Fight, Polsat Box Go

20:00 8TKO #3 70kg Final 8, Fightklub

11 czerwca (niedziela)

4:00 Josh Taylor vs Teofimo Lopez, CANAL+ Sport
Komentarz: Edward Durda, Janusz Pindera

4:00 UFC 289 (Amanda Nunes vs Irene Aldana), Polsat Sport

18:15 ECE #10, Viaplay

20:45 8TKO #4 Cage, Fightklub


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sporty walki


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...